reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

moi chłopcy 08.04.2012 skończą 10 lat :) oj wesoło są wspaniali i już nie mogą doczekać się rodzeństwa, choć trochę się obawiają czy nie będzie im za bardzo na złość robić bo wiedzą ze mniejszemu krzywdy nie mogą zrobić :) a u ich kolegów to młodsze rodzeństwo działa im na nerwy :) i twierdzą ze 9 mcy to stanowczo za długo :)
 
reklama
matika u mnie z synkiem tez wlosy na nogach rosly duzo szybciej a teraz wlosy prawie wcale mi nie rosna;-) myslisz ze to cos znaczy? oj cos mi sie wydaje ze to tylko przesad ;-)
aq przypomnij czy sie zakwaszalas, stosowalas diete- itd.

moje piersi w tej ciazy od razu w terminie @ powiekszyly sie znacznie, teraz ja bolesne i takie pelneeee, z synkiem tego ni bylo- rosly powoli , stopniowo,az w kocnu byly duze jak nigdy (bo ja normalnie to plaska jak deska;-))
 
Ostatnia edycja:
nic oprócz pilnowania żeby było przed owu nie robiłam , choć zdrowo się odżywiałam bo wiedziałam że planujemy , starałam się jeść to co ma dużo kwasu folio. czyli brokuły itp. już bez coca coli :)za to paliłam papierosy i jeszcze tyciu popalam ale już kończę bo wiem że nie mogę zrobić nagle takiego szoku dla organizmu który jednak jest przyzwyczajony,
 
Dzień dobry :-) Ja jak zwylke w pracy ale w Szczecinie spadło ciut śniegu i odrazu jakoś tak przyjemniej się zrobiło.

Chciałam Wam napisać co u mnie bo już się zaczęłam tym nakręcać. Dziś 21 dc, tydzień po owu a piersi mnie bolą coraz bardziej, nie są większe czy twardsze ale jak dotykam to coraz bardziej bolą. I od wczoraj mam dosyć dużo białego, kremowego, mokrego śluzu, nawet na zew czego raczej nie miałam. Dodam jeszcze, że casami pobolewa mnie prawy jajnik, kilka razy dziennie czuje ukłucie. Myslicie, że to coś znaczy ??:confused:
 
Ostatnia edycja:
Kosmo- &&&&&&&&&&&&& mimo wszystko!!

Matik powodzenia w rzucaniu!!
rzuć i nawet nie patrz w strone papierosów!!
teraz nie szok organizmu sie liczy a zdrowie dziecka które nosisz..

Bella !!!! tak ,to znaczy CIĄŻA!! :)) ale mega &&&&&&& zaciskam !
pamietam ,że Axarai tez tak to opisywała!!!!!
 
Ostatnia edycja:
może coś znaczyć ale czekaj cierpliwie i nie wariuj bo ja to robiłam 4 testy 10ml i 4 na 25ml i tylko te 25 pokazały mi cieniutkie kreseczki i okazuje się że to ściema bo jak robiłam te testy to mój poziom hch był ponad 25 40-60 i tak sobie rósł wiec wychodzi na to że jak jest za wysokie hcg to test nie pokaże bo nie jest to 10 ml ani 25 ml szok a ja się strachu najadłam jak zobaczyłam ze hcg mam 1194 to aż się popłakałam :)
 
reklama
Do góry