reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a ku-ku;))

wzięłam not booka do pracy,ale zapomniałam zasilania ;)
choć kuknę co u Was:))

Gal a u mnie dziwna rzecz bo mnie nigdy (.)(.) nie bolały a teraz dalej je czuje a tempka spada i myślę ,że to może przez witaminę b..

&&&& mega &&&& za marzec i kwiecień-żeby sie udało!!!!!
nie smuć się kochana ..ja na prawdę dobrze wiem co czujesz i jak się czujesz...


Kinga u mnie też jutro @...

Bella czekaj cierpliwie i mierz temkpę ..u Piranii też się owu przesunęła na 18d.c. a zawsze miałam w 14..

Daria cześć i czolem ..dzięki za && :))
pogłaskac brzusio :)

Czarodziejka jak tam widok na okna-pewnie ładnie wygląda co??:)
 
reklama
witajcie z rana :))

najpierw dobra wiadomość:

znalazła sie nasz druga zguba ..również na porodówce:):):):))

MONICO OD WCZORAJ TULI ZUZANKĘ !!!
urodziła rzutem na taśmę 28 lutego:)
o godzinie 23.35 z wagą 4340!! i wzrostem 59cm!!!



MONICKO!! MEGA gratki dużej kobietki i spełnienia marzeń o córci!!!



obie z Pierogatką urodziłyście 28lutego ..obie córcie i pewnie obie meeega szczęśliwe!!




co do porodu Pierogatki to trwał....2 godziny :))2 parte i plumm -jak to napisała :)



a u mnie tempka w dół więc wszystko już jasne kochane...jutro @..

buziaki i świetujcie pojawienie się 2 księżniczek ;)))

MONIKO Gratulacje!!!!

Mamo, na Ciebie też przysjdzie pora :D
 
Kinga moim zdaniem uda sie wam z mężem jak teraz zrezygnujesz z testów owu jesli robisz i mierzenia tempki itp seks bedzie tak jak sie chce a nie ze akurat jest owulacja to na pewno się uda!!!!! wierze w to bo wiem jak sie w ostatnim cyklu staran poddałam i nie patrzyłam na owulacje itp a jednak sie udalo:-)i wierze ze u ciebie tez tak bedzie i będziesz zaskoczona ze sie udalo :)
jak mialam kursy to ta dziewczyna mi opowiadla ze z mezem sie bardzo dlugo starali o dziecko i uzywali wszystkiego co mozliwe chodzila do lekarzy i wszystko bylo w porzadku mysleli ze moze wina meza bo byl juz po 40 a to pierwsze dziecko a lekarz im powiedzial zby odstawili testy tabletki itp wyjechali i kochali sie kiedy oni tego zapragna i mowi po miesiacu byla w ciazy :-)
ponoc jak sie o tym nie mysli to jest latwiej:-)tylko wiadomo jak ciezko o tym nie myslec jak sie bardzo chce tego dziecka ..
 
Daria- masz tu wiele racji pewnie w tym co piszesz, i tak mama i Kinga mogłyby robić, ale u mnie to jest ten problem, ze ja po 2 chłopcach chciałabym dziewczynkę i z takich starań spontanicnych ja to miałabym na pewno chłopca, nie bez przyczyny własnie ich mam.
Moje starania to wogóle są przeciwko zajściu w ciąże, chociazby te irygacje(ph2,8), które pewnie wybiły mi plemniki w tym cyklu i to mnie tak dobija, niby chcę ciąże, ale tak naprawde robię wszystko, aby nie zajść...
Wogóle te starania na dziewczynkę, to są własnie kiedy jest bardzo cięzko zajść w ciąze i te wszystkie suplemnety, i jak tu nie mysleć o tym, dlaczego to takie niesprawiedliwe...........:-(
 
Witam
Monico, Pierogatka ogromne gratulacje !!!
Dziewczyny powiedzcie mi jak wkleic zdjęcie bo nie bardzo wiem.
 
Witam
Monico, Pierogatka ogromne gratulacje !!!
Dziewczyny powiedzcie mi jak wkleic zdjęcie bo nie bardzo wiem.

kate jak piszesz wiadomosci masz w w pierwszej linijce wybor pisma itp a pod spodem masz grubos liter pochylenie itp to w tej drugiej linijsce masz 5 znaczek od konca Insert image to to wcisnij i wgraj plik
gal masz racje latwiej jest jak sie stara o dziecko niz o jaks wybrana plec...
 
