reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
mama ładne zdjecie :) szkoda że twoich włosów nie widać dobrze.
Miss czekamy i sie okaże... ale proszę nie trać od razu wiary że to juz pozamiatane.. dziewczyny w ciąże tez mają bóle na początku i własnie takie delikatne. a sama zobacz na wykres!!!! tempka jest wysoko i nie zapowiada sie jeszcze na @ tu.
 
MissBella, w pierwszej ciąży miałam bóle jak w czasie @ ale takie 2 razy silniejsze (aż Nospę Forte musiałam łykać), często w ciąży pojawiają się tego rodzaju bóle ...na szczęście w obecnej ciąży ich nie miałam i nie mam (może dzięki tej przedciążowej witaminizacji :-)) - zawsze mnie stresowały gdyż to jednak skurcze. Po prostu pech w tym cyklu, że ginka tak wprowadziła Ciebie w błąd. Ale teścik jeszcze zrób (w końcu tempka nadal powyżej linii pomocniczej więc spore szanse są, w ciąży zdarza się czasem nawet, że tempka na 1 dzień spadnie do linii podstawowej ...nie wiem czy oglądałaś wykresy ciążowe z Fertility Friend, które jakiś czas temu podesłałam Mamie05), tyle że najlepiej z samego rana a nie wieczorkiem.

Mama
, prześlicznie razem wyglądacie i cudna z Ciebie babka! ...a z Toma niezły przystojniak! :-)
 
Miss zrób test zrób!!!! będziesz miała jasne. Tempką się tak nie sugeruj no chyba ze Ci spadnie o kilka dobrych stop.. wtedy zrozumiem ;] 3mam kciuki mocno.

Dziewczyny jutro robię pizze w kształcie serca z chlopakami. Jak zrobimy to wstawie wam fotkę :tak: ciekawe jak wyjdzie hihi
 
no jestem...rozmawiałam godzine przez telefon:))

Bella dzięki kochana :) czekam na Twoje fotki:):):):)

Kinga dzięki..no jak to na imprezie-światła mało:):)

Pirania dziękufka ;) no tak bo Toma jeszcze nie widziałaś:)
taki mój prywatny Włoch :):):))) ciemna karnacja..ciemna oprawa oczu...i 19 kwietnia skończy 40 lat...


nie wiem co jest z enpr???cuda na kiju z tymi wykresami....Wy swoje widzicie???ja mam jakąś fioletową plamę;/
 
mama05 ulala pięknie :-) :-) :-)
A rosołek też tak długo gotuję - lepszy jest i mięsko dogotowane (bo ja zawsze gotuje rosół drobiowo-wołowy)

Gal ja też paski Ph kupiłam u tego sprzedawcy, ale ja za pobraniem. Kosztowało to dodatkowe 20 zł , ale bałam sie inaczej kupić bo naczytałam sie o nich kieskich opinii. Za pobraniem oczywiście przyszły dosyć szybko (z winy poczty szły troche czasu bo u nas brak listonoszy wtedy był). Oczywiście przy listonoszu sprawdziłam czy w tej paczce wogóle coś jest, ale były.
A Ty zapłaciłas juz im za te paski????

Kupujesz ten miernik? Bo ja sie zastanawiam tylko nie mogę sobie wyobrazić narazie jak ten pomiar miałby wyglądac kurcze. I nie wiem czy paskami Ph tez dobrze mierze, bo nie wiem czy mierze śluz szyjkowy czy ten drugi. Zielona jestem troche.
Piranha czy wkładając pasek do środka mierze ten odpowiedni śluz? Wkładam na tyle głęboko na ile mi starcza.

Kinga no no pochwal sie koniecznie jak wyszła pizza. Ja też planuje jutro coś upichcić na kolacyjke we dwoje :-)
Jeśli chodzi o Bettsie to owszem wyszła jej jedna kreska ale w 11dfl - a to chyba dosyć wczesnie. Tempka utrzymuje sie na wysokim poziomie więc wg mnie szansa jest - tym bardziej że robiła test owu w 4dfl i wyszedł pozytyw (jak byłam w ciązy to mi tez tak wychodziły). Ja trzymam kciuki za dwie kreski.
 
nullka czyli nadal szansa jest że Betsie sie udało! no to 3mam kciuki mocno :tak: niech się odezwie do nas..

mama pewnie gruba impreza będzie z okazji 40? Moja znajoma teraz skończyła 40 lat i miała fantastyczny tort i świeczki takie pomyslowe bardzo :rofl2::tak:

co do rosołu ja też długo gotuję bo o to własnie chodzi w rosole aby się gotował długo i na wolniutkim ogniu, pychota! :))
 
Witajcie
Ja juz przewalczylam grypsko.
Ale sie wymeczylam.

Znowu musze was nadrobic
embarrassed.gif

Ale zanim to zrobie, musze ogarnac dom.

mama-sliczna kobieta z ciebie,maz przystojny.
Pieknie razem wygladacie:tak:

milego dnia kochane:-)
 
reklama
Nullka dzieki ;) a pokaż Twoją fotkę z imprezki:)) no i rosołek juz w połowie drogi :) zaraz wstawiam makaron bo juz mi Zuza nogami przebiera-w szkole maja obiad koło 12 więc juz głodna. Kinga do Operetki idziemy..
 
Do góry