reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Andziak, w 13 tygodniu dziewczynki mają na 100% sterczącego nuba, zerknij na przykładowe fotki dziewczynek z 13 tygodnia, w tym linku co Ci kilka dni temu podałam jest od groma takich fotek (jak je obejrzysz to zobaczysz, że nawet w 14 tygodniu dziewczynki mają sterczące wyrostki płciowe):

tanyaxxxgirl.jpg


12%20wk%20ultrasound.jpg


harryxmas%20134.jpg


u_s.jpg


Scan%204-16-08%20copy.jpg


2675422346_ce27c846eb.jpg


Dobrej nocki dla wszystkich! ....mi coś w ogóle nie chce się spać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem pirania tylko moze nie ma juz tak duzej gorki i po tym powiedzial ze plasko.Niewiem.
Bo z tej twojej stronki na rozowych i niebieskich zdjeciach to u dziewczynki jest pokazane miedzy nogami.I tam nie ma gorki i wyrostek lezy a u mnie byla i pomiedzy cos sterczalo w gore
 
Ostatnia edycja:
witam się

losiczka bardzo mi przykro że straciłaś kruszynkę, pamietam jaka szcześliwa byłaś że sie udało.
Andziak sama zobacz jak fajnie jest być mamą chłopców:) losiczka wie co mówi! ;)
mama to się namęczyłaś w tym ogrodzie :-) bedziesz miała piękną tuję. Teściowa też ma, pieknie jej kwietnie.

Wczoraj straszna duchota. Ludzie porozbierani a ja to bez stanika chodziłam tak mi było gorąco.
Dziś już po deszczu nieco chłodniej z rana i przyjemnie :))
Mamy w planie mały gril ale nie wiem czy sie uda jak bedzie padało.
Wczoraj też odwiedziłam moją kuzynkę, pisałam wam że urodziła niedawno synka:) śliczny jest. Jak bede miała zdjecia to wam pokarzę:) być może się zaraziłam! ;) heh

Miłego weekendu wam życzę.
W pn ważny dzień. bede miała już wszystkie wyniki badań.
3majcie kciuki.
paa.....
 
Witam porannie
U nas dzis zapowiadaja . oD rana szaro i pada deszcz...a wczoraj upal w pelni...pogoda sie zmienia jak w kalejdoskopie.
Ja wczoraj wieczorem pojechalam na "noc zakupow" do faktory..tam jaka kolekcje z zeszlego roku roznych marek....dziewczyny obkupilam sie ja głupia..
buty w ALDO
sukienka Solar
sukienki Intimissimi
i Calzedonia;...i to wszystko za 70% taniej...
Laziłysmy do 23!!!!!:)))))
Humor wiec dzis mam na medal:))))))) Jak to takie zakupy potrafia czlowieowi dac radosc..

Wrocilam do domu , wszyscy juz spali....
No a dzis małz ze starszakiem jedzie do ŁOdzi po expres do Kawy a ja z maksiem zostaje/...
moze i dobrze ze taka pogoda to wreszcie poprasuje gooore ubran:)))

Andziak - Super domek ogrodowy!!!!!

Losiczko nie wiedzialam nic o Twojej stracie...wyobrazam sobie jak cierpialas....no i jeszcze ta plec...serce sciska...ale Wola Twoja Panie..mam nadzieje ze niedlugo doczekasz sie dwoch kreseczek na tescie.

