reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam z pracki pisze, czasami zaglądne do was w miare możliwości

misbella &&&&& życze ci aby to było na dzidzie:)))

..ja wstałam o 7:30 a i tak ciężko mi było. Filip na 8 do przedszkola no i od 9 w pracy siedze.
 
reklama
witam dziewczynki po weekendzie. My byliśmy trochę na nartach pojeździć, ale strasznie dużo ludzi, głównie z wa-wy bo zaczęli ferie. Robiłam dzisiaj ten test na płeć intelligender i .... wyszła dziewczynka:-) wiem, wiem, pisałyście, że te testy nie zawsze się sprawdzają, ale jakąś małą nadzieję w serduszku już mam. W przyszłym tyg wybiorę się do lekarza. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia
 
ja poodkurzałam górę i dół..
oagrnęłam kuchnie ,teraz czas na łazienkę..
korzystam poi Domi bez gorączki.

Kinga-hej..
Patrysiak no to &&& za córę !
Bella zrób tak jak pisałam Axarai-kup 2 testy:)) jeden zrób w ndz a drugi we wtorek lub srodę :):)&&&&&
 
ciekawe czy się potwierdzą :) mi i moim kuzynkom kiedyś mama wróżyła z wiszącą obrączką i im się wszystko zgadza prócz jednej kuzynki która miała mieć 5 chłopców ma 2 i więcej dzieci nie planuje a dobrze się zabezpiecza :) a mi wyszło że nic nie będę miała :) choć teraz wszyscy się śmieją że niby jak miała pokazać bliźniaków :) no i nie pokazało też tej ciąży ani tej sierpniowej nie udanej więc tak się trochę tym obawiam żeby jednak się nie sprawdziło, bo bliźniaków to teraz na pewno nie mam :)
 
Zobacz załącznik 425853Zobacz załącznik 425859Zobacz załącznik 425860Zobacz załącznik 425863Zobacz załącznik 425864
2213.gif
wszystkich w ten mrozny dzionek Zobacz załącznik 425854Zobacz załącznik 425855Zobacz załącznik 425856
miss.bella. trzymam Zobacz załącznik 425858 za
53.gif
i dla reszty dziewczyn ktore teraz beda sie starac
0523.gif
 
reklama
Do góry