Kinga moim zdaniem uda sie wam z mężem jak teraz zrezygnujesz z testów owu jesli robisz i mierzenia tempki itp seks bedzie tak jak sie chce a nie ze akurat jest owulacja to na pewno się uda!!!!! wierze w to bo wiem jak sie w ostatnim cyklu staran poddałam i nie patrzyłam na owulacje itp a jednak sie udalo:-)i wierze ze u ciebie tez tak bedzie i będziesz zaskoczona ze sie udalo :)
jak mialam kursy to ta dziewczyna mi opowiadla ze z mezem sie bardzo dlugo starali o dziecko i uzywali wszystkiego co mozliwe chodzila do lekarzy i wszystko bylo w porzadku mysleli ze moze wina meza bo byl juz po 40 a to pierwsze dziecko a lekarz im powiedzial zby odstawili testy tabletki itp wyjechali i kochali sie kiedy oni tego zapragna i mowi po miesiacu byla w ciazy :-)
ponoc jak sie o tym nie mysli to jest latwiej:-)tylko wiadomo jak ciezko o tym nie myslec jak sie bardzo chce tego dziecka ..



Cześć kobitki!!! Oj daaaawno nie pisałam... od końca listopada albo początku grudnia, czyli jakieś milion stron temu:)
Moim zdaniem Daria ma rację, trzeba na chwilę o wszystkim zapomnieć i po prostu się przytulać dla przyjemności bez myśli o potomstwie:) wiem, że to niełatwo, bo jednak te myśli gdzieś w głowie ciągle są obecne, ale warto chociaż spróbować.
Ja też kombinowałam na dziewuszkę, miałam cykl monitorowany. Byłam na monitoringu 6 grudnia we wtorek, ginka mówi: do końca tygodnia przytulamy się dla przyjemności, bo pęcherzyk malutki, owulacja będzie pewnie ok niedzieli, więc się przytulaliśmy dla czystej przyjemności, w piątek po pracy idę na kolejny monitoring i słyszę: oj, owulacja była wczoraj wieczorem, pęcherzyk pękł wcześniej niż przypuszczałam...myślałam, że padnę trupem, tysiąc myśli w głowie, co z moją dziewuszką??? a teraz...jestem w ciąży w 14 tygodniu, właśnie z tego przytulania dla przyjemności. Wtedy naprawdę wyluzowałam, nie było parcia na ciążę, bo miałam świadomość, że do owulki jeszcze ho ho... i załapało!!! więc może tak spróbujcie...
Ja oczywiście cały czas Wam kibicuję, bo chociaż nie pisałam, to jednak podczytywałam. Za wszystkie trzymam mocne kciukaski, serdecznie też gratuluję naszych forumowym dziewczynek, tych narodzonych i tych jeszcze w brzuszkach!!!
 
Kate ładujesz na stronke fotosik albo images i masz tam kod bbcode i ten kod wklejasz tutaj
tak jak ja teraz
pomóżcie czy ten test jest pozytywny??

Uploaded with ImageShack.us

o widze Daria jakis inny sposób podała?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć kobitki!!! Oj daaaawno nie pisałam... od końca listopada albo początku grudnia, czyli jakieś milion stron temu:)
Moim zdaniem Daria ma rację, trzeba na chwilę o wszystkim zapomnieć i po prostu się przytulać dla przyjemności bez myśli o potomstwie:) wiem, że to niełatwo, bo jednak te myśli gdzieś w głowie ciągle są obecne, ale warto chociaż spróbować.
Ja też kombinowałam na dziewuszkę, miałam cykl monitorowany. Byłam na monitoringu 6 grudnia we wtorek, ginka mówi: do końca tygodnia przytulamy się dla przyjemności, bo pęcherzyk malutki, owulacja będzie pewnie ok niedzieli, więc się przytulaliśmy dla czystej przyjemności, w piątek po pracy idę na kolejny monitoring i słyszę: oj, owulacja była wczoraj wieczorem, pęcherzyk pękł wcześniej niż przypuszczałam...myślałam, że padnę trupem, tysiąc myśli w głowie, co z moją dziewuszką??? a teraz...jestem w ciąży w 14 tygodniu, właśnie z tego przytulania dla przyjemności. Wtedy naprawdę wyluzowałam, nie było parcia na ciążę, bo miałam świadomość, że do owulki jeszcze ho ho... i załapało!!! więc może tak spróbujcie...
Ja oczywiście cały czas Wam kibicuję, bo chociaż nie pisałam, to jednak podczytywałam. Za wszystkie trzymam mocne kciukaski, serdecznie też gratuluję naszych forumowym dziewczynek, tych narodzonych i tych jeszcze w brzuszkach!!!

to gratulacje :-)jak przytulanka byly codziennie to i tak pierwsze dotarły plemniczki zenskie :)
 
Do góry