reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

marti_ka
Beatko sliczne dzieciaczki... o jak mi sie marzy taka 3 tylko z synkiem najmlodszym ahh...
piękne marzenie kochana bo ja mam takie samo, ale damy radę

Beatko zdjęcia przecudne....i Hanulka i chłopcy....rewelacja
powiedz kto robił tak profesjonalne zdjęcia?? nie mów że sama
a Hania wygląda na 3-miesięcznego bobasa

a ja dalej 2w1 i nic się nie dzieje
 
reklama
Beatka coreczka przesliczna.Moze i mnie sie uda.
Ja wczoraj mierzylam ph i kartonik byl niebieski to ile 6? wczoraj byl 7 dc.Potem wzielam lactovaginal teraz jest 4,5 .A wy sie staracie przez caly plodny sluz az do owulki?
Powiedzcie mi dziewczyny ile u was po pozytywnym tescie owuk. wystepuje owulacja?
 
Cześć dziewczyny!

Andziak, u mnie owulka występowała około 24h po pozytywnym teście, przyjmuje się 24-36h ale podobno najczęściej jest to właśnie 24h.

MissBella, jak dzisiejszy teścik? Jak tam z plamieniami? Łykasz dupka 2 razy dziennie?

Mama, a nie mówiłam, że tempka dziś będzie wyżej?
t2014.gif
Warunek skoku już zaliczony a dziś tak naprawdę dopiero 2 dpo. Zaraz uciekam na owsiankę wedle Twojego przepisu :-D

Kinga, często w fazie lutealnej tak mniej więcej w okolicy 4 dpo jest tzw. drugi wyrzut estrogenu, może on spowodować pojawienie się śluzu podobnego do płodnego :-)
 
witam ,cześć i czołem;)))

Bels -testowałaś dzis też????????????
nadal &&&&&&&&&&&&&&& zaciskam :):)

Czarodziejka zrób tak ,żebyś czuła zmienę z włoskami i była zadowolona ;))
a potem.......fotkę poprosimy-będą OHY i AHY :)))))))

GAL JA NADAL ZACISKAM &&&&& za Twoja walkę z miernikiem ...



Mama, śliczna kurteczka! Mi tam też zawsze zakupy humor poprawiają :-D A tempka jeszcze Ci wzrośnie, zobaczysz! Zjadłam dziś owsiankę wedle Twojego przepisu - normalnie pyszności! :-)

Pirania dzięki..nie mogłam sie "oprzeć " tej kurtce ;)))

ciszę się ,że i mleko z kawę Ci smakuje i owsianka;))))
a jeszcze spróbuj ryżu:)))
wlewasz z pół mleka i wyypujesz woreczek ryżu-szczypta soli i pół łyżeczki curku i gotujesz na wolnym ogniu ,aż ryż wchłopnie mleko:))oczywiście dodaję też szczyptę cynamonu a jakże ;)))

potem na talerz(od zupy) nakładam 2,3 łyżki serka Danio i na to ryż na mleku-pyyyyycha to mało:)))

Księżniczka ja również mieżę na dole ;))

Beatka dzięki za ~~~~~~~~~~~~~~~~
i cudne zdjęcia maluchów ;)))

Pierogatka bądź dzielna..już niedługo i u Ciebie się zacznie;)))

Kate kochana Ty już nie długo do gine lecisz tak???


coś to jeszcze miałam ,ale dopiero wstałam i muszę się dobudzić ;))

Pirania jedz na zdrowie kochana ;)))
a powiedz mi tak jak zaznaczyłam linie jest dobrze czy przesunąć na 12 d.c.????

no mówiłaś ,mówiłaś ;))) dzis mi lepiej-tempka wzrosła i kurtkę mam hahahaaaa
 
Ostatnia edycja:
mama05 Ty to jesteś fajowa kobietka, twoje posty są takie hmmm hmmm jak to powiedzieć... optymistyczno - rozweselająco- pogodno - czaderskie a zarazem
piszesz w nim samo życie
a powiedz jak robisz to mleko z kawą czy kawę z mlekiem bo chyba nie doczytałam
 
Mama, z ryżem na pewno spróbuję gdyż bardzo w moim guście kulinarnym ten przepis no i mam serek Danio w lodówce :-) Linii bym nie przesuwała, u mnie też szczęśliwym cyklu Obserwacja cyklu - enpr.pl (odcenzurowałam w końcu serduszka ;-)) tempka zaczęła rosnąć już w dniu owulacji, musiałam po prostu pamiętać, że np. 3 dpo na wykresie to tak naprawdę 2 dpo ...czyli dokładnie jak u Ciebie. Kurtkę masz, tempka wzrosła czyli 2 pieczenie na jednym ogniu upiekłaś :-D Uciekam na owsiankę i mleko z kawusią :-)
 
Pierogatka dzięki za hmmmm,hmmm komplementa;))
a mleko z kawą robie tak
cały kubek mleka do mikrofali tak,żeby prawie zagotować-musi być gorące
potem dodaję lyżeczkę cukru i łyzeczkę rozpuszczalnaj kawy i szczyptę cynamonu-mieszasz i pijesz;)))

a czy Ty masz do którejś z nas nr tel .żeby napisać ,że urodziłaś ???


Pirania no to tak zostawię wykres ;)
smacznego kochana :)
i polecam ryż :)
ja często dzieciom robię jako podwieczorek i jak juz maja na talerzu to posypuję kakao :)
 
mama05 myyyyy ta kawka pyszność właśnie sobie strzeliłam z ciachem

tel do żadnej z Was nie mam, nawet nie wiem gdzie to się podaje
a chętnie bym Was BBciotki poinformowała
 
nooo!!
poodkurzałam dół i górę..
ogarnęłam kuchnię .
teraz podleję moje 43 kwiaty:)
i biore się za zmianę pościeli-potem pranie..i to tyle na dziś ;)


Royana witaj..
 
reklama
Cześć, witam Was sobotnio!

MissBella- kochana, co u Ciebie, dawaj znać, myslimy o Tobie!:tak::-)

Czarodziejko- mam nadzieję, że z Maksiem lepiej i leki działaja, współczuję z tą choróbką, ale tak jak piszesz, to wszystko jest do wyleczenia:tak:

Mama05- dzięki, ale chyba polegnę z tym miernikiem, trudno , widocznie tak miało być:blink:

A u mnie dalej śluz płodny, wczoraj nie wypiłam ziółek, bo chyba one jeszcze mi zwiekszyły ten sluz, nie wiem sama już....

Zaraz się szykuję do groty solnej, jadę na g. 12. I może po tej grocie , po irygacji 12cm, chciałabym zadziałać, bo inaczej to znowu miesiac na straty, bo brak staranek w dobrym czasie (ale jak działac kiedy przed owu mega sluz płodny).
Tylko zastanawiam sie jeszcze nad jednym, były działanka z M (no robótki ręczne tylko) i to było o 21.30,
Piranha, czy inne dziewczynki, po jakim czasie można już się starać, aby plemniki były zdolne do zapłodnienia, czy 14- 16 godzin przerwy wystarczy?
 
Do góry