reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewcik zapomniałam Ci napisac ze super zdjęcia, szkoda ze temat porodów nie był poruszony pare miesiecy temu na tym forum, na pewno bym cos z tych porad wykorzystała
 
reklama
Kate a Ty bedziesz planowała córę??
a dziękuję kochana-jak mam doła to mam ,ale jak jest si to żarty się mnie trzymają;))))

Daria- nie pokazało się..
 
mama nie wiem, na razie nie, moze za 2 lata, nie mówie nie. Na razie mam strasznie dużo pracy, dwójka malutkich dzieci i dorastajcąy syn,a ja jestem sama bo mąż przyjeżdza tylko na weekendy, a pracuje w domu bo mamy własna działalnosc
 
Daria nadal lipa....

Andziak cześc mamuska ;)

Kate- no tak ,masz co robic teraz..ale-Ty dzielna babeczka jesteś i dajesz rade tak sobie poukładac ,żeby i do nas wlecieć...

Zuza czyta Dominikowi opowiadanie...
ja wcinam chlebek z serem i pom.koktajlowymi:-p
wypiłabym kawę ,ale boje sie o ciśnienie...
 
mama kup sobie taka kawe śniadonową ona ma tylko 20 % kofeiny ja ja teraz pije jak karmie młodego a w smaku jest dobra, jak prawdziwa kawa
 
reklama
ostatnio w telewizji mowili ze ci co pija duzo kawy dlugo zyja :) a moja mama mowi dlatego niemcy tak dlugo zyja bo on co chwile kawe pija :) a ja nigdy nie pije to szybko padne :-)
 
Do góry