reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Niania, Gratulacje, samych wspaniałych chwil spędzonych juz z dwójeczka

Dorotka, wspaniałe zdjęcia, jakie widoczki :tak: byle do sierpnia to tez pojadę, fakt tylko nad nasze morze, ale zawsze to coś :tak:

Ewcia, witamy na BB, wypoczeta po wizycie na wsi, pogoda wczoraj dopisała :tak::-D

Beatka, tempka ...... :tak::tak::tak:

Medio, Kasia i .... miłego wieczorku :rofl2:
 
reklama
Czesc, zagladam do Was :-p:-)
Chce powiedzieć, ze mam juz swoją perełkę obok siebie:-)
Marcelek urodził się w sobotę tydzień temu. Wazył 3640 i miał 54 cm wzrostu. Kocham go do szaleństwa i nie moge się nacieszyć.

I powiem Wam coś jezscze, płeć nie ma żadnego znaczenia :tak::tak::tak: A wiecie jakie miałam podejscie wczesniej. Powiem wiecej - nie wyobrażam sobie że Marcel mógłby byc dziewczynką :-)

Pozdrawiam Was gorąco.


NiaNiu wielgachne gratulacje!!!:-D Twój Marcelek urodził sie dokładnie w ten sam dzień co mój Alex. Oby Ci się dobrze chował i był mniejszym urwisem niż mój synek.
Wklej nam potem jakieś zdjątko Twojej kruszynki, co byśmy oczy nacieszyły.
 
A tak w ogóle witajcie Dziewczynki!
Ja właśnie byczę się w szpitalu. Dziś mam luz blues, a wszystkie badanka zaplanowane na jutro.
Mam do Was tylko jedno pytanie. Właśnie przynieśli mi luteinę. Czy któraś wie co to za specyfik i w zasadzie po co mi coś takiego skoro wszystko w porządku?
 
A tak w ogóle witajcie Dziewczynki!
Ja właśnie byczę się w szpitalu. Dziś mam luz blues, a wszystkie badanka zaplanowane na jutro.
Mam do Was tylko jedno pytanie. Właśnie przynieśli mi luteinę. Czy któraś wie co to za specyfik i w zasadzie po co mi coś takiego skoro wszystko w porządku?

Skarbie Luteina to to samo co Duphaston, czyli progesteron. Bierze się go w celu podtrzymania ciąży, jeśli ma się problemy ze zbyt niskim poziomem progesteronu. To progesteron teraz pełni funkcję łożyska, a łożysko przejmuję tą funkcję dopiero około 20 tc. Dziwię się, że ci dali skoro wszystko jest ok. Nie daje się go ota tak sobie. Zapytaj lepiej lekarzy w jakim celu ci go dali

Jarzębinko no tak się złożyło, że ja nigdy nad naszym morzem nie byłam. Od razu na ocean się przerzuciłam ;-)
 
Dziękuję Dorotko!
Dziś się zapytałam po co to i czy muszę to brać i dostałam tylko odpowiedź że muszę , ale nadal nie wiem po co. Wczoraj to wzięłam ale dziś chyba sobie daruję.

Przed chwilką miałam USG widziałam moją dzidzię i bijące serduszko - ma 15.6mm a PTP na 2.12.2008.:-D Miłego dnia Dziewczynki.:-)
 
Ania,bijące serduszko jak miło i prezent na Mikołaja, też fajna data :tak::-D:tak:

Dorotka, i tak czasem bywa :tak: a nad ten ocean to macie bliziutko czy już taka większa wyprawa ???

pozdrawiam i miłego dnia życzę :tak:

PS. ja już od rana stomatologa zaliczyłam, a wy co jeszcze śpicie ????
 
Cześć laseczki

Dorotko śliczne zdjęcia....;-);-);-)

Kasiu widzę, że dziś pogoda też nawet przyjemna....;-) Szkoda że temp. spadła- ja dziś
nie mierzyłam, bo wtedy się nakręca.....;-);-) Po co mi ten stres?????

Medio i jak po sprzątaniu?????? Pewnie mieszkanie lśni?????

Jarzębinko dziś idę na 3 spotkanko.....;-);-);-)

My zaraz idziemy do sklepu, potem obiadek i 0 14-30 idę z Oskarem do dentysty a potem jazda na kurs.....;-)

Miłego dnia
 
Czesc Kochane!:-)
Dorotko super zdjecia, bardzo lubie takie klimaty i kontakt z natura.;-)
Beatko ja tez sie nie nakrecam w tym cyklu, tempke mierze, jak zwykle, ale to i tak jeszcze nic nie znaczy, zobaczymy co bedzie za tydzien.Milego kursu Beatko, pewnie Twoj maz juz ma nerwa, ze idziesz dzis na kurs, zazdrosnik nadal z niego czy juz odpuscil?:-D;-);-):-D
Anka34 napisz jak bedziesz wiedziala cos wiecej.Pozdrawiam.:happy:
0007.jpg
 
reklama
Witam :-)
Jarzębinko najbliżej mam do oceanu jakieś 40 min samochodem, a do tych widoczków co na zdjęciach 2 godziny :tak:
Medio a u was coś ciekawego da się pooglądać?
Anka z tymi tabletkami to jest tak. Jak się bierze to się bierze, a odstawia stopniowo. Nie odstawiaj bez pozwolenia i dopóki nie dowiesz się po co ci je kazali brać. Super, że widziałaś dzidziusia :-)
Beatko ty nasza kursanko. Ucz się pilnie :-p
Stokrotko :-)

A ja zapraszam na bloga moich dzieciaczków Link pod suwaczkiem i do obejrzenia breakdence mojego urwisa :-D:-D:-D
 
Do góry