reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dido witaj, dobrze że już Ci lepiej jest :)
masz co nadrabiać! ;D

mama do operetki mówisz.... mhmmm :) też fajnie. Interesujecie się sztuką? na jaki występ idziecie
 
reklama
Dido dzięki mamuśka...
dobrze,że już lepiej..

Kinga idziemy całą nasza paczką-czyli w 10 par.
21 kwietnia na 19.00 ...ale tytuł.......matko i córk sklerozja zapomniałam..jak mi sie przypomni to napiszę..
 
mama zazdroszczę takiej fajnej i DUŻEJ paczki przyjaciół. Dla mnie to tylko w filmach możliwe... no ale widzę są wyjątki :))))
 
mama05 mam nadzieje że sie nie obrazisz , ale ja mam taką zasadę że fotki pokazuje tylko na forach zamkniętych i na portalach dla znajomych tylko. Poprostu tak sobie postanowiłam dawno temu i tego sie trzymam :-)

Operetka .... fajny pomysł. Ja ostatnio rozmyślałam że z D mało chodzimy gdziekolwiek razem. Czasami kino czy kolacja, a ja bym poszła do teatru np. Trzeba to zmienić ;-)
 
nullka co do zdjęć ja cie doskonale rozumiem ale my tu np dodajemy fotkę po czym ją za chwilę usuwamy :tak: aby tylko dziewczyny mogły zerknąć chociaż.. zawsze też można wysłać fotke w PW ;-)
 
Kinga dzięki...paczka fajna i sprawdzona...z ta sama paczka jedziemy też w góry w maju;)

Nullka jasne ,że rozumiem ..ale jest tak jak Kinga pisze-wstawiamy i po jakimś czasie usuwamy..
własnie ide usunąć co by się po sieci nie błąkała;)))
ale takie masz zasady i je szanuję..


my z Zuzą wcinamy rosołek ,zaraz po Dominika idziemy.
 
reklama
nullka zależy jaka to impreza czy taneczna czy raczej na spokojnie :) Ja tam tak czy siak zawsze kiecke zakładam i szpile :) nie wyjde inaczej ubrana hehe ale co sie dziwić jak w ciągu dnia biegam w leginsach albo w spodniach bo mi najwygodniej no i adidaski albo płaskie kozurki(taka praca)


ja już w domku
biore się za obiad i lece po Filipka....
 
Do góry