reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal, Ty sobie tu żadnej niepłodności nie wkręcaj kochana! Na pewno jest wszystko w porządku, ja Ci tą witaminę B6 poleciłam głównie ze względu na planowanie córeczki ...a że przy okazji wpływa pozytywnie na inne kwestie to już inna jej zaleta. Nie udało Ci się metodą O+12 gdyż tą metodą dużo ciężej zajść w ciążę, ja próbowałam 2 razy zachowując około 10h od owulki i nic z tego nie wyszło (moja siostra ma córkę ze starań po owulacji ale zupełnie nie była świadoma tego, że stosuje bardzo skuteczna metodę :-)). Podobnie z odsuwaniem od owulki, im większe odsunięcie tym mniejsze szanse na ciążę, a jeszcze jak M ma chłopaków w kiepskiej formie (jak mój) to już w ogóle robi się nieciekawie. Ja wierzę w zbawienny wpływ witaminy B6, jestem też pewna, że niebawem i Ciebie bociek z pakuneczkiem nawiedzi ...a pakunek będzie owinięty różowym kocykiem :-)

Kosmo
, ja tez jestem przerażona jak to będzie z 2 małych dzieciaczków, tym bardziej, że z Krzysia zazdrośnik się robi i wiecznie wymaga mojej uwagi (najchętniej to by cały czas ze mną za rękę chodził :-)). Boję się np. jak będę usypiać niemowlę skoro Krzysiu sam się niczym nie zajmie.
 
reklama
Witam, jestem mamą listopadową 2010. Mój synek Krzyś bierze udział w konkursie gdzie do wygrania jest 2000 zł. Bardzo proszę o wsparcie i oddanie głosu na Krzysia. Za wszystkie głosy bardzo dziękuję. Wystarczy tylko kliknąć

Proszę głosujcie na Krzysia: WIELKI FINAŁ
 
piranha no trzeba sie liczyc ze nasze dzieciaki na poczatku nie beda szczesliwe z faktu ze w domu jest inna istota luszka ktorej mama i tata poswiecaja tak duzo uwagi. no ale z czasem bedzie tylko lepiej i nasze dzieciaki beda nam pomagaly, a najwieksza pomoca bedzie zabawa z mlodszym rodzenstwem;-)kazda moja znajoma ktorea ma dzieciaki z mala roznica wieku mowi ze potem jest latwiej bo dzieci zajmuja sie soba a mama ma wtedy wolne;-) i dlatego to nasze drugie dziecko bylo zaplanowane na teraz a nie na pozniej:tak:
 
dzień dobry ...czy tam dobry wieczór jak kto woli:-p

niedziela zbliża się ku końcowi, miło i leniwie weekend minął. W przyszłym tygodniu szał, mąż ma urodziny i szykuję mu imprezkę niespodziankę, trzymajcie kciuki żeby się udało i żeby mąż nic nie wyniuchał :rofl2:

lece nadrabiać bo nawet dziś dziewczyny nie próżnowały tylko posty pisały hehe
 
Jestem, wróciliśmy, nawet fajna pogoda, nie było już takiego wiatru.

Piranha, moja kochana, wierz tak dalej, wierz:tak:, i niech szybko to się stanie, zanim nie zdążę się rozmyślić:-)
Mam nadzieję, że sylk niedługo przyjedzie, to może trochę się przybliżę, żeby jeszcze tylko ten śluz się zepsuł. Co ja piszę, jakby ktoś z zewnatrz to przeczytał, to pewno popukał by się w głowę :tak:

Kosmo- masz rację w tym, że dzieci w podobnym wieku zajmują się sobą. Ja miałam długo jedynaka, i niestety wymagał większej uwagi.:-)
 
Tak więc witamina B6 nie tylko podwyższa progesteron ale obniża też estrogeny a kluczem do poczęcia dziewczynki jest m.in. wysoki progesteron, niski estrogen i niski testosteron u kobiet :-) (u mężczyzn niski testosteron i wysoki estrogen).
w związku z tym pytanko- dawanie (bo sam nie weźmie buhaha) mężowi B-complexu(B-50 raz dziennie) nie obniży u niego za bardzo estrogenu?
 
Jestem:-)zmęczona jak diabli,ale duzo zrobilismy .Przede wszystkim okrylismy 25 rododendronow i 3 azalie i 2 magnolie(wiem ,ze pisa,lyscie o ogrodach:-))Ja mam za domem maly lasek ,nie chcielismy go wycinac bo fajnie wygląda i tam nasadzilismy juz troche krzakow i bedzie trawa łąkowa.
Kupiłam dzisiaj w aptece L-karnityne 250mg(przeczytalam ,ze wspomaga redukcje tkanki tluszczowej i M nie chce brac ,bo nie chce chudnąc -ciezko mu przytyc wiec wspomaga sie jakims bialkiem.
Kupilam tez vitamine B compositum w skladzie jest(3mg B1, 5mg b2 5mg B6,40mg PP,)mic innego w aptece nie ma a z allegro nie zdąze juz przed staraniami chyba...Czy to mogę brać???????????????????
 
Juliana zazdroszczę tego lasku i przestrzeni przy domu :-)
my też w domu mieszkamy, ale miejsca wokół dość mało jak na dom...no ale miejsce na grilla, piaskownice i jakiś basenik jest, więc i tak dla nas sporo, bo oboje całe życie w blokach mieszkaliśmy
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry