reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

CZARODZIEJKA hehe no szybko z M zdecydowaliśmy sie na dzieci tym bardziej że M do 30 chciał mieć komplet(15 grudnia tego roku kończy 30 lat);))chcielismy własnie odchowac jak najszybciej aby później czerpać z życia;))co do płci mi też tak było nawet gdzieś tak z pół roku temu jeszcze :p z tąd nic nie mam po Alanku nic a nic a nawet jeszcze mieisąc temu dałam szwagierce po nim ciuskzi dla rocznego Kubusia;))ale ostatnio przez te 3 miesiące coś tak...tak mnie wzieło na tą córcię że az zapragnęłam spróbować...no ale teraz jak się nie uda to juz na bank 4 nie będziemy dizdziola robić bo jendak liczy sie to z kosztownościmai jak i miejscem w domku...3 nam spasuje;))
 
reklama
Czarodziejko kochana jestesmy równolatkami, ja w sierpniu kończę 30 lat. Tylko Ty masz już dwójkę szkrabów a ja o pierwsze dzieciątko się staram :) Zawsze sobie mówiłam, że do 30 urodzę pierwsze dziecko i jak widać czas goni i nie wyrobię się:baffled:
 
Czytam Was regularnie od pewnego czasu ( mam dosyc dużo czasu bo jestem w ciązy i musze leżec)i jestem pełna podziwu dla waszej wiedzy na temat planowania płci dziecka.
Pisałyście na temat kalendarza wg Jonasa tutaj jest darmowy bardzo szczegółowy kalendarz planowania płci Cykl Płodności Kobiety - Metoda Jonasa trzeba kliknac w plik wykonawczy powprowadzac dane i gotowe.
 
Kosmo- dzięki, oby się spełniło, bo już nie wyrabiam z tym wszystkim:tak: Tylko to dziwne, że u mnie jednocześnie jeden test druga kreska blada, a drugi ciemna ten z apteki, a ich wczesniej używałam.
 
Miss- docvzekasz sie zobaczysz babeczko:))))
ja w pierwsza ciaze zaszlam majac 23 lata...i wolnosc sie skonczyla...uwierz mi- czerp z tego ze mozesz sobie polezec i nikt po glowie ci nie skacze, ze mozesz sie wyspac, spedzic czas tylko z malzem, robic co chcesz a nie co musisz...kazda sytuacja zyciowa ma swoje plusy...ja wiem ze inaczej to postrzegasz bo gotowa jestes by byc mama ale dziekuj za ten okres Twojego zycia bo jak sie pojawi szkrab na jakis czas zapomnisz co to bycie tylko we dwoje i dlubanie w nosie:))))))
 
dzień dobry :)

ja zwijam się zaraz do ginekologa, popołudniu mam zebranie w przedszkolu, zwariowany dzień, ale będę lukać do was jak tylko dam radę;-)

Nullka super, że synek wraca do zdrowia:-)
ph piękne :tak: oby tak dalej
i jedziemy na jednym wózku, ja narazie też skupiam się na obserwacjach i suplementach, a od kwietnia idziemy w tany :-p
Mama05 trzymam cię za słowo
za te nasze ciąże wymarzone wypije szklaneczkę mleczka :rofl2:
Kinga ulala...pięknie;-)

doczytałam...ale kurka nie mam już czasu odpisywać, będę później;-)
 
Troche na necie mni nie bylo i juz nie nadrobie :( musicie tyle pisac heheh :rofl2: widzę, że tu więcej moich rówieśniczek, ja też 30 w tym roku w lipcu ;)
ja zakupilam suplementy i? mam watpliwosci ;) czy na pewno chce teraz brać i probować zajść w ciaze z synkiem:baffled: tysiace mysli, watpliwosci... jeszcze 10 dni i spworotem do siebie i bed wtedy bardziej na biezaco z forum... bo teraz to ja nie wiem, komu gratulowac, za kogo trzymac kciuki i wogole ...
 