Mama czasem wykanczajace są takie prace w ogrodzie....ale i przyjemne...Przynajmniej ja lubie grzebac sie w ziemi:))))

Dziewczynki Milego dnia Wam zycze


 
witam weekendowo!!!
po wczorajszym upale dziś deszcz i zrobiło się chłodniej...
Andziak - bardzo fajny macie domek dla dzieci w ogrodzie!!! na pewno chłopcy świetnie tam się bawią; a jak Ty się czujesz? już trochę lepiej czy nadal ciężko???
Mama - Ty się tak nie forsuj w ogrodzie, pamiętaj, że tam może bliźniaki chcą się zadomowić i nie możesz tak się wysilać; dziś postaram się wstawić fotkę mojego brzucholka, ale żadnej nie mam i jak tylko M mi cyknie to zaraz wstawię, obiecuję!
Pirania - szybciutko po wyprawkę, bo teraz to nie wiadomo kiedy Cię złapią skurcze... spakuj torbę i będziemy czekać:tak:; jak nocka, spałaś trochę???
Ewcik - nie strasz mnie kochana nieoczekiwaną zmianą płci!!! wczoraj tak mnie wystraszyłaś, że poleciałam oglądać zdjęcia z usg pipulinki mojej niuni, nawet lupę wzięłam do ręki:-D, tę fotkę też wstawię później razem z moim brzuszkiem
Kinga - w poniedziałek trzymamy &&&&& za dobre wyniki i umów się koniecznie do endokrynologa
Gal, Natusia - co u Was dziewczyny???

wszyskie pozdrawiam serdecznie i życzę bardzo udanego weekendu, potem zajrzę, poczytam co u Was i wrzucę fotki
 
witam sie przy sniadanku:)

u nas w nocy 2 razy była burza...popadało konkretnie i dobrze bo rosliny już takie biedne były...
dzis chłodno ,ale odsapnięcie od upałów nam się przyda:tak:

my dzis na 16.00 jedziemy do znajomych-miał być grill ,ale może bedzie tak ,że chłopaki zrobią kiełbaski mimo ,że zimno a my reszte przygotujemy i w domku zjemy.
oni mają 2 synków wiec dzieci zajmą się sobą a my możemy sie nagadać :)

Kinga &&&& za poniedziałek ;))

Andziak świetnie mąż się spisał !!!! moje były by szczęśliwe mając taki domek:tak:


wstawać śpiochy :)
 
Czarodziejka noooo !! piekne łupy przyniosłaś :-D
Ty ubrania a ja roślinność przytargałam ;)
ja też uwielbiam w ogrodzie robić !!! ale wczoraj dałam sobie w dooopkę przez ten upał dodatkowo..
ale ....będę żyć:-D


Tasha- no to cudnie-poczekam aż mąż strzeli fotosa i wstawisz-popodziwiam ,pogłaskam :tak:
 
Czarodziejko - zazdroszczę tych zakupów!!! też bym sobie chętnie jakąś szmatkę kupiła, ale teraz to nie ma sensu, za to później jak ruszę w rajd po sklepach...odbiję sobie te miesiące posuchy:-D; masz rację, zakupy poprawiają kobiecie nastrój!!! a express do kawy na kapsułki czy na kawę w ziarnach???
 
reklama
Czesc dziewczynki

Ja juz kawusie pije na ogrodku, jejku jaki piekny dzionek. Sloneczko :-):-):-)

Kinga bede trzymala mocno kciuki za wyniki, zobaczysz bedzie dobrze:tak:

Andziak super dzieciaczki i domeczek.;-):tak:

Lasiczko bardzo wspolczuje straty. Ciesze sie ze masz w sobie tyle wiary i sily. Jestes Wielka i chyle czolo przed toba. 3 mam kciuki.:-)

Czarodziejko wow, no to poszalalas na zakupach, super:-);-). Teraz humorek dopisuje w 100%. Mi tez wyskok na "szmatki" poprawia humor.

Pirnha chwycilam fluidki, moze kiedys to pomoze. :happy2:

Mama no to poszalalas wczoraj w ogrodku, super. Ja dzis ide bo w kamyczkach przed domkiem mam kwiatki, kwiatki troche liche przez ten deszcz ale za to zielono od chwastow, tak wiec sloneczko jest i pozniej do ogrodka.


Dziewczynki zycze milego dzionka, buziaczki dla wszytskich
 
Do góry