reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć laseczki

Kasiu a potem po Puchatku i Bobie przyjdzie czas na brzydkie i paskudne bajki- BEN 10, Fantastyczna czwórka, Liga sprawiedliwych, i inne bajki których nie pamiętam.....;-)

Jarzębinko jak tam twój egzamin???????

Miłego dnia, a u nas pada deszczyk i wieje wiatr.....;-);-);-)

Jarzębinko temp dziś 37C - czekam chyba do 21
 
reklama
Cześć laseczki

Kasiu a potem po Puchatku i Bobie przyjdzie czas na brzydkie i paskudne bajki- BEN 10, Fantastyczna czwórka, Liga sprawiedliwych, i inne bajki których nie pamiętam.....;-)

;-);-);-)

Jarzębinko temp dziś 37C - czekam chyba do 21
Beatko moj ma identyczny gust co do bajek i tez lubi te wyzej wymienione przez Ciebie.:sorry2:A co do tempki to super, u mnie dzis 36,7 -17 dc i sluz nadal plodny.
 
Ja biore sie dzis za porzadki:tak:, piekna dzis u nas pogoda:happy:, slonko, bezchmurne niebo, cieplo.Maz w pracy.Milego dnia laseczki.:-D
 
Medio ja wczoraj sprzątałam u Oskara w pokoju- koszmar. Stare zabawki wyniosłam do piwnicy, a małe ubranka schowałam do szafy. W pokoju zaraz zrobiło się więcej miejsca.....;-)
Dziś chciałam myć okna ale pada deszcz, więc przełoże te mycie na inny dzień.
;-);-);-) może dziś polece na solarkę.....;-);-);-)
Jak Krzysiu, Oskar nie ma już 9 zębów mlecznych, już ma 5 stałych.....;-) ale każde dziecko jest inne, więc wszystko w swoim czasie.....;-);-)
 
Mój Dawid jest teraz fanem żółwi Ninja. Śpi ze swoim żółwiem i wklada sobie różne rzeczy za plecy bo on tez ninja jest :tak:
A to on ze swoim ulubieńcem ;-):



 
cześc wam...
MOj mezulo rano przed 6 zjechal do domku,,nowym autem juz,,nono powiem wam fajowe,,jak zrobie fotki to sie pochwalee:-p:-p..
Teraz on pojechal na wies do cioci z malym,bo maly tam zostaje,,potem maz do Gdanska,a ja na 20 do dentysty,,w koncu,,maz dzisiaj zadzwonil,ze umieram z bolu i maja mnie przyjac i podziałalao...moze cos mi tamz robia,,,

Chyba ebdziemy spali na wsi,,,teraz latania i zalatwiania z autem,,,papiery,tlumaczenie itp....troche tego jest...

u na pada,leje ,brzydko
Pozdrawammm
 
Rany,nie straszcie mnie tymi bajkami..aż mnie skreca jak czasem przełącze i widzę te okropienstwa dla dzieci
 
reklama
Jarzębinko jak tam twój egzamin??????
Jarzębinko temp dziś 37C - czekam chyba do 21

Egzamin wewnętrzny będę miała dopiero w przyszłym tygodniu, a po nim w końcu zaczynam jazdy .... hura :tak::-D:tak: czyli kciuki zacisniete do 21 :tak::tak::tak:

Ewcia, przyjemnego pobytu na wsi :tak::-)

Kasia, a może nasze dzieciaczki takimi bajkami sie nie zainteresują ??? ..... pobożne życzenie ????

Dorotka, Medio i reszta pozdrawiam i życzę spokojnej nocki
DOBRANOC :rofl2:
 
Do góry