reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
MissBella ja czytając najpierw się ucieszyłam że jest ciaza a teraz smutek i bardzo mi przykro :( Tak widocznie miało być. JA byłam w takiej sytuacji tylko że dupkiem przedłużyłam (teraz myślę że nie potrzebnie i że lekarz miał rację). ALe wtedy moje myślenie było inne i sama na siłę prosiłam o dupka. Nie wiem czemu się tak dzieje ale ja boję się starać z myślą że u mnie sytuacja się powtórzy. DLatego muszę teraz zrobić te badania 7dpo.

Beatko Hania jest cudowna a to zdjęcie z braćmi mnie rozwaliło :)

Gal wspolczuje przeżyć z tymi zakupami :( ja kiedyś pisałam o tym wątku na kafeterii i nawet sama się tam wypowiedziałam dlatego ja zakupiłam paski ph za pobraniem bo nic nie traciłam. To są zwykli oszuści a jak przed zakupem pisałam meila o dane firmy bo nie ma na stronie itd to się baba tłumaczyła że ciągle proszą informatyka żeby wpisał i inne tego typu farmazony mi pisała. A im więcej pytań zadawałam to się obruszyła i prawie mnie wykleła. Kupiłam tam tylko dlatego że nigdzie indziej tych MErck nie było.

Zalatana jestem ostatnio dlatego mnie mniej, a jeszcze dziś idziemy na ten bal ostatkowy . Mam nadzieję że się wyluzuje bo będzie fajne towarzystwo bo z mężem ostatnio niestety nie mogę się dogadać :(
 
dziekuje czarodziejko kochana

pierogatka Hania w 36tc wazyla 3500g i w 4 tyg podgonila prawie 1kg jesli wierzyc usg
co do porodu to jak zajechalam do szpitala na 1.00 to urodzilam ja o 9.43 wiec bardzo dlugo to nie trwalo ale bardzo bolalo i parlam ja od 7.00 wiec prawie 3h ciezko ja bylo wyprzec bo duza byla ( 4360g) i na dodatek wyszla z raczka przy buzi, chyba chciala sie zameldowac ze juz idzie do nas :-)
musieli mnie naciac oczywiscie na zywca i troche bolalo ale duzo szwow nie mialam

kate a co bedziesz miec i jakie imie i masz juz jakies dzieci bo ja troche nie na czasie ostatnio
 
Nullka miłej imprezy i &&&&&&&&&&&&&& za dogadanie się z mężem..

Baetka jak fajnie,że znajdujesz dla nas czas;)))
no to musiałas mieć ciężko poród!! ale...jesteś mega dzielna i dałaś radę!


Gal jak tam było w grocie???
 
pierogatka ja wszystko stosowałam ( oczywiście nieświadomie) to co Pirhania podała w "przepisie" na syna
 
reklama
Do góry