reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marzycielko, szkoda, że nie było happy endu z 2 kreskami na teście w roli głównej ale wierzę, że w maju posypią się ciąże na BB, teraz pewnie będziesz mierzyć tempkę od początku i owulki na pewno nie przegapisz, liczę więc na same radosne wieści niebawem :tak:

Tasha
, ale się cieszę, że wszystko z córeczką w porządku, nie mogło być inaczej skoro wszystkie za Ciebie i Oliwke trzymałyśmy kciuki :-)

Martika, no to żeś mnie zszokowała bo wykres wyglądał tak ciążowo. Ale jak już pisałam maj będzie miesiącem ciąż i pewnie posypią się niebawem fotki pozytywnych testów ciążowych na BB! Widać, że masz piękną fazę lutealną i to tylko kwestia czasu ...krótkiego czasu :tak:

natusia, kochany ten Twój synuś! Dużo zdrówka dla taty!

Mama, udanego wypoczynku kochana!
 
reklama
Kasia a ja jednak Ci życzę żebyś już niebawem mogła pochwalić się II kreseczkami :) a my szybciutko do ciebie dołączymy :)
Aguśka teraz damy czadu ;) &&&&& na nowo zaciśnięte :)
Tasha piękne wieści :) inaczej być nie mogło :)
no nieee Martika noooo nie nie nie nie zgadzam sie!!! :( co do Ciebie to miałam baaardzo wielkie nadzieje, taki ładny wykres no :wściekła/y:
tulę mocno...
Andziak..bosze co za upierdliwa kuzynka...sorki...ale łosica z niej:angry:
Gal... co fakt ot fakt, czasem dobrze robi morze alkoholu hehe
Kciukasy za boboseksy ;-)
Natusia dobrze że z tatą lepiej, synuś słodziak :-)
Kinga no dziś tak bosko było, że aż się chciało siedzieć na zewnątrz, co prawda ja w pracy swoje musiałam wysiedzieć, ale za to kupiłam sobie truskawek i podjadałam w pracy hehe małe przyjemności, a potem popołudnie na podwórku:happy:
&&& żebyś jednak nie ujrzała @
Piranha Ty nasza kochana pocieszycielko :)

My jutro jeszcze musimy ogarnąć chatę i witamy gości:-p
jakbym już nie zaglądała...to UDANEGO WEEKENDOWANIA!!!
 
piranha ja do Ciebie z konkretnym pytaniem poniewaz jestes na tym samym etapie ciazy co ja:tak:czy Tobie juz regularnie twardnieje brzuch i cos Ci dodatkowo dokucza? bo ja od 2 tygodni mam czesto twardniejacy brzuch (w nocy za kazdym razem jak wstaje do toalety to mam twardy jak skala, w ciagu dnia tez dosc czesto mi sie to zdarza), ale dodatkowo przez 2 dni bolal mnie brzuch jak na okres i przedwczoraj bolalo mnie krocze do tego stopnia ze musialam wziasc apap(normalnei chodzic nie moglam). ja wiem ze wszystko przygotowuje sie do porodu i moga wystepowac takie dolegliwosci ale momentami obawiam sie ze to za wczesnie (???)
jak na zosc moj gin jest juz na urlopie i wraca za tydzien (wtedy mam wizyte). do kogos innego nie chcialbym isc- zreszta nie wiem czy jest powod do paniki. na wszelki wypadek biore nospe.
jak ktoras z dziewczyn wiec cos na ten tameta to tez bede bardzo wdzieczna:tak:

oczywiscie kciuki za wszystkie staraczki i ciezaroweczki:tak:
 
witam weekendowo :-)
U was też pewnie słonecznie i piękne.
Rano wstaliśmy z mężem tuż po 6. Mimo że mogliśmy pospać
to jednak aż się nie chciało w łóżku leżeć. Otworzyłam balkon i do domu wleciało świeże powietrze:)
Filip wstał po 7. Pies pobiegał na boisku:)
M teraz na uczelni a potem idziemy pewnie gdzieś poza dom..
Ciesze się ze do pracy tylko w poniedziałek i piątek! :)

a teraz biorę się za śniadanko dla mojego głodomorka;)

