reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam was

Dzięki kochane za wszystkie Wasze kciuki, zawsze mi niesamowite szczęście przynoszą! Dzidzia faktycznie sporo podrosła, nie mieści się już w całości na ekranie USG, od ciemienia do pupy ma 15 cm ...i ma śliczny zadarty nosek
biggrin.gif
Batonik pomógł gdyż bardzo się ruszała, ssała paluszka a potem łapała się cały czas za nosek. Najważniejsze, że wszystko jest w porządku, wymiary idealne (idealnie zgadzają się z wiekiem ciąży, komputer na podstawie wymiarów wyliczył wiek ciąży identyczny jak na moim suwaczku). No i córa na 100%, nie mam już cienia wątpliwości
biggrin.gif
- sama doskonale widziałam, że między nóżkami było płasko (nawet nic nie było opuchnięte) i było widać te słynne 3 białe kreski
laugh.gif
Piranha ciesze się ze jest wszystko dobrze, inaczej być nie mogło:)) dziewczynka śliczna bedzie!


Miłej niedzieli dziewczynki
ja dziś dużo poza domem..
 
witam się i ja na chwilę ;))
brzuch mnie coć kuje a tempka zamiast spadac dalej stanęła....
nie wiem o co kaman bo tak to jeszcze nie miałam..

Natusia no własnie miałam Ci wstawiać linka do tego kremu ,ale Gal juz wstawiła;))

Daria,Kinga cześć

Aneczka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)))

Pirania jak tam u rodzinki-wizyta udana ;))?


pozdrawiam Was wszystkie i ciepła zyczę...
 
Dzien Dobry
c0143.gif

Przepraszam ze juz wczoraj nie zajrzalam ale byla u mnie moja przyjaciolka i posiedzialysmy do 23:)
potem jak pojechala padlam jak kawka:)

Małż w nocy byl w pracy i jak wrocil to skulony w pół....mowi ze rodzi kamień
m1501.gif
nie wiem co jest ale tak co 2 lata mu sie to robi..a zaczelo sie po wypadku samochodowym..pierwszy atak mial dzien przed naszym slubem!!!! no i teraz jak wspomnialam co 2 lata!!!!
z czego to sie bierze? jak temu zapobiegac?
Wsadzilam meza do wanny z goraco woda i dalam nospe...polezal i mowi ze narazie jest ok...
mam nadzieje ze bedzie czul sie dobrze bo zostawiam go z dziecmi na 2,3 godz.
_____________________
piranha - jeszcze raz GRATULUJE zdrowej corci!!!!!
piekne wiesci z usg przynosisz:))))) Teraz juz mozesz kupowac cudenka w różu:)))))

mama - a moze cos sie jeszcze ciebie zadzieje w tym cyklu albo tempka dzien przed @ zjedzie w dol...
U mnie 25dc i tempka juz leci na leb na szyje...takze stresu nie ma :) stwierdzilam ze bede sie "mierzyc" w kazdym cyklu:) bo daje mi to jasnosc.
 
Cześć babeczki!

Gal, nie ma za co dziękować kochana :-), zależy mi po prostu byś się nie dołowała i nie rezygnowała - ja wręcz się cieszyłam, że nareszcie wiem co miesza w moim organizmie i jak wroga ubić (znam dziewczyny, które starają się latami a lekarze rozkładają ręce gdyż nie wiedzą co jest źródłem problemu i jak im pomóc - to dopiero musi być dołujące). Ważne też, że to "błahostka" a nie jakiś poważny i trudny do zaleczenia problem. Mi Castagnus też nie pomógł a do tego miał kilka nieprzyjemnych skutków ubocznych (fatalnie zareagowała moja cera a do tego miałam po nim potworne bóle głowy dzień w dzień).

Mama, wyprawa nawet udana, choć Krzysiu był potwornie marudny - w samochodzie spał tylko 20 minut więc całą resztę dnia był niewyspany, jak wracaliśmy to ze zmęczenia odpłynął momentalnie po włożeniu do fotelika i spał w samochodzie aż do Wrocławia. A jak Zuzia się czuje? Co myślisz o piciu tych ziółek?

