reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak w zoo na malcie.
Najstarszy juz w trzeciej klasie.Jak to mozliwe jak ja nadal osiemnastka....
A ta zjezdzalnie maz im na ogrodzie zrobil.Tylko drzwi okien i barierki brakuje.
 
reklama
zrobiłam sobie test owu, bo podbrzusze mnie boli, wyszła jedna mocna kreska i druga blada-nie czaję już tego, w wykres temperatury nic nie pokazuje:confused:

Beatka proszę o wiecej fotek Twoich dzieciaczków, bo cudne są:tak:
 
miss tak mi przykro :-(
Andziak piekna z was rodzinka... skad ja to znam, tez bywa, ze zmieniam kolor wlosow, ale zawsze wracam do blondu, w nim najlepiej sie czuje :)
 
Ostatnia edycja:
Beatko czekalam na wiadomosci od Ciebie, wchodzilam czesto az wreszcie sie doczekalam :-)))
Piekna fotka, masz slicznych synkow a Hania jest cudowna i te wloski!!!!!!!!! szok :-)))))))))) Wreszcie sie doczekalas!!!!
A co do porodu...dlaczego nie dali Ci zzo przy tak duzej wadze dziecka?
 
Melduje ,ze jestesmy w domciu! Ninka urodzila sie SN z waga 3620 i 57dl okrecona pepowina i z raczka przy glowie jak Hania Beatki:-D Jakas moda chyba;-)
 
Ostatnia edycja:
Aneczka przesliczna a wloski ma jak moja Hanka gratuluje, boziu pieknosci

witaj Ollena nie dali mi zzo bo jak zajechalam do szpitala to mialam rozwarcie na 4cm ale jeszcze bardzo nie bolalo, dopiero gdzies po 2h zaczelo mnie bolec mocno ale anestezjolog byl na cc i musialam poczekac a jak juz w koncu przyszedl to rozwarcie bylo gdzie na 7cm i powiedzieli ze za pozno na zzo i musialm sie zadowolic gazem bez ktorego napewno bym nie dala rady
aha oni wogole nie wiedzieli ze dziecko ma taka wagem w szoku byli jak sie urodzila tym bardziej ze ta raczke miala przy glowce wiec jeszcze wiekszy obwod byl potrzebny zeby ja przepchac
 
Ostatnia edycja:
Dopiero teraz jestem, myslałam, że już Was nie dogonię :-)

Andziak
, ten cytrynian firmy Solgar łykaj 3 razy dziennie. Niskie pH unieruchamia ogonki plemnikom z chromosomem Y, do tego sprzyja dodatniemu naładowaniu komórki jajowej co przyciąga ujemnie naładowane plemniki z chromosomem X. Ja Sylk zastosowałam wieczorem przed staraniami 2 dni przed owulką, potem znów wieczorem przed staraniami 1 dzień przed owulką i jeszcze następnego dnia (czyli w dniu owulacji). Suplementy masz podane na stronie 4182 :-) Śliczna z Was rodzinka!

Czarodziejko, nie załapałam się już na fotkę ale na pewno wyglądałaś na niej cudnie!

Aneczko
, GRATULUJĘ z całego serca! A Ninka jest po prostu prześliczna!!! ...normalnie bym ją zacałowała! :-)

kate, szybkiego i bezbolesnego porodu kochana! Gdybym miała opcję ze znieczuleniem to ani chwili bym się nie wahała!

MissBella, ja też widzę kreskę na teście i to była na pewno ciąża ...tylko z jakichś powodów się nie utrzymała. Być może miałaś za mało progesteronu w fazie lutealnej (dla własnego spokoju posprawdzałbym w kolejnym cyklu podstawowe hormony, a już zwłaszcza progesteron i prolaktynę w 7 dpo) a być może zarodek miał jakąś wadę i został dlatego usunięty (to się naprawdę bardzo często zdarza, podobno aż w 50% ciąż ...większość dziewczyn w takim wypadku nawet nie wie, że była w ciąży gdyż wypada im w terminie @). Jeśli to była ta druga opcja to całe szczęście, że stało się to na samym początku a nie później. Najważniejsze jest to, że bez problemu możesz zajść w kolejna ciążę i na pewno tym razem już wszystko będzie w porządku!
t4602.gif
Zrób dla własnego spokoju badania, pij ziółka nr 3 a od 2 dpo zażywaj na wszelki wypadek Duphaston ...no i łykaj dalej B-Complex.

Gal, jak tam, najonizowałaś się i nałapałaś "minusików" w grocie? :-)

Mama
, ano ten dzień na szczęście nie był klonem dnia poprzedniego :-D Krzysiu jednak krótko spał w foteliku i późnym popołudniem marudził, że już śpiący, za Chiny nie dało się go tam uśpić więc musieliśmy wracać.
 
Ostatnia edycja:
Aneczko o matko nie spodziewalam sie, ze wejde a tu kolejna niespodzianka! Ninka piekna, cudowna, wielkie gratulacje!!!!!!! :-)))

Beatko rozumiem, tez sie boje ze np anestazjologa braknie i co ja wtedy poczne;) ale bede dobrej mysli. Jak dobrze, ze masz/macie to juz za soba, doczekalas sie krolewny:-)))
 
reklama
Aneczka piekna Ninka u nas tez ja pokaz.Ja mam teraz ph 5,5 to za duzo nie?dzus pojawil sie plodny sluz a dzis 8 dc.
Mysle o tym o+12 ale jak tu utrafic? owul.moze byc w nocy nie zbadam dokladmie kiedy szyjka zacznie twargniec.Meza tez moze nie byc o czasie.A jak zlr oblicze i trafie w owulke to klops.
Tyle kombinowania a gwarancji ciazy i tak nie ma
 
Do góry