reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

tusia, ja bym na Twoim miejscu usunęła zapisy o temperaturze z pierwszych 7 dni cyklu a granicę wyższych temperatur ustaliłabym dopiero po skoku tempki po owulacji :-) (teraz to wygląda tak jakbyś w 8 dniu cyklu miała olbrzymi skok tempki i obecnie była już w 6 dniu po owulacji).

Uciekam się położyć, muszę się wyspać przed emocjonującym dniem :-) Życzę dobrej nocki i przesyłam wszystkim staraczkom świeżą porcyjkę ciążowych fluidków:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja też cały czas zyję tą sprawą Madzi i mam przeczucie że Madzia jest sprzedana - i chyba byłaby to najlepsza wersja bo dziewczynka żyłaby ...ach
nie moge myśleć o czymś innym normalnie

idę spać babeczki - za tydzień mamy roczek naszego szkraba wiec może być mnie mało teraz ale będę zaglądać ...

:happy:
 
Czarodziejko...miałaś rację...biedna kruszynka...przykryła ją kamieniem...:no: nigdy nie zrozumiem,nie przemawia do mnie jej "szok"...mam nadzieję że sekcja pozwoli wsadzić tego potwora na długo za kratki a tam się już nią odpowiednio zajmą...
[*] dla Madziuni....
 
Cześć kochane!

Masakra z tą Madzią, aż dreszcze mnie przechodzą , jak coś takiego mogło się wydarzyć! Straszne!!!

A u mnie dzisiaj tempka leciutko w górę, to pewnie winko ją zaburzyło, choć dużo nie wypiłam gdzieś 1/3 kiliszka wieczorem.
A wyniki, to niestety nie wiem jak się uda, bo trzeba spory kawałek jechać samochodem.
 
Czesc babeczki!
Gal no chyba taka mala ilosc nie zaklocila temp. SUUUPER!!!!! Bedzie fasolinka, bedzie fasolinka, bedzie fasolinka:tak:
Mama a u Ciebie jak? dalszy spadek zanotowany ? Ja sie jeszcze ludze ,ze moze cos drgnie u Ciebie do Gory;-)
Czarodziejko drzwi zamnkniete bo szyjka zamknieta;-):-D No a ja rodzic chcialabym JUZ
Piranha mala jak sie polozylam tak mnie cisnela w szyjke ,ze az bolalo. Milo by bylo jakby to spowodowalo jakis ruch w kierunku "drugiej strony brzucha";-)
Jagienka ide poczytac o malej Madzi. Kurcze wierzyc sie nie chce , ze takie historie sie zdarzaja:no::-(
 
Witam sobotnio!

Aneczko
, no właśnie czytałam, że tuż przed porodem najczęściej czuje się jak dzidzia bardzo ciśnie na szyjkę, to z kolej powoduje, że zaczynają się skurcze ją rozwierające, tak więc kciuki za szybki i bezbolesny finał! :-)

Mama, a gdzie Twoja tempka bo ja też mam wciąż cień nadziei, że może wespnie się ona jeszcze do góry? :-)

Gal, trzymam kciuki za super wyniki!!!

tusia, wykresik od razu ładniejszy, śliczny skok poowulacyjny. Ustaw sobie granicę wyższych temperatur w 14 dc (dzień wcześniej), wówczas linia podstawowa będzie na poziomie 36,7 (najwyższa z 6 niższych temperatur) a pomocnicza na poziomie 36,9 (o 0,2 wyższa od podstawowej).

A z tą Madzią to coś potwornego, aż nie mogę o tym czytać i słuchać bo od razu mi łzy do oczu napływają :-(, niestety nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
 
Piranha- próbuję się dodzwonić do lux-medu, ale coś telefony nie działają, a nie wiem czy są już wyniki, bo u nich to niestety długo trwa, bo mają bzdurne procedury i przed wydaniem wyników, to jeszcze lekarz je przegląda i kurcze, nie wiadomo czy jechać, bo może się okazać, że nadaremnie

Aneczko -oj tak sprawiłaś mi przyjemność, usmiechnęłam się wtedy szeroko, ale i tak już wiem swoje.....
Ale serdecznie dziękuję za kciuki:tak:
 
witajcie kochane..pospałam do 9...teraz mnie głowa boli;/


Truskafffka ten co wstawiłas ma cynk..mój mimo,że takie samo opakowanie nie ma..


Mama, tak mnie teraz naszło, skoro Ty już nie starasz się o córeczkę a po prostu o 3 dzieciątko to może odstaw z M Calcium Citrate a kupcie sobie tylko Magne B6 lub Neomag forte albo coś w tym stylu? Jednak wapń w takich dawkach obniża bardzo pH a w niższym pH plemniki tracą ruchliwość (tę męskie podobno zostają w znacznym stopniu "unieruchomione"), w sporym zatem stopniu spada ilość plemników biorących udział w wyścigu a zatem spada też płodność. No i preparat ten z czasem pogarsza jakość śluzu. Pomyślałabym też o zrezygnowaniu w tym cyklu z Sylku, również swoim niskim pH może zmniejszyć ruchliwość plemników (Sylk pomaga w zajściu w ciążę w niekorzystnych warunkach jakie powoduje dieta i suplementacja przy planowaniu dziewczynki, jednak tak ogólnie to nie ułatwia plemnikom sprawy :-)). Co o tym myślisz?

Pirania ,tak zgadza się -zawsze marzyłam o 2córkach i synku ,ale teraz jest mi zupełnie bez różnicy jaka płeć..
myślę ,że jak juz to odstawie wapń bo u mnie ze sluzem kiepsko i Sylk bardzo podniósł komfort współzycia dla mnie..

a Tom ma łykać wapń czy też odstawić.??

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za udaną wizytę..

Czarodziejka czuję się już lepiej ...dziękuję.

Daria nie testowałam ,tepka mówi wszystko:( ale dziękuję za &&


Gal lecę czytać ;)

Truskaffka miło zobaczyć Twojego synka ;)) zdrówka dla Niego!!

Jagienka-dokładnie..ja juz nie mówie o planowaniu powiekszenia rodzinki -Wam wszystko pisze i najbliższa rodzina wie...


pozdrawiam cieplutko :)
 
reklama
Mama, widzę, że tempka dalej leci czyli @ tuż tuż - i zatem bliżej do kolejnych staranek w jeszcze ładniejszym (zobaczysz!) cyklu! Niech M też odstawi Calcium Citrate a z Sylkiem w takim razie się nie rozstawaj, może jak raz dzięki niemu będzie 2 śliczna córeczka! :-)

Gal, obejrzę zatem Twoje wyniki po wizycie, trzymam mocno kciuki!!!

Zbieram się powolutku, trzymajcie kochane kciuki!
 
Do góry