reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama, kochana jesteś! Oby naszła mnie jakaś wena, fajnie by było nazywać już brzusia konkretnym imieniem :-) Metoklopramid na mnie nie miał kompletnie żadnego wpływu.

Gal, też mi się wydaje, że owulka była albo 14 albo w nocy z 13 na 14 dc, progesteron sprawdziłabym tak jak piszesz - w sobotę w 6 dpo. A postęp to Ty zrobiłaś milowy kochana
t2027.gif
i życzę by z tych mniej stresujących staranek była śliczna, mała królewna! Co do stresu dnia poprzedniego na PRL po obciążeniu to nie miało to wpływu raczej niestety.
 
Ostatnia edycja:
Patrysiu Cudne wiesci nam przynosisz:) Mi zostaly juz tylko wspomnienia z okresu ciazy ale az milo sie na sercu robie jak pomysle jak bardzo czeKalam na te wizyty jaka bylam szczesliwa:)

Piranha - Smutne ze nie masz oparcia w mamie ale uwierz mi mam kilka kolezanek w identycznej sytuacji. A jedna moja kolezanka ma trojke malych dzieci i musi sobie radzic sama bo mama zajmuje sie dzieckiem swojej synowej.
Takie to zycie..jedyne co mozemy zrobic to tak wychowac swoje dzieci alby potem one swoim dziciom pomagaly...no i nam rodzicom..na starosc:))))
 
Witam wieczornie z ziołkami :-D


Gal ciesze się, że wszystko doszło, oby na córeczkę !!
Wiem, że poleconym byłoby taniej i nawet tak miało być wysłane ale to było zadanie dla mojego M, który na poczcie zdecydował że przesyłkę wyśle jako paczkę... i tak też zrobił :-)

Piranho pomysły na imiona dla Twojej Księzniczki jak najbardziej mi się podobają, szczególnie to na Z...:-), zresztą wiesz o tym.


Powodzenia na jutrzejszych badaniach kochana.

Mama za Ciebie również trzymam mocno kciuki na jutrzejszym badaniu hormonów &&&&&&&&&&&&&&

Miłego wieczoru dla wszystkich babeczek :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!!

Codziennie Was czytam,ale czasami nie mam poprostu siły pisać bo jestem wykonczona po pracy a jeszcze mały mame ciąga więc tylko Was podczytam i padam;-)

Piranha Gal i reszta....Jadąc dzisiaj do pracy naszła mnie taka myśl. Jeżeli zakwaszamy się dieta, suplementami i irygacjami to starając się np 2 dni przed owu to może nic nie wyjść ponieważ środowiskko jest kwaśne i może nawet x az tak długo nie wytrzymają. A jeżeli staranka są 1 dzień przed lub w owu to X dotrwają do owu i może dlatego Piranha nie umiałaś zajść w ciążę 2 dni przed owu? Z tego wynika że bardzo małe znaczenie ma odległość. Co Wy o tym sądzicie?
 
Noemi- no ja w tym cyklu wyszłam właśnie z takiego założenia, że ważna dieta, suplementy , no i ph i pojechałam na maksa ze starankami, czyli pewno dzień przed owu i w owu. Niestety tylko nie miałam pasków ph i irygacje robiłam w ciemno, a to też niedobrze, bo pewno plemniki wytłukłam:-(

MissBella- smacznych ziółek i przyjemnego wieczorka również!:)
 
Ostatnia edycja:
jestem, aerobik zaliczony..padam na pysk:-D prysznic zaliczony, bo mój zapach zabijał:-p łóżko pościelone...ach teraz już tylko leżakowanie:-D

