reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewcia,widzę że z synkiem toczycie bój o komputer,u mnie jest tak samo, ma być "baja" i koniec,jak tylko dotknę klawiatury. Wiec,jedynia jak mały spi mogę zasiąść sam na sam z laptopem.

Dorotka,a skąd wysypka? Wiesz,ja po ciąży też na brzuchu stałam się bardzo "wrażliwa" a dokładnie na metalowe guziki,koszmar, nie mogę nosić moich ulubionych spodni. Dziwne to bo właśnie tylko okolice brzucha

Beatka, właśnie..może udalo się cosik miłego zmajstrować :)) Czekamy więc
 
reklama
Witam :-). Jak tam staranka? która pierwsza w kolejce do testowania?
Mnie cosik jakaś wysypka dopadła na klatce piersiowej i pępku:baffled:

Pewnie, po tym znieczuleniu, pij wapno. Masz jakis krem na alergie? To posmaruj. Ja jestem alergikiem wiec nie raz miewalam wysypki i nie tylko. Raz mialam tak czerwona twarz jak malina i goraca, piekaca, koszmar.
 
A moj Krzysiu byl dzielny u dentysty. Nie mial nic wyrywanego, ale tylko przejrzal mu uzebienie. Dzis juz nie ma sladu po opuchliznie i po goraczce. Czuje sie tez dobrze.:tak:Ponoc tak sie moze zdarzyc przy zabkowaniu.

Ewcia81, Eliczek24, Jarzebinka, Kasia2005 pozdrawiam.:-)
 
Ewcia,widzę że z synkiem toczycie bój o komputer,u mnie jest tak samo, ma być "baja" i koniec,jak tylko dotknę klawiatury. Wiec,jedynia jak mały spi mogę zasiąść sam na sam z laptopem.
kasiu moj maly to ostatnio jakos wiecej czasu daje mi na kompa,,ale nauczyl sie grac na wp i dziecionline i tam chce puzzle ukladac,,suzkac misiow,malowac i takie tam sprawy dzieciece...ale woli zabawki na zywo,,takze moge wiecej czasu na kompiku spedzac...

Beciu no zpaowiada sie wysmienicie widze....:tak:

Medio no super,ze przeszla goraczka i maly zniosl bohatersko wizyte u dentysty

ja te zmus do dentysty,,bola mnie zeby od piatku,ale miejsc nie ma nigdzie,,dopiero na poniedizalek,,ale mnie cala strona boli i juz nie iem ktory zab bardziej,a ktory mniej...
 
dobrze,że mój jeszcze nie pcha sie na komputer :tak: bajki jakby co sa na DVD, a na chwilę obecna wystarcza mu jego laptopik, więc nasz jest nasz:tak: i niech tak zostanie jak najdłużej :tak::-D

Ewcia, a dentysty to wspołczuję, ja mam w przyszłym tyg 2 wizyty :tak: i u nas też trzeba umawiać si z duuuuuuuuuuuużym wyprzedzeniem, a ciekawe,czy znajdują sie miejsca na pacjenta z bólem ????

miłego wieczorku i owocnej nocki :tak::-D:tak:
 
Ale Wam fajnie,to szczęściary jesteście że Wasi synowie dają pożyć i nie łapią komputera.Ja nieopacznie puściłam mu parę razy bajki "boba budowniczego" sciągam z netu kolejne odcinki.Szymon uwielbia tą bajkę (i Kubusia Puchatka) nie nie ma siły,widzi otwartego laptopa to pędzi,rzuca swoje najlepsze zabawki i krzyczy "Ba Ba..albo BOP"
 
reklama
.Ja nieopacznie puściłam mu parę razy bajki "boba budowniczego" sciągam z netu kolejne odcinki.Szymon uwielbia tą bajkę (i Kubusia Puchatka) nie nie ma siły,widzi otwartego laptopa to pędzi,rzuca swoje najlepsze zabawki i krzyczy "Ba Ba..albo BOP"

my małemu jeszcze nie pokazaliśmy,że można na laptopie oglądać, więc może dlatego jeszcze się do niego nie pcha, mamy kilka bajek na płytkach i puszczamy na DVD i mamy spokój ( chociaż u znajomych oglądał na laptopie, ale to było u znajomych, u nas jeszcze nie, i niech tak zostanie jak najdłużej) :tak::-D:tak:

Medio dzis temp 36.9C sama juz nie wiem.....;-)

to jakby co do którego kwietnia czekamy na rezultat tych upojnych nocy ??? :tak::-D:laugh2:

miłego dnia życzę :rofl2:
 
Do góry