reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam sobotnio;)))

Ale historia z tą Madzią.....tragedia;(((Ile ja bym dała żeby mieć taką kruszynkę....SZOK;(((

Piranha Trzymam Kochana kciuki i czekamy na wieści, ale coś piałaś, że będziesz koło wieczora dopiero tak?

Gal ja ciągle za Ciebie trzymam &&&&&&&&&& za ten cykl.

Kinga, Mama kochane w następnym cyklu musi się udać!!!!!;******

Dziewczyny, czy to mozliwe żebym miała owulke wtedy gdy testy owu pokażą mi pozytyw? robie je od 4 dni i nic....lekko ale to bardzo słabo widoczna druga kreska czyli test negat.a mam 17dc a przewaznie owu mam 14dnia .... no porażka....jak tu sie obserwowac? mam nadz ze suplementy poprawią u mnie ten balagan... bo kłucie w jajnikach czuję od 3 dni a śluzu brak i testy negat. ehhh porażka z tym planowaniem u mnie;//

Miłej Soboty ;*****************
 
reklama
Natusia Pierogatka ma 1 córę i 2gą zaraz rodzi ;))))

Pierogatka cześć i dziękuję :)

Natusia no ja jak miałam taka sytuację jak Ty t miałam cykl bezowuacji...
każda kobieta ma czasem takie cykle wiec spokojnie kochana-w następnym cyklu będzie owu :))
 
WITAM;)

PRANHA
wizyta;))będzie szczesliwa bo ja mam z M rocznice ślubu także nie może byc inaczej ;))
MAMA najlepsze myślenie to takie ze?@ sie nie damy niech se przyjdzie niech się nacieszy tobą bo w nastepnym cyklu powiemy jej PAPA!!


Co do Madzi nie moge uwierzyć jak tak matka potraktowała swoją istotkę;((
[*]
 
Patrysia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!!!!!!! a ktora to juz? to dzisiaj pewnie szykuje sie romantyczny wieczor ? ;-)
Piranha powodzenia na wizycie, oby niunia pokazala sie w calej okazalosci :-)
Mama super ze juz sie z tym pogodzilas, najwazniejsze zeby nadal wierzyc ze w koncu sie uda. bo uda sie napewno! :tak:
Biedna ta Madzia. my tutaj tyle robimy zeby miec taka kruszynke, czasami trwa to latami, a ona w jednym momencie odebrala jej i tak krotkie zycie :-(
 
Cześć Dziewczyny:-) witam Was w sobotę, podczytuję Was cały czas ale w tygodniu nie mam czasu ani siły pisać. Co do Madzi to straszne, nawet nie pomyślałam, że to ta matka...poprostu nie mieści mi się w głowie takie zachowanie matki wobec własnego dziecka tak małej kruszynki!!!

Mama trzymam za Ciebie strasznie mocno kciuki, musi Was zaskoczyć w końcu to 3 szczęście, tak bardzo tego pragniecie i na pewno tak się stanie, wierze w to i podziwiam Cię za wytrwałość!!!!

Co do tematu powiększania rodziny to ja już się nauczyłam, żeby sie nie odzywać i nikomu nie mówić. Mój synek ma 3 lata w tym roku i słyszę, że macie jeszcze czas, odchowajcie najpierw jedno, a ja na to że nawet 3 byśmy chcięli to widze tylko miny i pogardę bo to przeciez takie niemodne i jak można chcieć 3 dzieci!!!!Najlepiej jak zajdziemy w ciążę udawać że to wpadka!!Najlepiej to mieć jedno i tyle, ahh nie będę się denerwować.

Ja jestem z siebie taka dumna cytrynian mam i kwas foliowy oraz sok żurawinowy, sylk odebrałam a teraz czekam na wit.c ta która poleciła piranha o przedłuzonym działaniu i b-kompleks. Takie przygotowania przy 1 ciąży jedynym moim zakupem przed był kwas foliowy:-p Mój M juz mnie obserwuje i wydawaną $ no ale trudno:-p i tak rozdzielam zakupy:-p Czasami mnie nachodzą takie myśli, że chciałabym już zacząć się starać, ale mój M przypomina mi że od czerwca i koniec:-p w sumie juz niedługo....Czasami dla przyjemności rozmyślam jak to będzie z 2 dzieci;-) Lece sprzątac bo mam co po całym tygodniu pracy;-)
 
Marzycielka dzięki ;))

Noemi dziekuję ..to miłe co piszesz..

no tak jak juz napisała Jagienka-dwoje dzieci to jeszcze przejdzie ,ale 3,4...to juz patologia tak ludzie myslą i wrzucają wszystkich do jednego worka!!

nie wiem kto komu dał prawo do osadzania innych...
no ,ale tak juz jest i nic sie nie poradzi...
ja nigdy nie stawiałam dóbr materialnych wysoko-najwyzej jest rodzina...wszystko inne rzecz nabyta..
jedni wymieniają telewizory na coraz to bardziej płaskie a ja kupuję witaminy by zjaść w ciążę..co komu do tego...


dobra ...ide posprzatac troche bo kurka mąż w łazience działa-pryska,myje,szaruje a ja na bb -wyrzuty sumienia mam
 
Dziewczynki, nie nadrobiłam Was, ale to zrobię, piszę, bo mam wyniki, a może Piranha jeszcze zdąży przeczytać:
progesteron- 6,87

prolaktyna- 204,30 mIU/L (102- 496)
prolaktyna po Mcp 5 990,00

A wieć pewno prolaktynamia czynnościowa!
 
reklama
Noemi, Mama macie racje. ludzie nie rozumieja ze ktos poprostu czuje ze chce miec wiecej dzieci. ja mojej rodzinie wogole nie mowie nic na ten temat, bo oni mysla ze skoro mam juz dzieci odchowane to napewno szukam juz pracy. :-D wiec pewnie jak w koncu uda mi sie zaciazyc to poprostu powiem ze sobie wpadlismy ;-)
 
Do góry