reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Noemi, ja też wierzę w to, że odsunięcie od owulki ma niewielkie znaczenie w porównaniu do diety i pH. To że w okolicy owulki częściej poczynani są chłopcy (choć jest to bardzo mała przewaga procentowa) wynika głównie stąd, że w okolicy owulacji jest wyższe pH i występuje często sprzyjający męskim plemnikom śluz o konsystencji BJ. Jeśli jednak zadba się o odpowiednią dietę, pH (i inne czynniki takie jak suplementy, hormony, jony i inne) to szanse na dziewczynkę są moim zdaniem ogromne nawet w dniu owulacji. Tamara poczęła druga córkę w dniu owulacji, moja siostra również, ja o moją córcie wystarałam się najdalej 24h od owulki :-) A witaminki i suplementy porozrzucaj tak by część brać np. rano a część wieczorem, nie łącz w jednym łykaniu magnezu i kwasu foliowego. Twój M powinien też zażywać cytrynian wapnia (wraz z magnezem), żurawinę i witaminę C ...a B-50 to pomoże na płodność i wzmocni plemniki. Uda się Wam na pewno, ja mocno w to wierzę, z takim przygotowaniem nie może być inaczej! :-) Zapytaj o Calcium Citrate w tym sklepie NowFoods.Com.PL: Witaminy i diety - kulturystyka: Calcium Citrate - 100 Tabletek

myszko, witaj! Ja też opuściłam już definitywnie forum na kafe, te anonimowe dziewczyny zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy bijące się łopatką po głowie i obrzucające piachem a ja już z piaskownicy dawno temu wyrosłam ;-) Zerknij sobie na wytyczne podane na stronie 4182 - są duże ważniejsze czynniki jak odsunięcie od owulki, co do odsunięcia to zalecane są 2-3 dni, większe podobno sprzyja już odrobinę mocniej poczęciu chłopca (nie wiem dlaczego ale prowadzone były badania na ten temat).
 
reklama
helołłłłłłłł
jadę się kłuć więc &&&&&&&&&&&&&&&&&&& poproszę ,żebym nie padła ...

mam nadzieje,że skoro taka cena badań to wyniki będą dziś .
bede koło 10.00.
pa
 
Witam Kawowo
Mama- trzymam kciuksy
Miss- Witaj Czwartkowo..moze kawke?
________________________
Wlasne wydelegowalam chlopako do przedszkola i pracy...Maksio jeszcze spi..
U nas dzisiaj leje deszcz i tak wieje wiatrzysko...
 
Czarodziejko chętnie bym z Tobą pokawkowała ale siedzę w pracy od godz 6:50 i już kawkę dawno wypiłam, teraz czas na śniadanko

U nas też dzisiaj pada i okropnie wieje, pogoda do d...y
 
Miss- taka pogoda podobno bedzie przez jakis czas ale nie zapowiadaja juz mrozow
i jak to wczoraj pan od pogody ujal ze "proces nadejscia wiosny jest juz nie do zatrzymania"
W sumie to i dobrze..ja tak kocham wiosne
morpho.jpg

Jesoooooo jak u nas leje....
 
Ostatnia edycja:
Miss- taka pogoda podobno bedzie przez jakis czas ale nie zapowiadaja juz mrozow
i jak to wczoraj pan od pogody ujal ze "proces nadejscia wiosny jest juz nie do zatrzymania"
W sumie to i dobrze..ja tak kocham wiosnehttp://motyle.info/forum/pages/img/morpho.jpg
Jesoooooo jak u nas leje....

I bardzo dobrze :-) Byle do wiosny....

 
hej dziewczynki witam Was w ten wietrzny dzień

ja mam dzisiaj dzień wolnego ale zaraz wybywam bo mam parę spraw do załatwienia no i o 13.00 badagnie genetyczne- trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, żeby dzidziuś okazał sie zdrowy. Bóg Wam to w dzieciach wynagrodzi- coreczkach i syneczkach, wedle życzenia:-)

Mama życzę bezbolesnego wkłucia. U mnie wyniki (a też płace niemało) są niestety zawsze następnego dnia.

Myszka witaj, nie dziwię się, że uciekłaś z kafeterii, ja akurat tam nie pisałam ale podczytywalam parę mies. Szkoda tego forum, tam pisały fajne dziewczyny. I jakaś jedna prymitywna i chamska osoba postanowiła je zniszczyć. Tu jest zupełnie inaczej, zobaczysz.

Wszystkim Wam miłego dnia, odezwę się wieczorkiem, dam znać jak było na badaniu.
 
reklama
Patrysiak - kciukaski zacisniete
Dzidzia zdrowa napewno..nie bój zaby...Koniecznie potem zdaj relacje
niemowle_010.jpg

No a dzien wietrzny..oj tak!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry