reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal - nie, raczej te globulki to tak na wszelki wypadek, ginka stwierdziła, że skoro staram się o dzidzię to żeby żadna infekcja się nie przyplątała należy trochę zakwasić i przepisała mi je. A dodatkowo jeszcze lacibios, bo to już dłuższy czas brałam.
Początkowo oddaliłam się od owulki 4 dni i niestety, wszystkie żołnierzyki padły, potem 3 dni...jak wyżej...a ostatnio to codziennie i stop 2 dni przed...
2 razy śniło mi się, że to będzie chłopiec...A ja cały czas myślę o maluszku ona... Kurcze...boję się usłyszeć kto tam mieszka i jednocześnie chciałabym wiedzieć.
Po objawach też figę można stwierdzić. Do 13 tygodnia codzienne wieczorne spotkania bliskiego stopnia z klozetem, mdłości nieziemskie od południa do wieczora, i potworna wrażliwość na zapachy. Teraz jest już odrobinę lepiej.
Patrysiak - a jaką masz betę? bo pewnie nie doczytałam...
i kiedy masz wizytę u gina? na kiedy masz termin?
i jak się sprawdza tego jonasa, bo też nie wiem a Tobie wychodzi dziewuszka???
 
reklama
Dziewczyny ja tylko chcialam Wam powiedzieć ze jak bylam w ciazy to dni do koljnego usg tak mi sie dluzyly ze normalnie szok. Pierwsze mialam dopiero w 12t5d ciazy i robilam w łodzi u dr Dudarewicza - super specjalista. I pamietam ze powiedzial ze wg niego bedzie dziewczynka i nawet tlumaczyl dlaczego tak mysli i pokazywal na ekranie, i po tym co czytalam na necie on sie wcale nie pomylil jeszcze u nikogo. Jesli nie wie to nie mowi. Ale kazal czekac do polowkowego. Na szczescie na polowkowym potwierdzil. Koszt 190 zl ale nie zaluje:)

Co prawda mówilam sobie ze uwierze jak zobacze:)Ale i tak, co ma wisiec nie utonie hehe

Czarodziejko, tez chetnie zobacze jak tam zaslony i wsio wogole :)

Pozdrawiam wszystkie :)
 
Gal - nie, raczej te globulki to tak na wszelki wypadek, ginka stwierdziła, że skoro staram się o dzidzię to żeby żadna infekcja się nie przyplątała należy trochę zakwasić i przepisała mi je. A dodatkowo jeszcze lacibios, bo to już dłuższy czas brałam.
Początkowo oddaliłam się od owulki 4 dni i niestety, wszystkie żołnierzyki padły, potem 3 dni...jak wyżej...a ostatnio to codziennie i stop 2 dni przed...
2 razy śniło mi się, że to będzie chłopiec...A ja cały czas myślę o maluszku ona... Kurcze...boję się usłyszeć kto tam mieszka i jednocześnie chciałabym wiedzieć.
Po objawach też figę można stwierdzić. Do 13 tygodnia codzienne wieczorne spotkania bliskiego stopnia z klozetem, mdłości nieziemskie od południa do wieczora, i potworna wrażliwość na zapachy. Teraz jest już odrobinę lepiej.
Patrysiak - a jaką masz betę? bo pewnie nie doczytałam...
i kiedy masz wizytę u gina? na kiedy masz termin?
i jak się sprawdza tego jonasa, bo też nie wiem a Tobie wychodzi dziewuszka???

bete robiłam 30 dnia cyklu i wyszła ponad 10tys ale tak jak mówię, ciąża jest o tydzień starsza- czyli to tak jakbym robila betę w 37,38dniu cyklu. Wizytę u gina mam 7 marca, więc to będzie raczej za wcześnie za płeć a potem to pewnie dopiero na początku kwietnia. Termin mam na 3 września. Cykl jonasa ustala się podając swoją dokładną datę urodzenia, dziewczyny tu wcześniej podawały stronki, jak się doszukam to dam ci znać
A Ty pamiętasz kiedy robiłaś betę?
 
patrysiak to piękną masz betę!!!
ja też robiłam chyba w 37 dniu cyklu a 21 dni po owulce i wyszła 4600, więc gdzie moja do twojej!!!
ja mam termin na 27 sierpnia, wizytę u gina 9 marca i może się czegoś dowiem, no chyba, że ginka miałaby wątpliwości to wolałabym nie wiedzieć że może to a może to, bo tyle to i ja wiem;-)
a mocz masz mętny czy przejrzysty? bo i o tym dziewczyny pisały:)
 
Patrysiak- ja podobnie jak tasha- przy pierwszym synku robilam na tym etapie co Wy i wtedy beta mi wyszla 500 pare...i tez nijak sie to ma do twojej bety!!!!! przy maksiu robilam tydzien wczesniej i wyszla niecale 300 wiec malizna...moze dlatego plamilam....Moze to dziwne ale jak zobaczylam bete przy maksiu...taka niska od razu wiedzialam ze to chlopiec..od razu!!! jeszcze powiedzialam do siostry ze bedzie synek na 100%
Dlatego patrysiak..u Ciebie mega szanse!!!!!
 
jejku Monico i Pierogatka ogromne gratulacje dla was!!!!!!! ja tez chce, ja tez chce!!!!! :-):-):-)
Kate a twoj synus jest przesliczny :tak: jeszcze raz gratululuje.
Mama i reszta dziewczynek tyle mocno i mam nadzieje ze ten @ bedzie waszym ostatnim przed 9-cio miesieczna przerwa ;-)
Patrysiak, Tasha zycze coreczek z calego serca :tak:
 
dziewczyny, szukam tego jonasa i bez skutku, tzn. znalazłam ale na rok 2010 a przecież potrzebny jest 2011 i figa...
a zresztą...ktoś już tam jest i ani nic nie wyrośnie, jeśli ma być panienka ani nie odpadnie jeśli przystojniak, więc...trzeba czekać i obgryzać pazury z niecierpliwości.
W każdym razie trzymam kciuki za ciebie Patrysiak i za siebie też...żeby jednak nam te panienki wyszły...
i za wszystkie ciężaróweczki, żeby miały to co chcą, i za testujące za te dwie cudowne tłuste krechy:tak:
 
Patrysiak - a sprawdzałaś w kalendarzu księżycowym, czy zapłodnienie było w żeńskim czy w męskim znaku? niektórzy mówią, że to też ma znaczenie, bo może przyciąga wtedy odpowiednie chromosomy:)
a...i jeszcze jedna głupotka, którą wyczytałam na jakimś forum, mianowicie kolor sutków, jak różowy to dziewczynka, brązowy to chłopiec.
Pirania sprawdź kolor i podziel się z nami info:)
 
reklama
Dzień dobry Kobitki!

MONICO PIEROGATKO OGROMNE GRATULACJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!


Daria to ja też do kolekcji badań w marcu:tak: Badania genetyczne mam 14 marca na 9:45 to będzie początek 13 tygodnia i to państwowo, więc też pewnie nic nie powiedzą, chociaż moja siostra jest w o miesiąc starszej ciąży, i jej lekarz w 12 tygodniu powiedział, że na 90 procent dziewczynka, tylko ona była prywatnie u jakiegoś tam super lekarza.
Beatko prześliczne zdjęcia, to jak leżą jedno na drugim po prostu BOSKIE! Chyba też sobie zrobię taką piramidkę po porodzie:-)
Mama, Gal, Kinguś okresu jeszcze nie!!! ma trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry