reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama, ja tez humanistka ale wypełnianie papierów w szkole to norma i to w takich ilościach, że .... na szczęście to nie matma;P

Noemi &&&&&&&&&&&&&&& za bliźniaki:)) Ja to bym się nie obraziła za dwie córeczki za jednym razem:-D:tak:

kaarinka, ja tez mam problemy z prolaktyna mam dużo zawyzoną, ale mi po 3 mies brania castagnusa udało się zajść w ciążę choć nieplanowaną;)) Także trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Piranha, ale będzie Przesłodka i Grzeczna Kajusia.;**************** (zobaczysz:tak:). Prześliczne imię!!!;************

Mama, słodkich snów;*********
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzieki Piranha; jestes chyba prawdziwa dziewczynkowa ekspertka:-) Wyprobowalas na sobie ze skutkiem pozytywnym, co dodatkowo podnosi wiarygodnosc metody:-D Juz zamowilam ten srodek na Allegro

Pierogatka, dobrze ze jestes i piszesz o robieniu chlopa, bo ja juz mialam wrazenie, ze wszystkie tu robimy cory (a chlopa u nas w domu dosc i troche);-)


Noemi, blizniaki to odwazne zyczenie.... 2 kochane szkrabki za jednym zamachem; szczerze mowiac tez tak myslalam, ale po problemach z 1 ciaza kompletnie mi sie odechcialo. To niestety wieksze ryzyko przedwczesnego porodu i powiklan, czesto jedno jest slabsze. Nie musi tak byc oczywiscie. Ja jednak przezylam koszmar obawiajac sie ze synek urodzi sie za wczesnie i teraz blizniakow sie boje. Z drugiej strony masz pewnie duzo mniej lat niz ja i moze bedzie Ci latwiej

Bylam u dentysty, zeby pozalatac wszystko co trza przed staraniami. Jeszcze USG piersi i bede miec komplet badan
 
Ostatnia edycja:
Mama no prosze cię...u mnie też jutro ten piękny dzień...wypłaty :-D
i dziś też upajam się piwkiem, ale tyle mam dobrze, że już w łóżku jestem, to nie muszę ze schodami walczyć:-D
Noemi głowa do góry, mnie te testy też lipnie wychodzą, ale i tak wierzę w owulkę:-D powodzenia jutro!!
Pierogatko oczom nie wierzę, twojej małej juz 3 miechy stuknęło łał
a syna płódź niewiasto i niech dane ci będzie ;)
Piranha hehe Kaja Alicja też ładnie, ciekawe co ci wpadnie do głowy jak już małą zobaczysz :-p
super że zadowolona jesteś z kosza
Natusia brrr papierzyska, u nas moja gorsza połowa się tym zajmuje:-D

więcej nie pamiętam..zwalam na piwko:-p
słodkich snów ;)
 
postanowione, ide na badanie prolaktyny w tym tygodniu skoro obojetnie kiedy.. wole wiedzieć już,jak wyjdzie wysoka najwyżej powtórze w fazie lutealnej:tak:
chociaż mam nadzieje że sam castagnus pomoże:-)

Piranha to super, piękne imie:tak:
natusia a brałaś sam castagnus? bo ja zaczynam w tym cyklu go brać (tzn dziś wziełam) do tego clo i pewnie duphaston po owu...o ile taki zestaw może byc;]
 
Witam się z samego rana :-)
Wczoraj robiłam test owu bo to 10 dc był i kreska była jaśniejsza ale widoczna i kontrolę Ph i troszkę mi się podnosi teraz mam pomiędzi 4,5 a 5,0 więc dzisiaj zrobie twst ale raczej bez zmian bedzie to wtedy działam owu pewnie przyjdzie jutro najdalej w piątek :-) i potem znowu działam :-D
więc intensywne dni przede mną heheheheheeh Pozdrawiam Gorąco i Ściskam Mocno
 
i ja się witam z rana!!!

Pirania - to rozumiem, że zrobiłaś losowanie i wygrała Kaja, więc będzie Kaja Alicja??? a masz nazwisko zakończone na -wska? to chyba Kaja pasuje a imię naprawdę dość rzadko spotykane i śliczne :-);powiedz mi kochana, jak już ten kosz masz w domu, czy on może pełnić funkcję łóżeczka i do którego miesiąca dziecko mogłoby w nim spać? bardzo mi się ten kosz podoba i chętnie bym kupiła, ale nie wiem na jak długo będę miała problem łóżeczka z głowy i czy do tej pory zrobimy pokój dla naszej panny Migotki:-)
Pierogatko - tylko pozazdrościć takiego pogodnego skarbusia:tak:
Mama, Truskafffka - oj takie piwko z sokiem chodzi za mną od jakiegoś czasu:-D, delektujcie się dziewczyny, bo potem na 9 miechów zakaz spożywania napojów wyskokowych:-D
Misia, Noemi - powodzenia w starankach!!!

a ja miałam dziś ciężką noc:eek:, leciało ze mnie górą i dołem i nie wiem czy to wynik obżarstwa truskawkami czy cosik innego:confused:, ale już dziś lepiej:-)

pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia!!!
 
reklama
Wieczorem sie troche zmartwilam bo kilka razy mi sie napial brzuch.Ale wtedy jak dzidzia sie ruszyla bo troszke juz czuje.
Ale mialam sen.Na bank chlopak bedzie.
Snilo mi sie ze w domu niewiem skad wzial sie taki telewizorek z usg.Wiec ja przykladam glowice a tam dzidzius i zamiast siusiaka ma takie duze wargi i w srodku taki cypelek.Wiec ja szczesliwa do mamy ze to dziewczynka/Obudzilam sie i zasnelam. I znowu ze poszlam do lekarza a on ze plci mi nie powiie bo napewno nie wie ale siusiaka nie widzi.Wiec ja szczesliwa do sklepu poszlam.A ze sny zazwyczaj sa na opak to juz wiem co zobacze
 
Do góry