reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bella gratuluję z całego serca, jak wczoraj napisałaś że jest cień cienia to ja sobie swoją 1 ciążę przypomniałam jak z kosza wyciągałam test i latalam do M, że widzę cień kreski:-) zazdroszczę Ci tak pozytywnie!!!!!!!!!!!!!


Gal jak Ty się starasz, już widzę jak ja z tymi paskami ph będę latać w czerwcu:-p napisz jaką Ty taktykę przyjęłaś...bo ja myślałam, żeby zachować abstynencję powyżej 7 dni i starać się przed testem owu pozytywnym,a jak się nie wszczelę to od tego momentu codziennie do pozytywnego testu chyba 2/3dni pod rząd nie podwyższy testosteronu szczególnie, że też mam ten licorice root.

Dziewczyny co sądzicie o moim wykresie? Śluzu na razie mało a tempa w miejscu myślę, że tak jak w poprzednim cyklu owu będzie dość późno.



Piranha jak myślisz czy b-komplex mam brać wcześniej niż inne suplementy?


Aha a co do diety to może być taka, że codziennie jem kefir, nie solę i unikam ziemniaków i pomidorów....coś jeszcze warto?
 
reklama
Bels najważniejsze ,że masz dupka...bierz..leż kiedy możesz a nasze &&&&&&&&&&&&&&&&& zrobią resztę ;))
i dzięki ;)


Noemi jeśli jeszcze nie masz sluzu to dni płodne przed Tobą..



cos mi bb szwankuje..
 
a ja skoromnie bo z doskoku jestem i nie chce się wczuwać skoro nawet nie mogę z wami pogdać. poczekam jeszcze i odpale swojego laptopa a puki co delektuje się desperadosem :> mmm....
Jutro mamy spotkanie ze znajomymi wieczorkiem.
Zrobię kurczaka z rożna i lasagne. kupiliśmy trochę alk... :] bedzie miło.
 
MissBella- kochana nie denerwuj się słonko, dobrze będzie, dupek już działa, jesteśmy z tobą!:tak:

Noemi- ja to sama nie wiem jaki mam plan, myslałam, że będę działać 9dc, 11dc, i potem codziennie do poz. testu owu, ale nie wyszło.

Piranha- próbowałam własnie rozgryżć ten miernik i niestety za cholerę nie mogę dać sobie z nim rady.
Chciałam sprawdzić jak reaguje moje ph na roztwór limonki, bo wczesniej z cytryna robiłam.
No i przed pomerdałam sobie wacikiem, a że mam sluzu sporo to na pewno był mokry. Przyłozyłam do miernika i ph było 6. Po zaaplikowaniu 3ml roztworu, po 15 min. ph dalej 6, więc mysle sobie cos nie tak.
Zamoczyałam wacik w tym samym roztworze i ph na waciku było 4,8, no więc dalej zamoczyłam miernik w roztworz i ph roztworu 2,8.
Więc naprawdę staram się z tymi wacikami, ale to jest do kitu, nie wiem jak na in gender mierzyły wacikami ph, przecież to się nie trzyma kupy.
A próbując znowu na palec, to niestety ta osłonka nie pozwala.
Nie wiem o co w tym chodzi i kuźwa nie dowiem się jakie mam ph, wrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Dziewczyny mi po wit.b cykl sie wydluzyl do 28 dni.Zobaczymy jak w tym cyklu bedzie.A tych fazach ksiezyca to od nowiu do pelni to wszystkie dni naladowane "dziewczynkowo"sa?
 
Witam wieczornie.
Wrocilismy niedawno od laryngologa.
Tak jak przypuszczalam Maksiula ma jedno uszko chore! Dokladnie to ktore pokazywal mi w nocy ze go boli
O tyle jestem spokojna bo bylismy u "naszego" laryngologa. A dla mnie to mega autorytet w swojej dziedzinie...troche kasy peklo za wizyte i leki. no ale jak trzeba to trzeba -nie bede na dziecku oszczedzac.
Macius juz wporzadeczku:)))) Ten to nie do zdarcia...:)

MissBella - ciesze sie ze udalo ci sie pojsc na te wizyte. Nie martw sie kochanie...brzuch moze cie pobolewac jak na @ i nic zlego to nie musi oznaczac. mnie tak bolal w ciazy z maksiem..na samym poczatku ciazy!
Badz dobrej Mysli!

