reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria, moja lekarka też twierdzi, że nie mówi o płci gdy nie jest pewna ...no i poznałam płeć córki już w 16 tygodniu :-) Ty 6 marca masz sprawdzaną przezierność karkową maluszka?

Patrysiak, a Ty kiedy masz kolejną wizytę? ...pewnie będzie już coś widać :-)

Tasha, trzymamy kciuki 9 marca, powinno już być coś widać :-)
 
reklama
nie nie ide na to badanie bo to jest w ogole w innej miejscowosci i u niemca;/ a ja nie umiem na tyle niemieckiego i sie nie zgodzilam na to badanie z nadia tez nie robilam i teraz twierdze ze co ma byc to i tak bedzie:tak:
ide na zwykle badanie z wszystkimi juz wynikami to licze ze sie dowiem termin itp;p
w ogole do tej lekarki co chodze to ponoc namawia na pelno badan dodatkowych jakies zamrazania komorek itp nawet nie wiem po co polowa rzeczy;p
 
Ostatnia edycja:
ja mam wizytę kontrolną 7 marca ze względu na te moje plamienia, ale na płeć to chyba za wcześnie będzie. Ja też szybko wiedziałam- w 1 ciąży w 14tyg, w 2- w 16-tym.
 
Patrysiak- tak rozumiemy się bez dwóch zdań, bo jednak to trzecie dziecko chciałoby się, aby było odmiennej płci. ALe ja wierzę, że Ci się udało, kalendarzem chińskim wogóle sie nie przejmuj, ważne, że beta wysoka i jonas na dziewczynkę. Obstawima u Cibie córę:-)

Tasha- u Ciebie tez pewnie córa, chciałabym być na Twoim miejscu, aby zajśc w ciąże w ten sposób, ale u mnie 2 dni przed owu to nierealne, wtedy mam mega płodny sluz niestety, a on sprzyja chłopcom.
Rozumiem, ze Ty cały czas do owulki stosowałaś lacibios feminę, tak? A te globulki i jakie stosowałas i do jakiego dnia przed owu?

Piranha- ja wiem ,że Ty mnie pocieszasz, dziekuje za dobre chęci...:tak:
 
Pierogatka i monico gratuluje wam z calego serca ze juz macie ksiezniczki przy sobie

i mamy forumowe blizniaczki

a Zuzia monico ma taka sama wage co Hania miala i tez sie urodzila 28 tylko ze stycznia

tasha dla ciebie i reszty rozowe fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Kate- ale slodKosci...Gratuluje syneczKa!!!!!!
Mama- umowmy sie ze zdjecie okiennic zrobie jak juz wszystko zawisnie czyli oprocz rolet: zaslony i lambrekin. Wczoraj Pani przywiozla rolety ale to zadne efekt bo brakuje zaslon...to one nadaja wyraz wszystkiemu...ale milo mi ze pamietasz:))))teraz jak sie rano budzimy to ciemno w pokoju:) mozna zaspac bo sie wydaje ze jeszcze noc:)
Aneczko - a Ty tka na seKundke zajrzalas...nic wiecej nie skrobnelas...jak Niunia...jak sobie radzisz? jak chlopcy? pomagaja troche przy siostrze?
Patrysiak - Twoje obawy jak dla mnie zrozumiale...ja tez po dwoch synkach chciala bym miec corcie jesli byla bym w ciazy...i nie chce Cie nakrecac bo wiem jak to na psyche dziala ale ja naprawde kobite u Ciebie obstawiam!!!!!!
A gdzie sie podziewa Patrysia????
tez zniknela i cisza!!!!

___________________
a ja od rana latam i sprzatam chalupe...w sobote mam gosci z okazji moich urodzinów:) i w jeden dzien nie dam rady tych trzech pieter posprzata dlatego juz teraz zasuwam...dzis posprzatalam u macka i troche w salonie..cala witryne szklana umylam..jutro lazienki...a w sobote najwyzej tylko przetre...jesooo jeszcze tyle gotowania....z gotowców to zamawiamy sushi. jesoo ale to i tak kropla w morzu..

Aaaaa BeatKo jestes...pisz szybKo jak sie miewa "moja Hania":)))))
Jak tam u was?
 
Gal - lacibios feminę stosowałam cały czas, odkąd skończyła się @ dokąd nie sprawdziłam testu ciążowego i nie osłupiałam na widok II kresek, a globulki przepisała mi ginka i to był bodajże Gynoflor, wkładałam to codziennie, mój M trochę marudził, ale nawet to nie było w stanie go powstrzymać przed przytulankami:) i też zaprzestałam faszerowania się tymi globulkami na wieść o dzidzi.
Nie wiem, myślę, że wcześniej blokował mnie chyba stres, że ma być ciąża a potem, kiedy nie wiedziałam i myślałam tylko o przyjemności, cyk... i zaskoczyło...
Gal - a co z metodą o której pisała Pirania - 0 plus 12, czyli 12 godz po owulacji??? może wtedy zaskoczy??? a ten mega płodny śluz na chłopca zakwaszony przez te wszystkie suplementy może będzie sprzyjał dziewczynkom...bo przecież chłopcy padną od tych zakwaszaczy
 
Tasha- próbowałąm 0+12, ale nic z tego nie wychodziło, wtedy duzo trudniej jest zajść w ciąże, a mój M ma trochę za mało plemnków tych bardziej ruchliwych(robił badania).
A ostatnio pierwszy raz odważyłam się nawet 1 dzień przed owu i w owu, ale zastosowałam kwasne irygacje(ph2,8) 5 min po strankach, pół godz i później jeszcze bo niestety nie miałam pasków ph do zmierzenia(sprzedwaca mnie wmanewroawał w maliny) , no i niestety pewnie wybiłam wszystkie). Cięzko u mnie o córę, bo mam zawsze tego sluzu płodnego duzo, a niestyty suplementy jakoś nie chcą mi go wyszuszyć.
A te globulki to na jakaś przyczynę, miałaś jakieś problemy , czy tak po prostu do zakwaszenia?

Ale z tym lacibios i tymi globulakmi to mnie pocieszyłaś trochę, bo myślałam, że lacibios i iine globulki to tylko 3 dni po @, bo dalej moga zaszkodzic plemnikom.
 
Ostatnia edycja:
reklama
gal ja bralam lacibios femine ale zawsze kaczylam gdzies dwa dni przed owulacja bo dlugo mi sie nie udawalo i tweirdzilam ze moze za bardzo sie zakwaszalam i wszystkie plemniki poginely i do tego bralam castangusa i caly czas witamine c i zurawine w tabletkach maz tez dwa ostatnie;p ale czy z tego bedzie cora czuje ze nia a znowu siotra z mezem mowia ze bedzie dziolszka sie okaze:)
 
Do góry