reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Wpadam dopiero teraz. Widze ,ze juz wiecie o wczorajszych rozpakowaniach.
Monico i Pierogatko GRATULACJE!!!!!!!
Kate ale sliczny niunius:-)
Uciekam troche sprzatac bo moja lala akurat spi;-)
 
Monico, Pierogatko- ogromne gratulacje!!! Tyle czekania i urodziłyście obie w tym samym dniu- umówiłyście się, czy co?:-)
Czekamy na zdjęcia tej mniejszej i tej większej. A tak na marginesie mój Iwuś miał 3940 jak go urodziłam i wydawał się mi się baardzo duży a tu dopiero duże kobietki się rodzą.
Mama, Kinga, Gal- mocno przytulam, nie będę Was pocieszać, ze cos się z tego cyklu jeszcze urodzi bo na pewno po tylu miesiącach starań i obserwacji dobrze znacie swoje organizmy i wiecie, że @ się zbliża. Dla pijących proponuje, jak już przyjdzie, wypić mocnego drinka albo i trzy albo butelkę dobrego wina.
Gal dziękuję za zrozumienie odnośnie moich obaw co do płci, wiem, że każda albo prawie każda mama 2 synków mnie zrozumie. A jak patrzę na to forum ilu mamom 2 synków udało sie mieć 3 córeczkę (a udało się jak na razie wszystkim) to myślę sobie, że w końcu musi się komuś NIE udać, to czysta matematyka i statystyka. I ze to pewnie będę ja. Ciebie przytulam szczególnie mocno, bo masz mniej czasu niż pozostałe dziewczyny. A to napewno powoduje dodatkowy stres.
 
Śliczny maluszek!!! Gratuluję takiego przystojniaka!!!
tusia - to jest pozytywny test!!!:tak:Super, super, super, super!!!

Dziewczynki, przepraszam, tępa jestem i nie umiem wstawić suwaczka...wybrałam już sobie, ale nie potrafię go wkleić na stronę forum...
 
reklama
Do góry