Jesoo ale jestem dzis zmeczona, ciagnie sie za mna ta nieprzespana noc....oby ta byla lepsza!
Ide zaraz i lulu
Jutro na 10 mam fryza.....no i nie wiem scinac kudłaje?
 
Ostatnia edycja:
Gal, w takim razie faktycznie poczekałabym jeszcze bliżej owulki aż ten rozciągliwy śluz zniknie, Tamara twierdzi, że odstęp od owulki nie ma znaczenia i drugą córkę poczęła w dniu owulacji. To Twój M łyka Licorice Root pomimo tej małej ruchliwości plemników klasy A? A z tym miernikiem to nie wiem jak pomóc :-( Może to w tym rzecz, że nie reaktywowałaś elektrody w specjalnym roztworze? Czy może to jednak już zrobiłaś? Podobno jak się tego nie zrobi to pomiary są niemiarodajne i bardzo skaczą (elektroda jest przesuszona). Tutaj Those with a digital pH tester please stop here! - In-Gender.com dziewczyny piszą, że miernik jest lepszy, od razu wskazuje właściwe pH a podobno paski pH to właściwe pH wskazują dopiero po 15 minutach, wcześniej zaniżają sporo wynik. Dziewczyna też pisze, że mierzyła pH śluzu na ściankach wkładając elektrodę do środka i wyszło 4,15, kiedy zmierzyła pH śluzu szyjkowego to pH wyniosło 6,35 więc różnica jest znacząca (a to pH śluzu szyjkowego ma znaczenie przy planowaniu).

Mama, śliczna kurteczka! Mi tam też zawsze zakupy humor poprawiają :-D A tempka jeszcze Ci wzrośnie, zobaczysz! Zjadłam dziś owsiankę wedle Twojego przepisu - normalnie pyszności! :-)

Ewcik, pojęcia nie mam czemu moja PW nie doszła ...może była za długa? Na stronie 4182 podałam wytyczne dla bettsie to może lepiej po prostu stamtąd skopiuj :-)

MissBella
, nic się nie martw kochana, na pewno wszystko jest w porządku, miałaś zapewne za mało progesteronu, łykasz już dupka i plamienia powinny zniknąć. Moja dobra koleżanka całą ciążę mocno plamiła a urodziła zdrową, śliczną Helenkę. Jeśli będziesz odczuwać silne skurczowe bóle podbrzusza jak przed @ to połknij Nospę, jest bardzo zalecana w ciąży w takim przypadku (mi gin nawet w 1 ciąży wypisała silniejszą Nospę Forte), usunie skurcze. Staraj się odpoczywać, nie przemęczać, z naszymi kciukami nie ma innej opcji jak szczęśliwy finał!

Noemi, B-Complex brałabym odrobinę wcześniej żeby podreperował ewentualne niedociągnięcia hormonalne :-) Ja też stosowałam taką mało rygorystyczną dietę jak opisujesz ;-) (dużo wapnia ma ser żółty, unikałam też cytrusów) ale wiadomo, że im bardziej rygorystyczna tym większe szanse na sukces w zaplanowaniu.

Andziak, tak niby pisze Tamara ale jakoś to mało wiarygodne, czemu w 1 dzień ma się nagle zmienić przewaga jednych jonów kosztem drugich ;-) Trzymałabym się opcji "nów" albo kilka dni po nowiu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piranha a z działaniami jak najlepiej? Ja mam taki plan, że od @ będzie jak najdłuższa abstynencja i staranka dzień przed testem pozytywnym, a jeżeli nie wstrzelę się 1 dzień przed testem pozytywnym to będą staranka codziennie np jeszcze przez 2/3 dni aż do pozytywnego testu. Dobry plan na dziewcznkę?Czy ta abstynencja już nie będzie miała znaczenia?
 
Do góry