reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć babeczki!!!
dziękuję bardzo za słowa otuchy, już dziś mi trochę lepiej, mam nadzieję, że to tylko nieporozumienie, być może nie najlepszy sprzęt do badania, a nawet jakby się potwierdziło to mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego i być może samo się zregeneruje...w każdym razie czekam do jutra, ten lekarz jest naprawdę wybitnym specjalistą i ma bardzo dobry sprzęt do takich badań, więc pewnie wszystko się wyjaśni...mężowi nie powiedziałam, bo nie chcę go denerwować, może to tylko fałszywy alarm a on by odchorował, bo czeka na tę swoją królewnę i codziennie z nią rozmawia mówiąc do mojego brzucha:-)...

Truskafffka - czekamy z niecierpliwością i ogromną nadzieją na twoją betę, jak tylko odbierzesz wyniki - pisz!!!, bo my tu padniemy trupem z niecierpliwości!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&& cały czas zaciśnięte:tak:

potem się odezwę, teraz jadę na zakupy, bo mój synuś ostatnio popadł w manię zdrowego żywienia i muszę uzupełnić zapasy:-D
pozdrawiam wszystkie babki z forum i życzę udanego dnia!!!
 
witam się z rana ;)
u nas cieplutko i słonko pięknie sie wita od rana :)

Natusia zdrówka dla taty i sił dla Ciebie ..:blink:

Pirania oby dziś Krzys wstał z lepszym nastawieniem i dał odsapnąć:tak:

Galu mój kochany gdzie jesteś ?????:sorry2:
jakie masz plany na ten cykl?



mama napisz mi przepis na swoja owsianke :)
z góry dziekuje moze byc na pw :)

Aguśka -proszę:
1,5 szklanki mleka
3 ,4 łyżki otrąb owsianych-np.z firmy Sante
płaska łyżeczka cukru
pół płaskiej łyzeczki cynamonu-zależy czy lubisz..można tez dodać kardamon-to ta przyprawa do ciastek makaroników..

gotujesz na wolnym ogniu aż zgęstnieje i smacznego:)

Truskaffka- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!! kiedy wyniki bety?
sikałaś dzis też ?

Czarodziejka-odejdź już od tego miksera i chodź do nas na herbatę:-D

Patrysia,Bella,Patrysiak,Daria,Kosmo,Tasha,Dido,Axarai- głaskac brzusie ;)))

Beatka,Aneczka,Jagienka,Monico,Pierogatka,Kate-ukochać dzieciaczki-Hanię,Ninkę,Laurę,Zuzię,Anię i Alanka rodzyneczka pięknie śpiącego:))


ja od jutra Clo:baffled::baffled:
 
Tasha cześć -ja po porodzie z Zuza przeżyłam szok bo na drugi dzień zabrali Ja na specjalistyczne badanie serduszka do innego szpitala bo szmery bo nie wiadomo co to................
babki dostały na sali dzieci do karmienia a ja taka sama leczałam w łóżku i modliłam sie rycząc w poduchę .....
okazało sie ,że każdy ma w sedruszku taką "szparkę" która po porodzie sie zamyka i świszczy...i to właśnie było to.
także po 4 godzinach Zuza wróciła do mnie i wiadomo było ,że wszystko si..
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za serdusio Twojej córy:)
 
Witam się!

Ja wczoraj miałam ciężki dzień, a w dodatku M w delegacji, więc wszystko na mojej glowie. Zaglądałam do Was z doskoku 0 15 tej, ale jeszcze żadnych waiadomości od dziewczyn nie było, a potem jak przyszłam do domu to znowu internet bezprzewodowy wysiadł (ciągle ostatnio coś z nim nie tak), i późnym wieczorem synek starszy coś kombinował z M przez telefon, a ja przy usypianiu młodszego padłam jak kawka. No i rano na szczęście net działa, wchodzę , a tu takie wieści:-)

No Truskafffka- ładnie to tak żartować, że owulki nie było;-), strasznie się cieszę i trzymam mega kciuki za betę&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, choć myslę, że to tylko formalność i będzie bardzo wysoka:tak::-)

Marzycielka- a jak u Ciebie, przebieram już nogami...:-)

Martika- a jak u Ciebie? Mam nadzieje, że dołaczysz szybko do Truskawki, a może i Marzycielki:tak:

Ewcik- oj, to miałas przeżycia w nocy.....

