reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Patrysia, ano dziś 2 latka stuknęły mu na liczniku :-) ale imprezka urodzinowa dopiero jutro :-)

Daria, zdarza się, że dziewczynki mają opuchnięte wargi sromowe i lekarze mylą do z jajeczkami ...no ale na zdjęciu USG Twojego synka widać też siusiaka więc raczej nie ma mowy o pomyłce :-)
 
Witam Wszystkich
Pirahha 100 lat dla Krzysia, mały jest śliczny na zdjęciach
Tasha pzrystojne to twoje " maleństwo", ja tez mam w domu takiego chłopa tylko ma 17 lat, zobaczysz jak Ci pomoze przy małej
Jagienka śliczne kobietki jesteście
Patrysia gratuleje syncia i tego, ze się cieszysz, że synek ja dokładnie tak samo podchodziłąm do ntego jak Ty ( tez mam 3 synów)
Daria gratule synka, chłopcy są superowi a Ty bedziesz miec parke, marzenie wiekszości mam
 
KRZYSIU

533_kotek2_ur.gif



Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie życzę!!
 
Patrysia, ano dziś 2 latka stuknęły mu na liczniku :-) ale imprezka urodzinowa dopiero jutro :-)

Daria, zdarza się, że dziewczynki mają opuchnięte wargi sromowe i lekarze mylą do z jajeczkami ...no ale na zdjęciu USG Twojego synka widać też siusiaka więc raczej nie ma mowy o pomyłce :-)

dzieki za odpowiedz ja sie na tym nie znam;p tylko siora mnie dziś trochę nastraszyła :) bo ona mowi ze jej tez pokazywali siusiaka a w ostatnich tygodniach zmiana ze jednak dziewczynka;p
 
Dziewczyny a co do pomyłek płci one się faktycznie zdarzaja ale barzdo rzadko i trzeba sie cieszyc sie zdrowa dzidzią nawet jezeli nie jest takiej płci o jakiej marzyłysmy
 
reklama
Do góry