reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry.

Monico gratuluję !!!! Nawet nie wiesz jak Ci pozytywnie zazdroszczę, że tulisz swoją Zuzę. Wsystkiego dobrego dziewczyny :-)

Mama tulam, szkoda ale już zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&& za następny cykl

Gal, Kinga nieustanne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja mam dzisiaj jakiegoś doła, wykres beznadziejny, tempka dziwnie skacze, czekam na owu, tetsy ujemne, nie weim co się dzieje....
 
reklama
ahaaaaaa zrzekam sie wszystkich moich &&&&& na rzecz naszej Gal !!!
kochana jeszcze w Tobie nadzieje ,że choć jedna fasolka do nas zawita;))

Truskafffcia ,Bella smakowitej kawy w pracy:))

Kinga jak tam???

Truskafffka &&&&&&&&& za wizytę u gina,niech coś dyuma nad Twoją @...




dobra lecęęęęęęę..będę po 16.oo słoneczka :)
 
sesja-niemowleca-warszawa-goldenstudio-103.jpg

Monico GRATULACJE!!!!!
Kochana doczekalas sie:)
No a corcia niezly klocuszek ale wspaniale ze juz jest z Toba..ucaluj ja serdecznie od e-ciotKi:)
_________________________________

No a ja ja Witam KawKowo:)
Boze ale emocje...dziewczyny sie rozdwajaja...Super wiesci...Szkoda ze nie urodzily 27 w moje urodzinki:)
 
Monico gratulacje !!! co za dobre wiadomości. :)

Mama u mnie nic z tego, tempka w dół idzie wiec jutro pewnie @ :-(

Dziś zrobiłam sobie wolne.Nie mam roboty.
Idę do koleżanki a potem na zakupy.
Piękną pogodę mamy wiec trzeba wyjść z domu.
Naciesze się słoneczkiem,poprawię sobie nastrój zakupami.
jakoś to będzie.

Miłego dnia

GAL &&&&&& Tylko Ty nam zostałaś teraz.
 
Największe szczęście dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki.
To ich krew-życie, to ich własne dziecię,
Co im nad wszystko droższe jest na świecie.

Pierogatko, Monico- najszczersze gratulacje z okazji urodzenia swoich córeczek.
Niech się zdrowo chowają, a każdy dzień z nimi spędzony daje tylko szczęście!


Mama05- aż się popłakałam jak przeczytałam to co napisałaś, kochana jesteś i taka dobra duszyczka

Niestety tempka spada i możecie się, że mnie śmiać, ale ja u siebie ciąże poznaję po cyckach, jak są miekkie, to lipa, a one takie są. Próbuję się nie załamywać, ale czasami jest mi tak ciężko...
Od wrzesnia mam wracać do pracy po 3 letniej przerwie i nie mogę sobie pozwolić, że wtedy przychodzę i zachodzę w ciąże, bo kurcze ten czas miałam przecież na tym wychowawczym...
A i tak najważniejszy jest tu mój wiek, wiec zostawiam sobie dwa miesiące marzec i kwiecień i jak się nie uda to zostane mamą tylko dwóch chłopców. Ciężko mi się z tym pogodzić, ale co mam zrobić:-(

Dziekuję Wam wszystkim za kciuki, kochane jesteście:tak:

Może MissBella- nie zawiedzie w tym miesiącu, liczę kochana , że Ci się uda&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

I za inne staraczki tez trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&, a jest tu nas trochę:tak:
 
MISS BELLA No więc teraz TY zachodzisz w ciaże! i nie ma innej opcji słonko. &&&&&&

Gal życzę Ci aby się udało do tego czasu! jakie to niesprawiedliwe......... ;( zobaczysz bedzie oki!

a oto mój beznajdziejny kolejny cykl:

;((( masakra!!! !!!! !!!!!! !!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinguś - dzieki, a ja siedzę i teraz ryczę...., ciezko jest czasami pogodzić się z pewnymi rzeczami...
 
reklama
Gal kochana Ty moja tulam mocno i wiedz, że jestem z Tobą :-)


Kurczę dziwczyny kiedy nam się w końcu uda???? Czasami śledzę inne wątki na tym forum i tam codziennie babeczki wrzucają fotki testów z II kreseczkami, tylko u nas taki zastój... MUSIMY TO ZMIENIĆ !!! Jeju żeby to było takie proste...
 
Do góry