reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Chcialam najpierw zeby mi wydrokowal ta plec ale on mi pokazywal miedzy nogamo tak jak tamten lekarz wiec zrezygnowalam.To usg bylo zdecydowanie lepsze.Ale dzidzia albo byla kregoslupem do brzucha albo bokiem.A jak z profilu to nozka zaslanialo.Jak bylo widac z gory to na bank wystawalo cos tam .Pomiedzy nogami tez.Ale jaki ulozenie nie wiem.Pozostaje czekac do czerwca ale na moje wg usg to chlopak.No i obydwoje lekarze prawie pewni.
 
reklama
Losiczka ja wiem ze to skarb Moj najmlodszy to taka przylepa.Poprostu ta Zosia siedzi w mojej glowie od zawsze i w kazdej ciazy na nia czekalam.
JuZ jest lepiej troche mam zal do losu za innym jest dane a mi nawet raz z czterech nie.
Losiczka a powiedzieli ci plec po poronieniu? znasz przyczyne?
 
Nie pokazywali pomiedzy nogami a czy widzieli kat ulozenia to nie wiem.Jak wczoraj mu o tym powiedzialam to nic nie odpowiedzial i pokazal mi pomiedzy nogami gorke i pomiedzy sterczace.
Niewiem mam wrazenie ze bylo to wieksze niz w poniedzialek.
 
Andziak robilam badanie genetyczne przed pochowkiem ale nie bylo zadnej wady tylko jakas nie wydolnosc lozyska. Ja od poczatku czulam ze to dziewczynka nawet po tym ze byla poczeta w owulacje. A w ciazy z Szymonkiem do 36 tyg trzech lekarzy wmawialo mi corke pokazywali wargi sromowe i wyszedl Szymonek w 36 tyg:-D .Nie kupowalam nic na dziewczynke bo ja nie czulam tej cory i jednak mialam racje. A teraz to nie moge sie doczekac tylko malenkiego pachnacego malenstwa a jak sie trafi coreczka to juz szczyt marzen ale juz nie robie nic zeby to byla tylko coreczka!!!!!!!!!!! Ma byc poprostu dzieciatko :-) Kiedys wam pisalam o mojej pomylce plci !
 
No ja niewiem czemu mialam przeczucie na Zosie mimo ze sie typowo nie staralam.Jakos jak odebralam wynik bety ze to jednak ciaza to pierwsza mysl Zosia.Choc rozum i moje szczescie mowilo cos innego.A moze to pragnienie a nie przeczucie...
zmieniam juz temat.Maz wlasnie wrocil z pracy.I stwierdzil ze mam przestac biadolic i tyle.Pocieszyciel sie znalazl.
A ja nadal nic nie moge jesc slaba jestem i cisnienie b.niskie.
Wkleje wam potem nasz domek ze zjezdzalnia na ogrodzie.
Ja we wtorek znowu nerwy.Jade z Kuba do chirurga stulejka.Wszyscy mieli ta dolegliwosc wiec jak pomysle o kolejnym siusiaku./.
 
Ostatnia edycja:
Hej, hej!


Jak dobrze, że weekend, ale podobno pogoda ma się niestety zepsuć, ale i tak długi weekend był piekny, więc nie ma co narzekać.

Mama05- kartka dzisiaj doszła, dziękuję ślicznie , jesteś strasznie kochana:-).
To sobie pozwiedzaliście:tak::-), teraz tylko czekać na efekty zmiany klimatu:tak: Będę się bardzo cieszyć, jak
Ci się uda w tym cyklu:tak:, może podwójnie:-D

Łosiczko- bardzo ładnie piszesz, podziwiam Cię i za podejście do całej tej sprawy i za to , że starasz się o piąte dziecko:tak: Pięknie, pięknie

Truskafffko- ano chciałoby się , oj chciało, żeby efekty były, ale będę cierpliwie czekać...

A ja teraz idę gary zmywać, bo wcześniej mi się nie chciało.
 

ooo-tak wygladam,,jestem urobiona jak 1 koń po 4 westernach:cool:

bylismy u sąsiadki bo miała 1 tuję do wydania ,ale taka wielkąąąąąa!! 3 łopaty Tom złamał jak ją wykopywał:szok::szok:
sąsiadka miała tez do wykopania mega korzeń po świerku i tam też 1 szpadel podeszł:szok:
potem przyjechalismy z tują na taczce do nas na ogród wkopać....
później do Nich z powrotem na piwo i sernik-też robi ten mój:))
i niedawno wrócilismy do domu-meszki żrą:dry:

a dzieciaki dzis chyba przez pogodę ..musiałam rozdzielać..

Gal cieszę się ,że i do Ciebie karteczka doszła..no nazwiedzalismy się ,widoki piękne..
pamietaj ,że ja cały czas i wciąż zaciskam &&&&&!!

Losiczka-współczuje przejść...
ja też jestem po 2 stratach i też walczę o maluszka -nie o konktrtną płeć-choć pewnie napiszecie ,że mi łatwiej bo mam parkę ,ale ja nigdy nie planowałam płci-mam dzieci po hormonach i raz wyszła córka ,raz syn ..
 
Losiczka myslalam ze lekarz po plodzie poznal jaka plec
Pirania to jak obie plcie maja cos sterczacego to po czym poznaja ze to corka.Na innym forum dziewczynie w 13 tyg powiedzial lekarz ze jest ladnie rowno miedzy nogami nawet widzialam fotke.
 
reklama
hej dziewczynki:-)

My dziś całe popołudnie na placu zabaw spędziliśmy, upał okropny;-)czekam na deszcz...

mamcia ja uwielbiam roślinki, niestety mam tylko balkon, więc sadzę, co się da:-D 2 borówki amerykańskie mam:-Dobaczymy, czy będą owowocować

pirania ale cudny brzunio, a Ty jaka szczuplutka jesteś:szok: ugłaskaj Kajusie ode mnie:-)

andziak nie wiem, kochana, co Ci napisać, mogę się tylko domyślasz, jak się czujesz, bo ja pewni czułabym się tak samo.. ale na pocieszenie dla Ciebie, że płeć może się zmienić..
mam koleżankę, której od 16 tyg ciąży lekarze-najlepsi-mówili, że córeczka (w domu ma synka, córkę bardzo chciałą), i tak do wczoraj..była na usg i lekarz mówi, że dzidzi jąderka zeszły do woreczka, w 33 tyg.. ona jest załamana, też ją rozumie:-(ale jak widać, lekarze mogą się mylić..

truskawcia jak tam u Ciebie staranka?:-)

gal Myszko, kiedy testujesz?:-)
 
Do góry