Mama05- dzieki Słoneczko, Ty to już pewnie żyjesz wyjazdem:-)

Agulek- a co u Ciebie? Szykuje się cos?

Mama05- jesteś , w miedzyczasie napisałaś posta, a ja na raty piszę...
Moje plany na ten cykl, to sama nie wiem co nawet napisać, tyle tylko, ze od poniedziałku piję ziółka, bo po nich miałam jednak ładny progesteron, ale to pewno będzie skutkowało morzem sluzu płodnego.....

Tasha- oczywiście, mega kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za córcię , na pewno wszystko będzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki
U nas dzis cudnie, slonecznie i mega cieplo:)))))Nareszcie. Pranko wstawione, posciel zaraz wyniose na polko..jejku az sie chce zyc:)

Mama- Witaj:)))
Widze ze Twoje przepisy górą:)

Truskaffcia- koniecznie daj znac jak wyniki!!!!!

Tasha- glowka do gory...bedzie dobrze!!!!!Trzymam mocno kciuki|!!!

______________________
Wczoraj juz nie pisalam bo pozno wrocilismy....u dentysty spoko..jeszcze mam kilka wizyt i spokoj...Potem bede do ortodonty chodzic:) I sie odrutuje;) Uznalam ze to ostatni czas kiedy moge zalozyc aparat..potem juz sie nie bedzie oplacalo hy hy:)
 
TRUSKAFFFKA cóż za niespodzianka!!!!!GRATULACJE MEEEGA GRATULACJE!!!czekam na wyniki pieknej bety bo taka będzie gdyż ciąża jak nic :))))
 
TRuskaffka kciuki za wyniki :-)&&&&&&&&

Martika- a jak u Ciebie? Mam nadzieje, że dołaczysz szybko do Truskawki, a może i Marzycielki:tak:
ja to spokojnie czekam w przedpokoju ;-)na rozwoj sytuacji, zobaczymy czy @ wejdzie drzwiami, czy zobacze ja z okna jak odchodzi w swiat na najblizsze miesiace,Obserwacja cyklu - enpr.pl
poza tym pakuje sie i jade kierunek polska wyslac testy ph do mamy heh

Tasha &&&&& za serduszko coreczki... ja mysle, ze uslyszala to wlasnie co mowi mama, moja Nadia ma szmery na sercu ,ale na usg i pozostalyc hbadaniach nic nie widac, po prostu czasami u dzieci one powstaja same z siebie, czesto wczasie sytuacji ktore budza u dzieci lek i niepokoj...

nie pamietam co mialam jeszcze napisac:confused:

marzycielka jak tam?

mama, gal kciuki &&&&&&&&&& za owocne majowe weekendy ...

Milgo dnia dziewczyny
 
reklama
Gal pij ziółka ,pij-najważniejsze to cos robić w tym kierunku:))
ściskam Cie kochana i ...TAK!! żyję wyjazdem :-D:-D


Czarodzijek witaj kochana,,masz racje w taka pogodę aż chce się żyć..
a Ty masz jakis prosty przepis to zapodaj-ja chętnie;)
ale prosty bo nie lubię robić ciasta na 4 garnki :sorry2:

Patrysia* a Ty kiedy usg masz teraz ??
równiez pozdrawiam ;)

Martika dzięki ;)) i równiez &&& byś zobaczyła @ przez okno odchodzącą w siną dal ;)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry