reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie
ale śliczna niunia, chłopcy tez super.

Gal nie przejmuj sie u mnie tak samo jak u Ciebie wczoraj nic nie wyszło ze starankami. Zrobiłam irygacje a potem dopiero test oklo 22.00 który wyszedł nie do końca pozytywny bo kreseczka testowa byla troszeczkę jaśniejsza od testowej i wolałam nie ryzykować z przytulankami. Dzisiaj robiłam test i kreseczka druga jest prawie już niewidoczna wiec nie wiem co mam o tym myśleć czy to znaczy ze już po owulacji, dodam ze od okolo 16.00 odczuwam co jakiś czas boleści po bokach, możecie mi coś doradzić czy może to oznaczać ze owulacja była pomimo braku wyraźnej kreseczki na teście:angry:
 
reklama
Gal, większość dziewczyn radzi te patyczki kosmetyczne, niektóre podobno wsuwają miernik do środka (ale czy z plastikową osłonką czy nie to pojęcia nie mam, pewnie z nią skoro nie da się jej zdemontować) ale jest to raczej odradzane. Zakup ten roztwór to przechowywania elektrody, namocz ją w nim (i wkraplaj kilka kropel do nakrętki przed jej założeniem) i może jak raz wtedy patyczki się sprawdzą i miernik będzie pokazywał stabilne pH ...skoro elektroda jest przesuszona to wskazania są błędne (a ten roztwór ją namoczy i odpowiednio reaktywuje) a pamiętam, że takie rozkalibrowane elektrody pokazywały mi zawsze skaczące mocno w lewo i prawo wyniki.

Księżniczko
, można tez mierzyć pod językiem (należy szczelnie zamknąć usta i oddychać nosem), ważne by stale w jednym miejscu. A przed 22 robiłaś tego dnia testy owulacyjne? Pytam bo może pozytyw był przed 22 a o 22 stężenie hormonu LH zaczęło już spadać. U mnie kiedyś przez kilka miesięcy test był pozytywny gdy kreska testowa była odrobinę jaśniejsza od kontrolnej (nigdy nie była taka sama), dopiero po rozpoczęciu kuracji witaminą B6 kreska ta zaczęła się robić równie mocna albo nawet mocniejsza od kontrolnej w dniu pozytywnego. U niektórych dziewczyn te kreski nigdy nie są takie same a do owulacji dochodzi.
 
Księżniczko- nie wiem co Ci doradzić z tymi testami owu, bo nie miałam takiej sytuacji.
Ja też mierzę w pochwie. A organizm jest tak nieprzewidywalny, kurcze ciągle mnie mój zaskakuje i nie umiem się wstrzelić odpowiednio przez to ,że mam za duzo śluzu, cholera, to jest dobre nie zawsze takie jest.
 
Piranha- dzięki tylko nie ma jak już kupić ten roztwór. A u mnie morze śluzu, chyba te ziółka jeszcze mi go polepszyły, chyba nie powinnam ich pić na owulkę, dzisiaj już chyba nie wypiję:-(

Dobranoc dla Wszystkich, paaaaaaaaaaa
 
witam
BEATKA jak zobaczyłam twoje fotki to az łezka w oku mi staneła
zawołałam M i kazałam mu czytac i patrzeć >usmiemiał sie ze mnie i tyle.
jeszcze raz GRATULUJĘ,pełnia szczęścia.:tak:
Haneczka jest piekna ,chłopcy też :tak:
 
czy to nie dziwne że u mnie dziś śluz jaj białko jajka? :confused: i jest go sporo.
Dla pewności postawiliśmy z mężem kropeczkę nad i... i rano jeszcze były boboseksy:tak:
nic nie zaszkodzi a może jedynie być lepiej;-)

Miłej soboty wam życzę dziewczynki.
dziś mało bede bo mam robote w domu i na miescie musze polatać przed gościną.
 
reklama
dzień dobry :)

zajrzałam...a tu takie piękne zdjęcia:-) Beatka, córa rozkoszna zdjęcia piękne, a to z całą trójcą...wymiata:tak:

Kinga no i dobrze że postawiliście kropkę nad i:cool2:
ty w tym cyklu nie mierzysz temperaturki, dobrze kojarzę?

ja w pracy...a pospałabym sobie dłuużej...
 
Do góry