MIŁEGO DNIA!
:happy2:
 
witam z rana
Ja jeszcze 2w1
Cala noc nie spalam i jestem taka zmeczona.
Wszystko mnie boli:zawstydzona/y:
Kosmopolitan-mi kolo 30 tyg.ciazy brzuch zaczal systematycznie twardniec.
I pojawily sie nieregularne skurcze.I tak jest do dzis.
Mowilam o tym lekarzowi,i powiedzial,ze organizm sie przygotowuje do porodu i cwiczy.
Jesli nie ma regularnych ,nasilajacych sie skurczy to jest ok.
Polozna mi mowila,ze jak leze i mi sie tak dzieje to mam wstac i pochodzic i odwrotnie,jak chodzisz i cos dolega to sie polozyc.Mi zawsze pomagala nospa.
A ja w nocy caly czas mam brzuch twardy jak skala.
Oczywiscie mozesz to skonsultowac z lekarzem...ale mi sie wydaje,ze to normalne.
mama-udanego urlopu:-)

Za wszystkie bez wyjatku mocne kciuki &&&&&&&&&&&&

Milego weekendu
 
dido fajnie że się tu pojawiłaś.. na dniach pewnie się zacznie a może i nie.. różnie to bywa zawsze.. ciężko Ci pewnie już. 3maj się dzielnie bo to już tylko odrobinka Ci została :)
 
Hej babeczki!

Kosmo, mi brzuch nie twardnieje (zawsze się zastanawiałam jakie to uczucie to tzw. stawianie się macicy i twardnienie brzucha, w pierwszej ciąży też tego nie miałam) ale zdarzają się skurczowe bóle podbrzusza jak przed @, wydaje mi się, że to są skurcze Braxtona-Hicksa i nie musimy się raczej ich obawiać, zresztą dziś na KTG (mam o 10-tej) okaże się czy mam już jakieś skurcze czy jeszcze nie ...oby nie. Co do bólu krocza to ja niestety już od kilku tygodni go odczuwam - jest to nawet dość silny ból spojenia łonowego połączony z dziwnym pieczeniem, do tego dzidzia mi często "jeździ" po nerwach w okolicach pęcherza, przez te bóle czasem naprawdę ledwo chodzę a w nocy ciężko mi się obrócić z boku na bok. Na ewentualne skurczowe bóle dobra jest Nospa no i oczywiście magnez - ja łykam Magne B6 3 razy dziennie.

Kinga, a Ty za 2 dni nie masz już przypadkiem terminu @? Trzymam kochana kciuki! Również miłego dzionka życzę! We Wrocku pogoda jest po prostu boska!

Kasiu, a Ty kiedy testujesz?

Dziś jadę standardowo do teściów, może uda mi się jeszcze zajrzeć na BB przed wyjazdem a jak nie to będę dopiero późnym wieczorkiem. Lekarka obiecała spróbować dograć dziś na płytę CD buźkę córci ale jak znam życie to znów zaprezentuje tylko plecki i tyłeczek :-D Miłej i słonecznej soboty!
 
Czesc dziewczynki :-)

Ojejjjj jak ja wam zazdroszcze tej pogody, no ale....
Witam sie z Wami z ranna kawusia, juz bez dupka ale za to deszczowo :wściekła/y:

Dzis 26dc rano test i co... dupa blada, pozostaje czekac az "Franca" sie pojawi, nie bede Wam pisac ze przyjelam to tak normalnie, nie, nie, poryczalam sie w toalecie, pomyslalam no k....a co jest nie tak???? Czekam na nowy cykl i znowu testy, a pozniej bzyku-bzyk, poranna kawka z panem dupkiem... i tak bede robila do skutku, az sie uda.
Nie wiem czy dobrze zrobie, ale ten cykl bedzie tylko z kwasem foliowym, narazie juz nie bede brala wit B complex i zobacze co sie bedzie dzialo.
Piranha wit B moge odstawic tak z dnia na dzien czy lykac np po pol przez kilka dni a pozniej koniec???? Dziekuje za odp.

Ale sie wam rozpisalam, no ale glowa juz do gory, usmiech na ustach bo wiem ze kazda z was dala lub da rade, to ja tez dam:-):-):-)

Milego dnia dziewczyny i buziaczki
 
reklama
Kasiu, a który dziś masz dzień po owulacji? Robiłaś test 10 czy 25 mIU/ml? Ile odczekałaś po zrobieniu testu? Jak tam Twoja tempka, dalej wysoko? Witaminę B6 lepiej odstawić stopniowo, a nie żal Ci skoro Ci skróciła pierwszą fazę a wydłużyła drugą? Jak długo ją łykasz? Mi naprawiła cykle po 3 miesiącach.
 
Do góry