Czarodziejko
, dzięki kochana! No właśnie teraz dopiero tak naprawdę poczułam, że mogę zacząć zastanawiać się już nad imieniem i zacząć się rozglądać za ślicznymi, małymi, różowymi ciuszkami :-) A M życzę dużo zdrówka, musi się faktycznie strasznie męczyć :-(
 
Hej Dziewczyny, widzę że dyskusja pelną parą:-) też kiedyś czytalam o tych ziółkach sroki i sobie dziewczyny chwalą zresztą są to ziółka więc jak najbardziej można je włączyć do staranek też się nad nimi zastanawiam bo ja też borykam się z prl po obciążeniu też bym miała wysoką.

Piranha mam takie pytanie ja bym chciała coś na obniżenie prl a podwyższenie progesteronu to co lepiej brać saw palmetto czy dupka? Bo trochę juz zgłupiałam. Pisałam kiedyś że miałam spoczynkową prl podwyższoną i testosteron i chciałabym teraz coś brać na obniżenie i podwyższenie progesteronu bo też na dziewczynkę lepiej mieć wysoki. Jak stosuje się dupka a jak saw palmetto? Nic już nie wiem i nie wiem co mam robić:-( bo jednak myślałam że sama wit b starczy a jednak teraz jak rozmyślałam i jak gal badania zrobiła to wolałabym cos brać na prl...
 
Noemi, najbardziej polecam Ci B-100 (100 mg witaminy B6 dziennie, najlepiej w dawce 2 x B-50) gdyż witamina B6 inhibituje wydzielanie prolaktyny i tym samym podwyższa progesteron w naszym organizmie. Duphaston nie obniży Ci prolaktyny - łykając go w 2 fazie zwiększysz poziom progesteronu (ale nie tego wytwarzanego przez Twój organizm) a zatem i szanse na ciążę. Prolaktynę obniża też Agnus Castus (jakby ktoś chciał to mam 2 nowe opakowania, w każdym po 90 tabletek, zakupione na eBay) oraz Castagnus (też mam kilka nowych opakowań jakby ktoś chciał) - oba preparaty zawierają wyciąg z niepokalanka pospolitego i obniżają prolaktynę (podwyższając tym samym progesteron, Agnus Castus nie łykałam gdyż zraziłam się do Castagnusa). Saw Palmetto zawiera wyciąg z owoców o tej samej nazwie i tak naprawdę nie wiem w jaki sposób wpływa na nasze hormony i czy ma jakikolwiek wpływ na poziom prolaktyny (na jednych stronach piszą, że obniża PRL a na innych, że podwyższa, nie ryzykowałabym). A jak wysoką masz PRL po obciążeniu i czy spoczynkową masz w normie? Z wysokim poziomem PRL muszą już walczyc leki typu Bromergon.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny dlugo tu nie zagladalam postow przybylo:-)
mama05 i jak tam testowanka?widze ze czekasz na @ oby jednak nie przyszla,z ta tempka to czasem sie mozna pomylic,a co do boli jak na @ to tez moze dawac zludne objawy ze przyjdzie,mnie tak w 2 ciazy wlasnie taki bol zmylil-bolalo bolalo i przestalo-teraz 8 letni bol halasuje mi po mieszkaniu :)
trzymam kciuki by @ nie nadeszla :)
 
reklama
Zapomniałam wczoraj o fotce, nie jest już taka wyraźna jak poprzednia no i dzidzia już nie mieści się w kadrze ;-) Łożysko mam na ścianie tylnej a to podobno najlepsza sytuacja dla USG 4D (nie będzie zasłaniać dzidziusia) ...jak któraś z Was wie gdzie we Wrocku maja dobry sprzęt USG 4D to z góry dzięki za cynk :-)

Zobacz załącznik 433552
 
Do góry