Gal oj tak tak, teraz tygrysek odpoczywa, a potem będzie szał ciał hehe
nawet się ostatnio śmiałam, że Mati taki już fajny samodzielny, spokój jest z nim, to mi sie zachciało powrotu no nieprzespanych nocek, kupek i innych przyjemności:-D
ja też dziś pojechałam po bandzie-zrobiłam pomidorową, i to jeszcze z koncentratu domowego ręcznie robionego przez D w lecie, pychotaaaa:-p
Patrysia bardzo bardzo bardzo sie ciesze, niech maluszek sobie zdrowo i pięknie rośnie :biggrin2:
Daria no...witamy z powrotem :) remont za wami, portfele lżejsze, ale najważniejsze że z efektu jesteście zadowoleni :tak:
Mama no to będziemy przez weekend opijać vectrunię:cool2:
Piranha przykro mi bardzo z powodu mamy :-( tulę!!
a imię jak ci się tak bardzo podoba, to ja bym nie zwracała uwagę na to że popularne ;-)
Kinga dawaj dzióba, wycałujemy, wyprzytulamy...
dołki niech sobie precz idą!!
Noemi mnie przekonuje to co piszesz :)
MissBella i tobie miłego wieczorku :)
 
No właśnie ja sobie tak myślę, że jeżeli nasienie jest słabe to nawet X w tak kwaśnym nie dotrwają, nie wiem tak sobie to tłumaczę, więc oddalając się dzień lub nawet w owu próbując, a stosując siplementy, ph i dietę to są duże szanse na dziewczynkę. Moja znajoma zaszła w ciąże w 8dc i jest chłopak przy cyklach 28, więc najprawdopodobniej miała korzystne ph czyli wysokie, a też słyszałam, że krótkie cykle to na chłopca lepiej, ale chyba z tego powodu że owu jest szybko(oczywiście nie jest to reguła)

Dziewczyny ja już mam wszystkie suplementy i nie wiem jak je brać tzn kiedy i co mogę na raz łyknąć:-p chodzi mi o B-100, wit.c 1000, żurawinę, saw palmetto, cytrynian. Mój M też ma brać żurawinę i B-50 i wit c?

Powiem Wam, że ostatnio codziennie rozmyślam jak to będzie jak nam się uda i czy takie wielkie szczęście nas spotka, że akurat nam się ma udać...przecież innym się nie udaje takie mam myśli. A bardzo marzę o tym, mój M nawet jak mówi o 2 dziecku to jako o dziewczynce;-) miłe to jest ale co jeżeli jest nam pisany książe;-) chciałabym spełnić to marzenie i chyba w moim życiu już większego nie będzie....
 
Witam!
Podczytuję Was od dłuższego czasu tzn. przeczytałam bardzo dużo stron z forum.Jakiś czas temu pisałam na forum na kafe ale tam się zrobiło niemiło przez pomarańczowe wpisy:no:
W grudniu urodziłam drugie synka o którego staraliśmy sie rok. Planowałam go troszkę na dziewczynkę mówię troszkę bo już mi było obojętne co będzie bo chciałam już być w ciąży i żeby nasz starszak miał rodzeństwo.Zawsze chciałam żeby była mniejsza różnica pomiędzy dziećmi i dlatego chcemy o nasze ostatnie dzieciątko zacząć się starać już bo jak widać wcześniej nie wyszło i jest prawie 6 lat różnicy :wściekła/y:
Więc chciała bym teraz przyłożyć się porządnie i spróbować sposobów na dziewczynkę bo wiem że to będzie ostatnie nasze dziecko.Po poprzednich obserwacjach stwierdzam że u mnie owulka jest aż 3 dni przed skokiem potwierdzona testem O a nie tak jak myślałam kiedyś że dzień może dwa przed :crazy: Nasz synek został ustrzelony dobę przed owulką może troszkę prędzej. Tylko że ciężko tak utrafić bo 3 dni przed a nawet 2 to u nas było za daleko i nie było ciąży. Ale teraz mam swojego kochanego Skarba i już mi się nie śpieszy więc możemy czekać dłużej i celować z 3-4 dni przed owu.
CZARODZIEJKA: Widzę że Ty kibicujesz od dawna dziewczyną podziwiam Cię za to...Dziwie się że jeszcze nie zaraziłaś się starankami :-)
 
reklama
Coś wywiało cytrynian z firmy now z allegro, chyba dużo staraczek czyta nasze forum:-) mam tylko jedno opakowanie a wiem, że na pewno jeszcze jedno conajmniej będę potrzebować jak mój M też ma brać, ostatnio pochwaliłam się mu moją kolekcją to zaczął się śmiać i pytał się ile $ poszło a ja na to, że 10razy tyle bym dała byleby się udało;p;p;p
 
Do góry