reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a mi dzis znajoma powiedziała,ze chyba pomylona jestem jak mysle o trzecim dziecku albo na głowę upadłam.
i,że UWAGA> KUSZE LOS BO MAM DWOJE ZDROWYCH DZIECI I WYMYŚLAM.:-(?????
Mama ma rację :tak:,lepiej nie mówić,teraz panuje model rodziny 2+1,jak jeszcze ujdzie 2+2 tak 2+3 i więcej podciągają już pod patologię...takie społeczeństwo,nic nie poradzisz...
Ja też się nasłuchałam,jeszcze jak śmiałam wspomnieć że planuję płeć to wręcz mnie straszono karą boską :szok: każdy wierzący wie jednak że Bóg taki nie jest,to zazdrość jest grzechem...

Nie mogę przestać myśleć o małej Madzi...tyle jest niejasności że łudzę się że może malutka żyje....
 
reklama
natusia, może być np. ten Calcium Citrate 100tabl WZMACNIA STRUKTURE KOŚCI (2089894595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :-)

edit: widzę, że Gal poratowała juz linkiem, chyba nawet tym samym :-) Fajnie, że ten Calcium Citrate zawiera też ułatwiający implantację cynk (cynk tylko łykany przez mężczyzn sprzyja poczęciu chłopca).

ja nie ogarniam, to ten cytrynian wapna w tej podanej przez ciebie aukcji, jest inny niż ten? CALCIUM CITRATE WAPŃ + WIT. D MOCNE KOŚCI, SERCE (2043288634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?

co z tym cynkiem

a jutrzejsza wizyta na pewno będzie udana, córa pomacha do mamusi...i pokaże jak zdrowo sobie rośnie, czekam na fotki z usg :)

Tusia...no serio poprzewracało się ludziom w głowie, taka "znajoma" niech się w tyłek cmoknie...

Matiko mi się rozkaszlał, biedczek mój :(
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dzięki za Wasze wsparcie i kciuki, zawsze szczęście mi przynoszą!!!

bettsie, no właśnie z tym zjedzeniem czegoś słodkiego to mi Mama05 podpowiedziała już przed poprzednią wizytą, na której poznałam płeć dziecka, batonik już naszykowany :-) Podpytam czy można nagrać na płytę CD obraz 2D. Co do plemników to one po kilku godzinach powinny dotrzeć już do jajowodów ale sam "śluz" spermy, w którym się poruszają, miesza się z kobiecym (zmieniając obraz śluzu) i musi wypłynąć, stąd na pewno wydawało Ci się, że masz znów śluz płodny.

Truskafffko, albo ten z 1 linka zawiera dodatkowo cynk albo po prostu na aukcji z drugiego linka zapomnieli o nim wspomnieć, ciężko mi powiedzieć (opakowania maja identyczne na zdjęciach), moja wersja zawierała cynk ...chyba jednak te tabletki różnią się odrobinę składem gdyż te z cynkiem mają niby 2,5 mg manganu w tabletce a te bez - 1,5 mg, najważniejsze, że Mg i Ca są w obu w dobrych i tych samych proporcjach.
 
Bettsie zgadzam sie w 100% z Piranha:tak: W ciazy sluz jest bialy i nieciagnacy a po przytulankach robi mi sie bj jakbym mial plodny , taki blisko owu;-)
Moja mala znowu usiluje sie wydostac a ja jej tlumacze ,ze drzwi zamkniete i sie nie da;-) A ta dalej swoje , pcha sie ta glowa az mnie boli :rofl2:
 
Mama05-pw:-)

Oj, dziewczynki, synusie dwa wymęczyły mnie dzisiaj, także chyba zaraz się położę.
Przed chwilą napiłam się winka, bo już chyba mogę;-)
Jutro wyniczki, pozyjemy, zobaczymy co się z nich wykluje.

Piaranha- kciuki&&&&&&&&&&&wiesz za co!

