reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć laski

Kasiu kciuki zaciśnięte.....;-);-);-) już nie mogę się doczekać.....;-)

Medio dziś temp. 37C, jajniczek lewy troszke boli.....;-) Czekam dalej, nie nakręcam się bo w sierpniu miałam nawet 37,2C a @ przyszła.....;-)
Beatko tempka super, czekamy więc i nie nakręcamy za bardzo;-)
 
reklama
Beatko a co dziś porabiasz Kochana, ja piorę dziś dużo,i sprzątam Krzysia zabawki.Nie chce mi się gotować obiadu:sorry2:, ale coś i tak trzeba będzie wymyśleć dla chłopaków, bo ja nie mam nadal apetytu.
 
Kasiu kciuki zaciśnięte.....;-);-);-) już nie mogę się doczekać.....;-)

Medio dziś temp. 37C, jajniczek lewy troszke boli.....;-) Czekam dalej, nie nakręcam się bo w sierpniu miałam nawet 37,2C a @ przyszła.....;-)

Beatko,to raczej ja trzymam za Ciebie kciukaski,bo tempunię masz ładniutką,oby tak dalej.U mnie lipa,tempka dziś spadła,wiec jutro nawet obejdzie sie bez testowanka.

mediono właśnie trzeba coś na obiad wymyśleć dla chłopaków,ja tez nie mam ani ochoty apetytu,no ale mus to mus,chłopaki muszą mieć co zjeść

Jarzębinko
u nas w przeciwieństwie do zapowiadanej marnej pogody zrobiło się cudownie cieplutko i słoneczko.My już po spacerku,ale chyba po południu jak się nie zmieni,zaliczymy jeszcze jeden.Cudowna pogoda
 
Medio zaraz idę po Oskara i o 15-00 mykan na judo....;-) . W domu będziemy tak po 17-30....;-). Pranie już zrobiłam, i obiad....;-)

NiaNiu bardzo się cieszę że już urodziłaś.
 
Czesc, zagladam do Was :-p:-)
Chce powiedzieć, ze mam juz swoją perełkę obok siebie:-)
Marcelek urodził się w sobotę tydzień temu. Wazył 3640 i miał 54 cm wzrostu. Kocham go do szaleństwa i nie moge się nacieszyć.

I powiem Wam coś jezscze, płeć nie ma żadnego znaczenia :tak::tak::tak: A wiecie jakie miałam podejscie wczesniej. Powiem wiecej - nie wyobrażam sobie że Marcel mógłby byc dziewczynką :-)

Pozdrawiam Was gorąco.
 
Czesc, zagladam do Was :-p:-)
Chce powiedzieć, ze mam juz swoją perełkę obok siebie:-)
Marcelek urodził się w sobotę tydzień temu. Wazył 3640 i miał 54 cm wzrostu. Kocham go do szaleństwa i nie moge się nacieszyć.

I powiem Wam coś jezscze, płeć nie ma żadnego znaczenia :tak::tak::tak: A wiecie jakie miałam podejscie wczesniej. Powiem wiecej - nie wyobrażam sobie że Marcel mógłby byc dziewczynką :-)

Pozdrawiam Was gorąco.

Nianiu gratulacje !!!!!!!!!!!!! Strasznie się cieszę, że twoja perełka jest już z tobą!!!!! Cudownie, ze twoje podejście do płci tak diametralnie sie zmieniło. Ale to nic dziwnego, skoro tulisz do siebie swoja kruszynkę :tak:
Dziewczyny widzę, że ostatnio sporo skrobiecie. No i bardzo dobrze :tak:. Pogoda niestety w tym roku wszędzie pokręcona. Zazwyczaj jednak na minus. U mnie dzisiaj wyjątkowo dopisywała (chociaż teraz zapowiada się na deszcz :baffled:).
Co do wczorajszej wycieczki oto zdjęcia:
Na plaży







Na klifach:









:-)
 
reklama
Do góry