reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskafffka juz nie moge sie doczekac jutrzejszego dnia :tak: najgorsza ta niepewnosc. ja teraz jak wstaje rano to zastanawiam sie co zobacze rano w toalecie. najgorsze jest to czekanie, czym blizej tym gorzej.
ale napewno jestem teraz bardziej spokojna, bo wczesniej to tak sobie zawsze wmawialam ciaze (ilez ja to objawow nie mialam :szok:) ze nawet pare razy zatestowalam przed okresem.
dlatego teraz powiedzialam koniec :no: nie robie testow przed terminem i poprostu staram sie myslec "jak mi to juz jest teraz pisane to bedzie, a jak nie to znaczy, ze tak poprostu musialo byc " ;-)
Tasha napewno sie stresujesz ale wierze ze bedzie tak jak pisze Piranha :tak: glowa do gory ;-)
Mama udanych zakupow :-) i tobie Piranha rowniez :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
truskaffka ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! też bym chciala zobaczyc dziewczynkową druga kreske ;))))))) cos czuje, ze jutro posypia sie super gratulacje, trzymam kciuki;)
 
Pirania,Marzycielka ja już po zakupach,padam na dzis i nie mogę się doczekać aż pójdę spać-wszystko mnie boli...

Czarna ???? czy Ty dzis kończysz latka ????:-D:-D

Martika,Tasha,Daria,Dido,Monico i reszta Gangu-uściski mocno,że ho-ho:-D
 
Truskafffko WOW !!!!!!!!!!!! mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejszą betę ale już po cichu gratuluję bo dwie krechy jak nic !!

Jeszcze trochę ciążowych fluidków, które napewno pomogą:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Trzymaj się kochana, murowana nieprzespana noc ale będzie dobrze, czekamy na jutrzejsze wieści :-)
 
truskawwwwwwwwwwwwwwkkkkkkaaa w końcu mogę napisać: GRATULACJE KOCHANA:-D już w pracy cichaczem musiałam wejść i zobaczyć, jak wyszedł test! ale się cieszę!! niech dzidzia rośnie zdrowo

pirania kurcze, współczuje przejść z Krzysiem, no ale jakoś przetrwać to trzeba.. a ludźmi się nie przejmuj, niech się gapią..to Twoje dziecko, nie ich

kurcze, ale mnie dziś podbrzusze boli..aż mi do nogi promieniuje. a test owu nagatywny oczywiście..:-(
 
Jagienko no wlasnie jak tam Laurusia z posilkami...zasmakowalo jej cos?



Ciężko powiedzieć...przez parę dni skubała chętnie jogurciki z Bobovity i deserki Gerbera z jabłuszkiem (jabłko+śliwka,jabłko+marchew,jabłko+gruszka itp) nie za dużo bo słoiczek starczał jej na 3 dni ale zawsze było to coś...ale ostatnie dwa dni znowu nic...:sorry2:
Ale mamy pierwszego zębola więc może to winowajca?
No i nie moze mi się niunia załatwić jak podje coś stałego...kupka bardziej zbita i ciężko jej...do tego nic pić poza cyckiem nie chce więc nie ma się to jak rozluźnić...:confused:
No i siedzieć gwiazda chce a to też nie jej nie ułatwia ;-)

Truskawko-GRATULUJĘ!! I oby dla Ciebie też z tego różowego worka było!! :-)
Piranha-przerabiałam takie ataki...nie martw się ludźmi,najważniejsze że Ty zachowałaś spokój,a małemu to przejdzie,zobaczysz :)


 
Witam po raz pierwszy.od pewnego czasu podczytuje wasz wątek zainteresowało mnie to iż można sobie pomóc zaplanować tą upragnioną płeć dziecka.mam synka i marzę o córce. fakt że nawet przez krótki okres czasu zaczęłam stosować wspomniany cytrunian wapnia starałam sie unikać produktów chłopczykowych itp.. stało sie jednak tak że ciąża wyszła dosyć spontanicznie i szybciej niż sie spodziewaliśmy:-) tzn współżycie było 14 dc w południe przy cyklach regularnych 26-27 dniowych no i jak zmierzyłam sobie w tym samym dniu owulke to wyszła mi intensywana kreska...czy myślicie że możliwe jest mimo wszystko spłodzenie dziewczynki? dodam że robiłąm bete w 30 dc wyniosła 199 a w 37 dc 5224. jak myślicie czy są jakiekolwiek możliwe szanse na córke czy nawet nie robić sobie nadziei?z góry dzięki za jakiekolwiek opinie
 
jajku dziewczyny aż łzy w oczach mam...dziękuję wam bardzo:happy2:

Mama jeśli moja ciąża rzeczywiście JEST, to wszystkim się uda :) nie ma innej opcji, a jak miałabyś jakieś wątpliwości to spójrz na ten pokręcony wykres:-D
także &&&&&&&&&&&&&& wielkie za majowe bzykanko ;)
Piranha aa to ci Krzysio buntownik, ale zobaczysz Twoja konsekwencja w końcu poskutkuje i mały terrorista zniknie ;)
No ja tak kombinuje z tym 34dc bo rano złapał mnie ostry ból podbrzusza, jeszcze takiego mocnego nie miałam...jeśli faktycznie udałoby się zaciążyć to chyba jedynie w tym okresie (ten ostatni seks w tym cyklu był z końcem "poza")
zobaczymy... ;)
Marzycielko o tak, ta niepewność dobija, choć u mnie i tak lajtowo było, bo przez pare dni żyłam w nieświadomości że cosik mogło się zdarzyć :-D dopiero w poniedziałek ta moja tempka wybiła mnie z rytmu hehe
bardzo dobrze myślisz, ja też już-pomimo że tak czy siak stresior jest-myślę że co ma być to będzie
jeśli jednak nie jestem w ciąży, to i tak ogromnie się cieszę że to moje ciało coś się ruszyło, możliwe że owulka była :) mam światełko w tunelu :)
MamaKubulki &&&& za was :) kiedy chcecie zacząć działać?
Andziak... współczuję
MissBella oj jak te fluidki się przydadzą :) dziękuję kochana :)
powiem ci że z jednej strony po dzisiejszych emocjach padam na pysk...ale z drugiej wciąż na wysokich obrotach jestem hehe
Ewcik jeśli Ktosik w brzuszku postanowił zamieszkać, to ja jestem pewna, że ziółka na ow pomogły :)
więc pij ...smacznego ;)
Jagienka hehe noo..zamówienie było na Ktosika z różowego worka...więc... :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laski

ale wiesci truskafffka kciuki zacisniete

pirania wspólczuje ale mam to samo ze swoim pawełekiem

no staram sie stosowac diete bogata w wapń magnez
łykam kwas foliowy i czasami magnez
z tego cyklu chyba dzidzia nie wyszła boli mnie brzuch i pewnie w piatek @ przyjdzie
jaki ten śluz powinien byc by poczac dziewczynke?

miłej nocki wam zycze
dobranoc
choc nie pisze to czytam was codziennie i za kazda trzymam kciuki i wysyłam pozytywne fluidki :)
 
Do góry