No i do juterka dla wszystkich, babolki moje (mam nadzieję, że się nie obrazicie:-D) Paaaa
 
truskaweczko zdróweczka dla synka! oby to nic poważniejszego

Jutro wieczorem może zajrzę jak bede miała siłe bo cały dzień bede w firmie. w niedziele idziemy na urodziny mojej babci i jeszcze do firmy też. taki o u mnie weekend sie zapowiada.
Duże zlecenia fajna sprawa bo spory zastrzyk gotówki ale też i sporo roboty potem mamy.
 
Axarai - dostanie po uszach bo sie nie melduje:)))) A my tu na wiesci czekamy:)))))

Mama - nie doczytalam..jak samopoczucie? mam nadzieje smutek przeszedl!!!?

Piranha - jutro wielki dzien....zobaczysz jaka szczesliwa wrocisz:)

Jagienko - to prawda co piszesz ze model rodziny 2+3 to juz pod patologir idzie...moja kolezanka 4 miesiace temu urodzila trzecie dzieckoi mowi ze nigdy nie spotkalo jej tyle przykrosci ile w trzeciej ciazy..wszyscy jej wspolczuli jakby to byla kara to dziecko. Jedna baba w sklepie sie z nia poklocila..i powiedziala ze nie ma co robic tylko dzieci robi....no mozna by 100 przykladow podac...ludzie patrzyli na nia jak na nawiedzona jak szla z dwojka malych dzieci i brzuchem z przodu...nikt kuwa nie wierzyl ze ona chciala miec troje...po prostu! kazdy ze napewno wpadka i kazdy wspolczul! Chore!

Aneczko- jakie drzwi zamkniete juz 38 tygodni...smialo mozna rodzicc? chyba ze czekacie na jakis magiczny dzien?:)

__________________________________________
Dziewczyny przez tą sprawe zmałej madzi cala moja glowa jest zajeta...niestety obawiam sie ze dziewczynka nie zyje..ale mysle tez ze to sprawa matki...i to nie umyslna..Boziu ze takie sytuacje maja miejsce...co sie dzieje z psychika ludzi...co to za czasy?
 
Mama, tak mnie teraz naszło, skoro Ty już nie starasz się o córeczkę a po prostu o 3 dzieciątko to może odstaw z M Calcium Citrate a kupcie sobie tylko Magne B6 lub Neomag forte albo coś w tym stylu? Jednak wapń w takich dawkach obniża bardzo pH a w niższym pH plemniki tracą ruchliwość (tę męskie podobno zostają w znacznym stopniu "unieruchomione"), w sporym zatem stopniu spada ilość plemników biorących udział w wyścigu a zatem spada też płodność. No i preparat ten z czasem pogarsza jakość śluzu. Pomyślałabym też o zrezygnowaniu w tym cyklu z Sylku, również swoim niskim pH może zmniejszyć ruchliwość plemników (Sylk pomaga w zajściu w ciążę w niekorzystnych warunkach jakie powoduje dieta i suplementacja przy planowaniu dziewczynki, jednak tak ogólnie to nie ułatwia plemnikom sprawy :-)). Co o tym myślisz?

Aneczko, oj coś mi się wydaje, że już tuż tuż skoro tak się Malutka pcha na ten wielki świat po drugiej stronie maminego brzucha :-)

Gal, dzięki kochana, ja również trzymam za Ciebie z całych sił kciuki! Mam nadzieję, że wyniki będą rano bo koło 12-tej wyjeżdżam i wracam dopiero późnym wieczorkiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
niestety też myślę że w sprawie Madzi wyjdą na wierzch straszne rzeczy :-(mi się wydaje że ojciec też jest zamieszany...:-(

ehhh jak mnie wkurza to co piszecie o modelu 2+3...to jest jakaś masakra. Ale jak to mówią...są ludzie i parapety, szkoda nerwów..
staramy się o dziecko...nie możemy się denerwować:-D

swoją drogą...kurcze, stresior mnie dopada...rano przed mierzeniem tempki to normalnie czuję ten stres w podbrzuszu...ehhh, człowiek stara sie wyluzować, ale łatwo nie jest..
 
Do góry