reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja robiłam przed podobnie jak ty z 2-3,5 ml góra raz zrobiłam 12 ml dla sprawdzenia ale piekło mnie. A sucho mam strasznie i to długo.
Bakterie utrudniają bo ph jest niskie a plemniki lubią zasadowe. Czytałam właśnie dziś że jak się staramy o dziecko to irygacje, globulki i żele do mycia z niskim ph nie wskazane są, ze względu na niskie ph nie sprzyjające plemnikom, ale nam przecież chodzi o niskie ph i dlatego ta trudno zaskoczyć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczynki:-)

my już wróciliśmy z GW, ale naskrobałyście przez te 3 dni:szok: kiedy ja to nadrobię? :-) co słychać?
 
Agulek- no włąśnie, a plemniki potrzebuja sluzu do procesu dojrzewania, a jak jego brak(bo irygacja wysuszy) to w czym dojrzeją?
 
Właśnie Gal padną podobnie jak nasze marzenia o córce. Więc może globulki, albo rephresh?
Zmykam obejrzę Ranczo, poprasuje chłopakom ubrania do przedszkola i sobie do pracy, potem prysznic i może drinka walne, robie takiego pysznego z pomarańczami i sokiem z truskawek. Dobra kobitki relaxxxxx.....
 
Ostatnia edycja:
mama cześć Słońce, wyjazd na szybko, bo jechaliśmy na pogrzeb chrzestnego mojego męża, więc w zasadzie w piątek 5 godz w jedną stronę, sobota na miejscu i dziś 5 godz powrót. Padnięci jesteśmy... co u Ciebie kochana? działacie?:-)
 
Agulek - ja dzisiaj sobie włoże tą kapsułkę i zobczę jak działa, chociaż dzisiaj rano miałam ładne ph, wiec mogę nie mieć porównania. Nie wiem sama co robić, może Piranha, coś nam jeszcze doradzi?
 
reklama
Agulek -hahaha nie powstrzymuj sie kochana ;))
nie-głowa powaznie mnie boli ,lae jest inna sprawa-byliśmy u tych znajomych a syn zajmuje się mechaniką a coś nam zapukało pod maską i zaczął grzebać....sprawa wygląda tak,ze wróciliśmy ich autem a on ma nam odwieść...już ta godzina a go nie ma a ja jutro do pracy;/;/

Ewcik- no taka podróż męczy-tyle czasu w aucie ;/
i jeszcze taka okoliczność;(
najważniejsze,że cało dotarliście;)
my działaliśmy w piątek narazie -dzis mieliśmy ,ale nie wiem czy zaczynać czy czekać na auto???nie wiadomo o której wróci-ehhhh do bani!!
 
Do góry