reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama, sprawa z imieniem zawisła w bezruchu :-), dalej chodzi mi po głowie albo Kaja albo Zuzia - uwielbiam to drugie imię i zastanawiam się czy przejmować się jego popularnością (w rankingach popularności królują teraz Julki, Maje i Zuzie) :-) Tobie też na pewno nie było łatwo z brakiem pomocy, dobrze, że dzieci Ci to wynagrodziły ładnym spaniem :-)

Gal, a może to już ciążowe zachcianki (śledziki i te sprawy)? :-D Jak już zajdziesz w ciążę to pewnie tak jak ja staniesz się strasznym sodo- i potasożercą :-D Co do mamy to ona ma głęboką depresję, miała naprawdę bardzo ciężkie życie (od dzieciństwa, małżeństwa też jej się rozsypały) i odcięła się trochę od ludzi i świata, żal mi jej bardzo stąd nawet nie dopominam się o żadną pomoc. Za to u teściów Krzysiu jest wyrywany z rąk do rąk :-), jak zacznie mi już spać w gościnie to będziemy z synkiem jeździć do dziadków na całe weekendy!

Mama
, Kinga i Gal, nie mogę się już doczekać tego Waszego testowania, czas na wiosenny wysyp ciąż!
t2014.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gal, a dupka też bierzesz w tym cyklu? Przed odstawieniem ziółek (i dupka) zrób koniecznie test, najlepiej więc zatestować w 12 dpo.
 
Gal-tak,2 dni przed terminem @ ale tak jak Pirania pisze testa wcześniej dobrze zrobić ;))

Pirania ja jak wybierałam imię dla córki(choć od dziecka wiedziałam,że bedzie to Zuza i Tom na szczęście nie protestował:)) ) to nie patrzyłam na rankingi:)
fakt najwięcej teraz Julek,Mai ,Kubusiów i Jasiów....


Gal wiem,że póki co mam dobrze ,że mam rodziców,ale......mój tata ma raka moczowodów i jest z Nim naprawdę kiepsko...do tego cukrzyca i nic po operacji nie chce się goić jak należy-jak to przy cukrzycy...teraz jeszcze dretwieją i puchną Mu nogi i doszło serce;(((ma 65 lat i wiem,że lepiej nie bedzie ,ale On gaśnie w oczach..teraz jedziemy do rodziców za miesiąc bo mają 35 rocznicę ślubu...tata wciąż mówi o śmierci..depresyjny nastrój...
mama w związku z tym tez niewiele myśli o wnukach jak mąż jej w domu gaśnie;(
ehhhh życie..


Pirania masz rację -chociaż w spaniu mi sie poszczęściło z dziećmi aaaaa-i jeszcze z ząbkowaniem i brakiem kolek a to duuuuużo!!
jutro wysyłam Ci ciacha;))
może w czasie ich jedzenia najdzie Cię wena na imię :)))
 
Piranha- dzieki , bardzo bym chciała aby to były zachcianki ciążowe, widzisz nawet jaki postep zrobiłam z odległością, prawda?, pochwal mnie!;-) ALe raczej chyba marne szanse, wiesz czemu:-(
A dupka nie biorę, nie miałam już siły jechać w poniedziałek do tego lekarza konowała, a wcześniej jak mu mówiłam, żeby mi wypisał, to nie chciał i chciał żeby poczekać co wyjdzie na monitoringu.
Także piję tylko ziółka, wit. B6 2x dziennie po 50 mg, no i ten krem i staram się mniej stresować. Na pewno chcę sprawdzić progesteron, tylko zastanawiam sie kiedy isć.
Jak myslisz kiedy była owulka?, bo mnie się wydaje, że 14dc w niedzielę, test owu był raczej wieczorem pozytywny w piątek 12dc.
I chyba mnie sie wydaje, żeby zrobić w sobotę, to będzie wtedy 6dpo.
 
Ostatnia edycja:
Mama05- ech życie, robi czasem okropne niespodzianki, współczuję z tata, to też na pewno strasznie boli, przytulam mocno!

Piranha-chociaż to masz dobrze, że masz wspaniałych teściów, a synuś wspaniałych dziadków!
A z mamą, no cóż też życie, bywa okrutne.:-(

Ponarzekałysmy sobie, czasami trzeba, dobrze, że mamy siebie!
 
Gal mi tez się wydaje ,że w 14 d.c miałaś owu..

a napisz mi kochana czy po tej tabletce na obciążenie prl jakoś inaczej się czułaś ??kręciło Ci się w głowie albo coś ??
bo ja bede autem z dziećmi jechać...



dzieci śpią,zioła wypite,mąż idzie na siatkę -wieczór dla mnie :))
 
Truskafffcia tak,tak-dobra organizacja dnia to podstawa;))

Gal spróbuj ,pyszne i nie tuczą ;)))

Patrysia* świetne wieści nam przynosisz-pogłaskać brzusio :))

Daria no to git ,że remont zakończony..
może jakas fotka ;)) ?



w sobotę nasza vectrunia combi bedzie już pod domem ;))))))))))))))))))))))))))))))

ja wcinam makrelę wedzoną;)) pychaaa!! jedzie w całym domu hahahahaaa

wrzucę zdjecie jak bede w niemczech bo nie wzelam kabla od aparatu;/
 
Mama05- dzięki!

A po tej tabletce, to całkiem normalnie się czułam, spokój totalny, kompletnie nie czułam, że coś wzięłam, przynajmniej u mnie tak było:tak:
Wiec myslałam, że prolaktyna będzie ok, a tu było inaczej. Zastanawia mnie tylko jedno, że poprzedniego dnia przed badaniem miałam duzo stresów i czy to mogło wpłynąc na prolaktynę po obciązeniu?
Piranha, jak myslisz?
 
reklama
Do góry