Witam
Właśnie kończę kawkę i jadę z Antosiem zamówić tort urodzinowy dla Julka. W niedzielę mamy imprezę na 17 osób +dzieci :). TYm razem Julek chciał tort ze spidermanem więc będzie :)

Gal jesteśmy jesteśmy sąsiadkami. Rozmawiałam z Agatka że jak będzie ciepło to jakieś spotkanie trzeba będzie zrobić :)
Ja to chyba też nie miałabym odwagi na metodę O+12 , ale taka moja natura ;)

Kinga wykresik coraz piękniejszy :) super

mama05 a Ty wiadomo że już w ciąży jesteś :) czekamy teraz na potwierdzenie

truskafffka to będziemy razem działać i się wspierać a może ktoś jeszcze do nas dołączy ? :)

kate18 witaj. A w którym tygodniu ciąży jesteś? Leż jak trzeba i odpoczywaj. To Twoje pierwsze dziecko?

Kosmopolitan to już jutro :) nie mogę się doczekać i dalej trzymam &&&&&& za Twoja córeczkę

Gal ciekawe czy dla mnie te testy owu zielone będą ok, bo wczoraj pokazały dwie krechy zobaczmy jak będzie dziś i czy pokryje się to z temp. na wykresie. Też kiedyś robiłam te z apteki i były bardzo ok, i jak wczoraj zobaczyłam jak kreską ciemnieje to też pomyślałam że te zielone są ok. No nic poczekam i zobaczę.

Aaa właśnie czy możecie oglądać mój wykres podany link w podpisie. ?Bo wczoraj bettsie coś pisała że nie widać.
 
Yyyyyy...
no i nie wiem juz nic. Sleroza ciazwa jak nic:zawstydzona/y:
Witam zatem i pisze tyle ile wiem a reszte przepraszam.
Nullka super ,ze Antos juz wraca do formy , dawaj mu enterol jeszcze pare dni a wszystko bedzie git.
Gal kurka widzisz rozne te testy sa jednak.Wyglada na to ,ze ten apteczny czulszy.Ja pewnie juz bym odpuscila bo teraz ciezko wyczuc kiedy dokladnie bedzie owu u Ciebie. W ta metode 0+12 chyba ciezko wcelowac bez wykresu ale moze sie myle. Niech sie Piranha wypowie ;)
Czarodziejko zobaczysz jak mlody zacznie smigac i zrobi sie duzym kumatym chlopcem (to juz niedlugo) i wtedy Cie sie wlaczy instynkt znowu. Mam takie przeczucie:tak:
Mama:-) ladny ten wykresik ladny &&&&&&&&&
Patrysia noo teraz to babeczkowy jak nic ten tescik. Hehe ja tez sie cieszylam z takich glupotek. Mam nadzieje ,ze okaze sie ,ze wszystkim sie ten test jednak sprawdza.
Powodzenia jutro na badaniach i USG dla Kosmo i Patrysi no i za dzis dla Truskaffki.
No mam nadzieje ,ze nic nie pomylilam
U nas dzisiaj.. w sumie ladnie bo sniegu napadalo i slonko swieci ale nie lubie zimy i juz:-p
Dzieciaki zawiozlam do przedszkola na bal. Szczesliwi polecieli przebrani za kosciotrupa i pirata:-D
Zrobilam sobie duze zakupki wracajac a teraz relaksuje sie po sniadanku , zaraz lykne sobie herbatke z lisci malin i moze zmusze sie do sprzatania;-)
 
reklama
hej dziewczynki, witam Was dopołudniowo. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa, a już szczególnie odnośnie płci maluszka. Na razie staram się o tym nie myśleć, cieszę się, że jest. Na ewentualne rozczarowania i żale przyjdzie czas później. A teraz to czekam na Was dziewczynki, myślę, że na 100% któraś z Was dołączy teraz do nas zaciążonych- Gal, Missbella, Mama05, Kinga czekamy na Was niecierpliwie. A jak już wszystkie urodzimy te nasze zaplanowane mniej lub bardziej dziewczynki to urządzimy spotkanie w realu. Fajnie by było, co?:-)
A ponieważ jestem starsza to macie mnie słuchać- zachodzić w ciążę i to już!:-D
Kosmo jutro o 14 jestem z Tobą. wszystkie będziemy myślami przy Twoim brzuszku, chociaż pewnie się nie zmieścimy, bo on taki mały
A tak a propos wieku to ja się tu czuję jak emerytka:no:
 
Do góry