reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Noemi, podobno najlepiej gdy jest jeden strzał po długiej abstynencji ale według mnie Twój plan jest bardzo dobry
t2031.gif
(w końcu ciężko odgadnąć kiedy będzie dzień przed testem pozytywnym :-)). Co do diety to dopisałam w poprzednim poście :-)

Czarodziejko, ścinać! :-D Jak szaleć to szaleć! :-D Mi np. długie nie pasują, super się czułam po skróceniu i wycieniowaniu włosów (choć też miałam na początku pietra :-D), za tydzień jeszcze bardziej je skracam (miałam iść jutro ale nie będzie mnie od rana do wieczora we Wrocku).
 
Właśnie jeszcze na cytrusy sobie pozwalam ale prawie w ogóle nie sole, jem kefiry, jogurty naturalne i unikam slodyczy, bo na dziewczynkę trzeba unikać słodyczy? W sumie myślę, że jeżeli Tamara uważa że odsunięcie od owu nie ma znaczenia to może jeden strzał w dniu pozytywnego testu? Tylko wiesz co z mojej "starej" wiedzy pamiętam, że takie były zalecenia na chłopca....codzienne współżycie jest zalecane na dzieczynkę, więc chyba te 2 dni nie podniosą aż tak testosteronu...Piranha a jak Ty się starałaś?
 
Piranha- dziękuję bardzo za odpowiedź. Tak mój łyka ten ricorice rot.
A nie moczyłam tej elektrody, bo nie miałam jak tego dzisiaj kupić, szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej.
Zaintrygowałaś mnie tym, że dziewczyna na in-gender wkładała sobie elektrodę do środka, ale to chyba innym miernikiem mierzyła, bo tym co ja mam to osłonka jest niezdejmowalna. Ja to jak myslałam zaniam go kupiłam, to właśnie, że będę wkładac właśnie sobie elektrodę do środka, dla mnie by to było najlepsze, ale to nie z tym miernikiem. Chyba , że wymieniła tą elektrodę z osłonką na samą elektrodę, ale taka podobno kosztuje więcej niż miernik(M się pytał).

A co do staranek, to mój M już stwierdził, czy tyle przeciwności losu to nie znak, żeby teraz nie próbować:-(
Nie wiem sama, ale zawsze kazdego miesiąca coś.
Myślę jeszcze o tym, że ostatnio przytulanki były 9dc, teraz jest 12dc, odstep 3 dni, jutro jak byśmy się starali to będzie 4dni i wtedy jest najwiecej plemników męskich, jeszcze ta pełnia, owulacja i kicha.
Nie wiem , może dzisiaj robótki ręczne, aby osłabić plemniki M, bo przecież tak wogóle to miał ich liczbę ponad normę, bardzo dużo, procentowo gorzej z plemnikami klasy A, ale znowu ilościowo nie było źle.
Poradź coś, proszę:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie !!!
bardzo długo mnie tu z wami nie było :(
ale wszystkie pozdrawiam gorąco :-)
musze nadrobić czytanko;-)
 
Gal, ta dziewczyna (theonlyprincess) tutaj http://www.in-gender.com/cs/forums/t/41714.aspx?PageIndex=3 pisze jaki ma miernik i wstawia jego fotkę, jak sama widzisz, że to dokładnie taki sam miernik co Twój :-) ...pisze, że dostała go od razu wraz z roztworami buforowymi. A to skaczące pH to na pewno przez brak moczenia w odpowiednim roztworze (trzeba w nim koniecznie elektrodę namoczyć i tym samym reaktywować). To może dziś faktycznie osłabcie plemniki innymi metodami ;-) a jutro zadziałajcie jeśli zacznie Ci znikać ten śluz płodny? A pełnią się nie przejmuj, masz przecież lampę solną i bransoletkę :-D Do groty solnej się wybierasz?

Noemi, cytrusy mają dużo potasu a jego trzeba jak ognia unikać ;-) (jony potasowe łączą się z plemnikami Y i dodają im speeda :-D). Spróbuj najpierw kończyć dzień przed pozytywnym testem (Tamara pisze, że jakieś ostatnie 3 badania sugerują iż odstęp od owulacji ma jakieś tam znaczenie). A ta "stara" wiedza oparta była zapewne na teorii Shettlesa, która mówi, że plemniki męskie są dużo mniejsze, szybsze i żyją tylko 24 godziny ...obalono już to jednak i udowodniono, że tak nie jest (główka plemnika X jest tylko o 1% szersza a plemniki Y przy in vitro potrafią często przeżyć dłużej jak te z chromosomem X). Moimi staraniami się nie sugeruj gdyż w pewnym momencie bardziej zależało mi na 2 dziecku jak na córci :-), starałam się dzień przed pozytywnym testem oraz w dniu pozytywnego testu, wcześniejsze przytulanki w tym cyklu były 6 i 7 dni wcześniej (myślałam wtedy, że jestem tuż przed owulką gdyż tempka poleciała w dół, cykl jednak wydłużył się).
 
wlecialam do was na chwilke dziewczynki dobra energie przeslac
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

u nas calkiem fajnie, daje rade ze wszystkim bo mala jest naprawde super grzeczna i przeslodka
wogole nie placze, no moze czasami
karmie ja niestety butla bo nie najada sie cycem, bo to duza dziewczynka
chlopcy super, duzo pomagaja
jak musze cos zrobic to przytrzymaja butelke i jest git
maz w niebowziety,
zakochal sie doslownie, a tak nie chcial trzeciego dziecka
ale powiem wam ze hormony tez ida gora, juz pare razy przytrafio mi sie plakac, a przeciez powinnam byc taka szczesliwa, mysle ze to niedlugo minie

troszke Hani dla was



 
reklama
Beatko- jakie cudne zdjęcia, cud, miód, malina:tak:Piękna Twoja Hanusia, a jak ślicznie wyszli razem cała trójca, ach, ech, och, superaśnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!:-D

Piranha- własnie chciałam napisać, że juz po robótkach ręcznych i czytam, ze tez tak radzisz, no to dobrze:tak:
Do groty jadę jutro na 12, może jeszcze w niedzielę:tak:

Piarnha- ja to chyba zaraz zwariuję z tym miernikiem;-), kochana powiedz mi czy dziewczyny z in-gender wkładają sobie do środka tą elektrodę z tą czarną osłonką, czy bez. Mój M twierdzi, że wkładają razem z osłonką, a przeciez ta osłonka jest sopro dłuższa od tej elektrody, to jakim cudem dotykała by ścianek pochwy, czy szyjki, przecież ten plastik jest poza tym ostry.
Ja bardzo chciałabym sobie właśnie wkładac, tylko jak to zrobić:eek:
 
Do góry