reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć laseczki


Medio, Jarzębinko co u was?????? Jak spędziłyście dzień??????
My byliśmy na spacerku i na placu zabaw, a potem odwiedziny u mojej mamy.....;-)
Beatko ja praktycznie cały dzień w łóżku spędziłam kuruję się, nadal mam podwyższoną temperaturę. A Twój Oskarek pewnie wyszalał się na placu zabaw.:tak:
 
reklama
Witam staraczki i mamuski :-)
po pierwsze znalazlam fajny link do wyliczania kiedy starc sie na dziewczynke a kiedy na chlopca. Wiadomo, jak w kazdym kalendarzu tyczy sie tych co maja regulrane cykle... niestety
kalendarzyk małżeński-Skrywana natura kobiety - PIEKIELKO.info

a po drugie to mam pytanie. mam regularne cykle. Wychodzilo by mi ze powinnam miec owulacje wczoraj, ewentualnie dzis, a ja nie mam zadnych objawow jezeli chodzi o sluz, w zasadzie jezeli chodzi o inne czynniki to tez nie.
Ostatnie staranko bylo 3 dni temu, na dziewczynke :-):tak:
Sama nie wiem czy starac sie jeszcze dzis czy juz nie.
A jakby doszlo do zaplodnienia to bylby plodny sluz czy nie?
 
Medio szybko wracaj do zdrowia!!!!!
A Oskarak faktycznie szalał....;-) bawił się w wojnę- a jakby inaczej......;-)
Medio dziś się troszkę wymacałam i CHYBA ta szyjka jest zamknięta, co do miękkości lub twardości nie potrafię zinterpretować. Jutro zmierzę temp. obiecuję. Cycki troszkę bolą ale przed @ też- prawda, podbrzusze troszeczkę boli ale wieczorem albo rano, w ciągu dnia latam więc nie potrafię powiedzieć. S się pyta kiedy testuję, chyba w niedzielę zaryzykuję i sobie zużyję teścik.....;-).

Dorotko żyjesz??????

niczka witaj..... może masz cykl bezowulacyjny, z tego co wiem śluz musi być, bo bez śluzu lipa.
Chyba że owulacja się przesunie i będzie za parę dni, albo już była. Co do starań i planowanie płci, to przypadek NiaNi i Eni dowodzi że te metody nie zawsze się sprawdzają. Dziewczyny starały się o córeczki, a mają synków. Ciężko powiedzieć czy te metody się w 100% sprawdzają, ale życzę szczęścia.

Kasiu jutro ma u nas padać, kurcze a już się tak cieszyłam.
 
Beatko jestem, żyję ale jestem wykończona po wycieczce, więc napisze do was jutro. Miłego wieczorku dla wszystkich babeczek
 
niczkawitaj,no niestety,sama regularność cyklu niewiele mówi,bo nawet przy regularnych cyklach w różnym terminie możesz mieć owu (i w związku z tym różnej długości fazę lut.)To za mało danych, aby mniej więcej oszacować owu,pomocne są:mierzenie temperatury,aby wiadomo czy owu się odbyła, również śluz,bo bez tego plemniczki nie dadza rady a także testy owu.Oczywiście szanse są..ale zarówno na chłopca i dziewczynkę. Dotychasowe przypadki naszych staraczek-to dwa chłopaki i zero dziewczynek :)) No ale jest jeszcze kilka już zaciążonych mamuś i mam nadzieję że one naprawią statystyki

Beatkano kurcze,nie mów że znow deszcz.Nie bawię się!! Dziś dwa razy byliśmy na spacerku z "dreptusiem" moim,ale się cieszył,a teraz śpi jak zabity zmęczony,kwiatki,sloneczko,istna wiosna.Dawaj znać co z tempką,

Medioszybciutko stawaj na nogi,bo nie czas na chorowanko

Ja testuję we wtorek,jutro ostatni dzień luteinkę. Żadnych objawów na nic

Miłego wieczorku życzę...zwłaszcza owocnego
 
Medio szybko wracaj do zdrowia!!!!!
A Oskarak faktycznie szalał....;-) bawił się w wojnę- a jakby inaczej......;-)
Medio dziś się troszkę wymacałam i CHYBA ta szyjka jest zamknięta, co do miękkości lub twardości nie potrafię zinterpretować. Jutro zmierzę temp. obiecuję. Cycki troszkę bolą ale przed @ też- prawda, podbrzusze troszeczkę boli ale wieczorem albo rano, w ciągu dnia latam więc nie potrafię powiedzieć. S się pyta .
Beatko to czekam na dzsiejszą tempunie, ja dziś 37,3 ale to nadal zakłócona przez infekcję. Dzis już lepiej ale to nie jest jeszcze wiarygodny wynik.Dobrze,że u Ciebie szyjka zamknięta, u mnie zwykle tuż przed @ się lekko otwierała, więc, póki zamknięta to jest ok.Widzę, że Twój mąż czeka z niecierpliwością na teściorek, fajnie. :-)
 
Cześć laski

Kasiu kciuki zaciśnięte.....;-);-);-) już nie mogę się doczekać.....;-)

Medio dziś temp. 37C, jajniczek lewy troszke boli.....;-) Czekam dalej, nie nakręcam się bo w sierpniu miałam nawet 37,2C a @ przyszła.....;-)
 
reklama
witam :tak::-D:tak:

fajnie ten wątek ożywa jak zbliżają się terminy jakiegoś testowanka czy na owu czy na II kreseczki :tak: czyli kciuki zaciskam, i czekamy na sukcesy :tak::-D:laugh2:

a u nas dzisiaj śliczna wiosenna pogoda - słonecko, ciepełko,aż żyć się chce:rofl2:

Beatko, a wczorajszy dzień calutki w domku :-( zapowiadali ładną pogodę to mąż zamówił sobie wyjćcie na motor, więc raniutko szybciutko do Kościólka, o 12.00 mąż poszedł na Motor a mały zaraz potem bo o 13.00 poszedł spać, a że spał aż do 17.00 to już na spacerek nie poszliśmy :-( troszke szkoda bo była ładna pogoda, ale może dzisiaj nadrobimy, szczególnie,że odbieram małego ze żłobka to do domku spacerek zaliczymy :tak:

i Wam też życzę takiego dzionka, :happy:
 
Do góry