reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ewcik ten lubrykant to SYLK;)
NO i póki co cykl jest bez owulki..

Kinga piecz i podziel sie ..

Truskafffka miłych zakupów:)
poczochraj Matiego od bbciotki po włoskach:))

Marzycielka wlatuj,wlatuj..
 
truskafffka mam nadzieję, że ja też kiedyś poznam tą wiedzę tajemną:-D
no baaa...nawet z myślą o nowych dziewczynach na forum Piranha robi streszczenia -w jednym miejscu cała wiedza tajemna.
anioł z niej prawdziwy ;)

Mama dzięki!!!!
poczochram, choć bujnej czupryny chwilowo brak bo młody wpadł pod kosiarkę i jest obciachany hehe

leceeee, chłopaki już są ;) buziole, i do potem ;)
 
Ostatnia edycja:
leć TRUSKAFFFCIA leć ...ino nóg nie połam :))

Kosmo a Ty napiszesz co u Ciebie ?
imię wybrane?
przygotowania mieszkanka są do pojawienia się nowego lokatora??

Czarodziejka-czekam na foto:))))))

Bels??????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
dzieki jeszcze raz

pierogatka sama robilam i to moje pomysly szczegolnie to co sa w trojke, pomysl narodzil sie w wannie,
myslalam sobie jak ich razem chwycic i zeby to nie bylo takie zwykle zdjecie
zdjecia robie lustrzanka canona i obrabiam w picasa3

dopiero doczytalam Aneczko gratuluje z calego serca coreczki, witaj Nina !!!!!
w porownaniu z Hania to drobinka z niej

teraz czekamy na monico juz lada dzien
 
Ostatnia edycja:
Informuję, że właśnie dostałam @

Nie mierzyłam dzisiaj tempki, testu też nie robiłam bo wczoraj wieczorem palmienia się nasiliły i brzuch zaczął bardzo boleć więc widziałam, że @ przyjdzie lada moment...

Jestem wściekła na test który pokazał II kreski dzień przed @, tylko ja wiem ile mnie to stresu kosztowało i kasy na ginka i bete, wszystko robiłam prywatnie więc pieniędzy poszło. Jestem kompletnie wypalona z emocji, nie płacze, jedyne co to czuje ulgę że się wszystko wyjaśniło bo już miałam naprawde dosyć czekania.




Przesyłam fotkę testu, mam nadzieję, że też widzicie II kreseczki...
P1040057.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry