reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

piranha teraztez chce rodzic ze znieczuleniem, ale czy mi sie uda to zobaczymy (czy nie bedzie juz za pozno).
ja przed dostaniem nieczulenia myslalam ze umre, tak bolalo:szok: nie wyobrazam sobie jak ozna rodzic bez nieczulenia. no ale ja mialam wywowlywany porod i podobno taki zdecydowanie bardziej boli.
teraz majac w pamieci tamten bol nawet nie chce slyszec o porodzie bez znieczulenia;-)
kiedy dostalam znieczulenie to wszystko bylo takie piekne, a sam porod najpiekniejszym przezyciem:tak:

tez wasnie mialam wywolywany porod i jak sie bole zaczely to byla masakra;/ i juz od paru osob slyszalam ze wlasnie przez wywolywnie porodu jest mocniejszy bol ale nie wiem jak jest jak sie nie wywouluje :) moze tym razem sie uda :) bo u mnie rozwarcie sie robilo ale boli zero a później rozwarcie stanelo a bole sie zaczely;d
ja sie boje znieczulenia bo moja kosmetyczka mi opowiadala ze ona miala paraliż nog po zeczuleniu i do dzisiaj czasami tak ma;/ kiedys rodzili bez znieczulenia i dzieci po 5 kg to sobie mylse co ja nie dam rady:) a wezme moze tabletke pod jezyk i herbatke malinowa bo ponoc usniezaja bol :) i jeszcze myslalam o takim zelu kosztuje chyba ponad 100 zl nie pamietam ale ponoc super sprawa :)
 
reklama
czesc dziewczyny :-)
no widze ze o porodach plotkujecie :-) moj pierwszy to zalatwy nie byl. pamietam jak krzyczalam ze juz nie chce miec wiecej dzieci :szok:
no ale za to drugi byl lajtowy skurcze zaczely sie nad ranem a o 13.30 a o 13.30 bylo juz po wszystkim. pamietam ze jak mi odeszly wody to potem juz szybko poszlo. tak to ja moge rodzic :-D
pozdrawiam was :-)

a gdzie nasza Kasia sie podziala?
 
No to skoro każda pisze o swoich porodach to też się podzielę mój 1 poród to była radość ale i największa masakra jaka była mi dana przeżyć 14godzin porodu 0 zainteresowania położnej i lekarza na szczęście byłam z mężem i ciągłych utrat przytomności a finał był taki nie mogłam małego urodzić więc lekarz mi go wypychał a jak już się udało to synek był niedotleniony i widziałam go tylko chwile bo praktycznie zaraz go zabrali i dostałam go dopiero po dobie bo leżał w inkubatorze ja nie mogłam chodzić tak mi ponacinali krocze że nie mogłam się ruszać przez długi czas a 2 jak już wspomniałam wcześniej był marzeniem każdej kobiety 3 godzinki na lekach przeciwbólowych i w bardzo miłej atmosferze :-) i takiego życzę wszystkim i sobie też jak uda mi się jeszcze coś a raczej kogoś wydziergać :-):-D
 
widze Misia ze u ciebie byla bardzo podobna sytuacja jak u mnie. przy pierwszym porodzie tez sie mna za bardzo nikt nie interesowal i moj syn tez urodzil sie niedotleniony :-( naszczescie wszystko jest teraz w porzadku i nie odbilo sie to na jego zdrowiu.

dziewczyny od dwoch dni robie pomiary Ph i wychodzi ze nie jest tak zle. za kazdym razem wychodzi 4-5. na moich pisze ze trzeba odczekac 15sekund i sprawdzic. mam nadzieje ze to dobrze robie.
 
Marzycielko u mojego synka niestety ale odbiło się to na jego wzroku bo przez ciężki poród i niedotlenienie nie wiem dokładnie jak to się nazywa ale uszkodziły mu się jakieś nerwy wzrokowe w mózgu i niestety na jedno oczko widzi źle i nigdy nie będzie widział lepiej :-( a na drugie widzi trochę lepiej i może uda się coś poprawić ale jak to z oczami bywa potrzeba dużo czasu na rezultaty czekać i zobaczymy jak to będzie .
 
Misia współczuję powikłań...Zuza utknęła w kanale-pępowina-i miałam kleszcze ..też urodziła sie sina-to znaczy paznokcie u rąk i nóg ,ale..wszystko gra-byłam na kontroli i wszystko gra...bałam sie padaczki:-(


Kinga ja odbieram Zuzę zaraz po szkole czyli o 13.30 jak kończy i od razu zajeżdżam po Dominika bo nie chce mi się 2 razy jeździć ..
mam Go zapisanego do 15.30 i tak odbieram w dni w które pracuje a w czwartek i piatek odbieram wcześnie-przed 14.00
mam w domu wszystko porobione wiec teraz czas dla Nich..


Marzycielka witaj ;)))


Pirania ???????????????????

Gal???????????????????

Aneczka,Beatka,Dido???????????????
 
No ja po raz czwarty mam rodzic a tez sie boje.Ale traume to mialam po pierwszyn.Trzy dni z bolami krzyzowymi.Rodzil sie bokiem z reka.Na sile go wypychali.Jeszcze chwila i byloby po nim bo juz siny sie urodzil.Pekla ni szyjka i porozrywana pochwa i posladki.Ale potem nastepne byly w miare choc w trakcie i tak myslalam ze umre
Dzis kupilam sukienke malinowa na wesele.Ale cos krotkawa na moje 32 lata.Wiec dokupilam czarny material i bede przedluzac.Ta z komuni juz obcisla jest.No i widzialam cudne czerwone buciki dla noworodka ah...
I strasznie mnie kusilo zeby kupic.Najwyzej bym wydala ale maz by mnie za psychiczna uznal ze dla chlopca czerwone buciki kupuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:szok::szok::szok:

no nie da sie wyluzować w tym domu!!!!!
:huh:
Dominik przyniósł z przedszkola piosenkę
UWAGA!!


tatuś i mamusiaaaa
obiecali mi dzidziusiaaaa
prawdziiiiwegoooo

:cool::eek::confused2::shocked2::unsure::unsure::oo2::huh:
 
Do góry