reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzięki dziewczyny, niestety jak "serce" rośliny zgniło to już po niej, akurat mam pod domem kontener 7 m3 to do niego trafi, strasznie mi jej szkoda ale cóż, nic już nie zrobię :-( Uciekam dać synkowi obiadek a potem spróbuję go uśpić.
 
Jestem po wizycie.Z dzidzią wszystko w porządku mierzy 0,38 cm.Zaczyna bić serduszko.Lekarz pytał kiedy to spodziliśmy,jak powiedziałam że w niby bezpiecznych 3 dniach przed-stwierdził że dziewczynka musi być.Nalał beczkę miodu w moje serce.Jestem szcześliwa i już spokojniejsza ze l.p
Patrysiak cieszę się razem z tobą:-)
Tasha oby ten Jonas i mi się sprawdził
 
hej dziewczynki, wpadłam tylko na chwilkę, bo zaraz wychodzę z Marcepanem na zajęcia muzyczne, a potem jeszcze muszę się pakować, bo jutro wyjeżdżamy do teściów.

truskafka chciałam zapytać o Duphaston-o którego dnia kazała Ci ginka brać? pytam, bo mamy podobne, nieregularne cykle, a mi kazała brać od 16 dc..

całuski dla wszystkich, będę może wieczorkiem :*:*:*:*:
 
Hej dziewczyny w końcu mam odpowiednie korale do mojej sukienki! :rofl2: specjalnie na zamówienie takie jak chciałam, kobieta robi je własnoręcznie:)) są piękne wszystkie mówię wam! warte swojej ceny :tak:
niżej zdjecie (może być słabe bo z telefonu) potem usunę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeszcze chwilę jestem :-)

merylin, GRATULUJĘ z całego serca a z taką betą i przy 3 dniach od owulki na pewno będzie babeczka! :tak:

Ewcik, mi Twój cykl wygląda dość owulacyjnie, ja bym już brała dupka :tak:

Kinga, korale śliczne a ich właścicielka jeszcze śliczniejsza :-) Do mnie dziś dotarła zakupiona na Allegro sukienka ciążowa na wesele kolegi, górę ma identyczną jak Twoja :-), ale miałam pietra czy się w nią wcisnę ze swoim giga-brzuchem ale jest na szczęście idealna :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha ta zieleń jest troszkę inna na żywo bardziej wyraźna i jaskrawsza. Z korali jestem zadowolona bardzo. Dałam za nie 70zł ale warto! piękne cuda robi kobiecinka:)
Na pewno bedziesz wyglądała ślicznie! kiedy to wesele? Ja też się szykuję na lipiec na wesele kuzynki :tak:
 
526400_351663041537574_102932316410649_880109_1146498452_n.jpg

JejKu jak tu teraz dziewczynKowo:)))))
Patrysiak pomysl ze bedziesz miala taka slodycz jak na zdjeciu:)))))
Andziak uszy do gory..Ty tez taka bedziesz miala!!!!
Kinga piekne korale:))))
Piranha a moze warto by zaczerpnac opini kogos kto sie na roslinach zna....moze mozna jeszcze cos dla drzewka zrobic????

Gdzie jest
Mama???
 
witam :)
my juz po wizycie i lekarz stwierdził ze nadia ma traume i on nie bedzie jej powiększał i dal skierowanie do szpitala do specjalistów co ja beda uspokajać i oni jej zaplombują te zabki , b on mowi bo tu nie ma jak w pl ze trzymam ja nasile ona sie drze i jej wierca dlatego tak sie boi ona tylko wejdzie do gabinetu zobaczy sprzęt i w druga strone :) a krzyk taki ze szok;/ ale ten lekarz chociaż zobaczył ząbki i które do zrobienia a ktore nie :)
meyrlin super wiesci :)
kinga az sie cieplej po tych zdjęciach zrobiło :)
teraz to po tych dziewczęcych planowaniach i udanych chyba kobitki zapanują nad światem:-)
 
reklama
Merylin - świetne wieści!!! tak myślałam, że masz w brzuszku singielkę:-D, wstaw suwaczek, będzie wiadomo który to tydzień i dzień
Kinga - koraliki śliczne, bardzo ładnie komponują się z sukienką a w ogóle szykowna z Ciebie kobietka
Czarodziejko - jaka piękna ta myszorka na zdjęciu, sama słodycz:-)
Mama ???????????????????????????????
Bella ????????????????????????????????
Gal ?????????????????????????????????
Ewcik - udanej wizyty u teściów!!!
 
Do góry