reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam
Ale u nas brzydka pogoda.
I swieta tez maja byc nie za ladne:-(

A ja mam dzis ciezki dzien.
Nic mi sie nie chce.
Wszystko mnie juz boli.
A do tego jakies przeziebienie mnie zlapalo.:wściekła/y:


patrysiak
-fajnie,ze wrocilas
Ogromnie ci gratuluje,zdrowej dzidzi i do tego dziewczynka:biggrin2:

Andziak-ja czuje,ze u Ciebie tez bedzie cora. &&&&&&

A propo imion...u nas bedzie Klaudia.
Uleglam mezowi,ale wkoncu mu obiecalam,ze jak bedzie cora to on wybiera.
Byleby byla dziewczynka.
Choc mi osobiscie bardziej podoba sie Pola,Lena,Daria.

pozdrawiam
i uciekam polezec
 
reklama
Dzień dobry..zimny, szary...widać że święta się zbliżają buhaha

kupiłam dziś przed pracą taką brytfankę z kształtami króliczków, będziemy z synkiem piec małe babeczki i obdarowywać rodzinkę :tak:

Mama ..witam Ciebie, brak humoru niech idzie precz
a serio tulę, możemy sobie nawet razem pochlipać..
Kate w tym cyklu jonasa jak rozumiem musi się owulka pokryć z danym dniem kolorowym tak? Już mi kiedyś liczyłaś
Jeśli chodzi o MAtika to miałam 14.12.2006-chłopiec a 12.01.2007-dziewczynka
Młodego spłodziliśmy chyba 9 stycznia, nie wiem kiedy była owulka.
A jak się owulka nie pokrywa z danym dniem to co? niespodzianka?:-D
Oblicz mi proszę jeszcze czerwiec lipiec sierpień:sorry:
kwiecień 28 -mam dziewczynkę? a maj 27-chłopca?
Moje "dane" 05.07.1983, godz.18 :)

Czarodziejka ale mi narobiłaś smaka na suushi:-p jeszcze niedaleko siebie macie...mmm zazdrosczę ;)

Tasha Oliwia mi się podoba :)
popularne czy nie, brzmi ładnie :)

Andziak zdrówka dla Kuby
słuchaj się Tashy...córę w brzuchu nosisz, szykuj się na jazdę po Polsce :-D

Patrysiak uśmiech sam sie pojawia na twarzy jak się czyta o Waszym szczęściu :)

Jovi to mi komplementa nieświadomie walnęłaś..hehe Ja mam na imię Aurelia;-)

Daria Pola..ładnie:tak:

Piranha Dzięki, wiesz..Anioł z Ciebie;-)
a D żurawinę też ma wcinać? ile razy dziennie?
On wcina już B-complex, wit.C, wapno i mg

Dido..zdrówka
 
Truskawko kurcze nie pomyślałabym, że masz takie ciekawe imię:-) Życzę Ci z całego mojego 37-letniego serca i jestem przekonana, że już niedługo Ty i Twoja rodzinka też będziecie się takim szczęściem cieszyć. Zobaczysz!
Dido bardzo Ci dziękuję za miłe słowa, jak ja ci zazdroszczę, że już tak niedługo przytulisz swoją maleńką! Ja jeszcze tyle muszę czekać i tyle się denerwować. Teraz czekam na połowkowe a potem jeszcze hoho. A już wystarczająco mnie w tej ciąży nastraszyli i teraz będę przewrażliwona chociaż nie należę do typu panikar.
 
A co do cyklu jonasa to owulacja musi się pokryć z kolorowymi dniami, dlatego tak ciężko czasami w te dni trafić. Te pozostałe dni to takie neutralne, takie "chybił-trafił":-)
 
Truskaffka też jestem wściekła że nie ma tego calcium citrate, kończy mi się ten cytrynian wapnia i pewnie znów jestem skazana na OsteoDiag.
Patrysiak myslałam o tobie co tam z dzidzią i supper że wszysko ok i oczywiście gratki że dziewuszka.
Mi w jonasie dziewczynka w maju a w kwietniu chłopak:-)
Dziewczyny patrzyła któraś tę listę od Piranhi co mocno obkiża ph? Ona jest po angielsku więc wrzuciłam na tłumacza ale jakieś głupoty mi wyszły może któraś by wymieniła pare dla przykładu;-)
A mi się podoba Wiktoria vel Milena :-D
 
Ewcik, wiesz ja generalnie nie daję się zwariować z dietą. Dziś jadłam rosół z ryżem (a ponoć zupy nie wskazane)
trzymam się przede wszystkim tego żeby nie jeść owoców cytrusowych, pomidorów, ziemniaki drastycznie ograniczyłam, ale czasem zdarzy się zjeść co nieco.
No i sporo nabiału się codziennie przewala, do tego naskubałam sobie orzechów (mają dużo magnezu a mamy sporo swoich) i wcinam

a wapno jakie masz? dzięki że napisałaś o żurawinie i magnezie :)
ja mam tak samo tylko zurawinke bede przyjmowac:) a tak to magnez i wapn w diecie bez tabletek:) przeciez 2 plastry sera i dwie szklanki mleka wystarcza !!zeby dostarczyc wapnia:) magnez to miedzy innymi kakao czekolada ,orzechy kacza gryczana... i podobno wieczorem anjlepiej sie wchlania a witamina C mu w tym brd pomaga. ja wole naturalnie z pozywienia pobierac witaminki:)) no bo to nic trudnego tym bardziej ze wapnia jest bardzo duzo w mleku jogurtach serach... no chyba ze ktos tego nielubi to witaminki w tabletkach sa niezbedne:)))
przeciez potas i tak trzeba przyjmowac tylko malo.. takze troche ziemniakow pomidorek na kanapce nie zaszkodzi..napewno..ja tam w podchodze do tego na luzie co ma byc to bedzie:p
 
Truskafffko, Twój M powinien łykać taką samą dawkę żurawiny jak Ty, również takie same dawki witaminy C, Mg i Ca :tak:

agulek, postaram się wieczorkiem coś przetłumaczyć :-) Milena bardzo ładne ale siostra już tak córeczkę nazwała. Wiktoria też bardzo ładnie.

Nie wiem czy to hormony ciążowe ale przed chwilą poryczałam się jak bóbr jak odkryłam, że zgnił mi mój ulubiony kwiatek (który 2 lata temu kwitł pięknym kwiatem 3-metrowej długości) :-(

a78f27358e982ee6.jpg
 
Patrysiak a no, trafił mi się tata z fantazją i takie imię dla swej jedynej córci wybrał :-D
Jesteś kochana :) trzymam cię za słowo :)
Agulek:wściekła/y: no właśnie, wkurzam się bo tak ciągle przeciągają..
w calcium citrate i wapń i magnez w jednym.. a tak to tzreba kombinować:wściekła/y:
Mnie się podoba i Wiktoria i Milena:tak: Milena nawet bardzo..tylko tu problem ze zdrobnieniami ...

Piranha :( człowiek przywiązuje się do roślin, dba o nie, więc nic dziwnego że ci smutno :(
zwłaszcza że okaz robi wrażenie....podaję chusteczkę i tulę
 
reklama
Pirania - nie płacz kochana, kwiatek piękny i szkoda go bardzo, ale to nie koniec świata...a może potrzebuje jakiegoś nawozu, który go wskrzesi?
 
Do góry