reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha, wielkie dzięki za info o replensie i sylku:tak: Kłaniam się nisko... szkoda, że tego nie widzisz...:-D

Dzwoniłam do laboratorium, i łaskawie zgodziły się zrobić wyniki, na poniedziałek po południu.

Martwię się jednak, że tego sylku nie mam jeszcze. Mogłabyś spojrzeć na aukcję, na której kupiłam go i zobaczyć, czy Ty u tego sprzedawcy kupowałaś, no i czy miałaś też tym "royal..." wysyłane, albo , czy miałaś, czymś takim wysyłane do Polski?
http://www.ebay.pl/itm/180774809103?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#shId
Bo byłabym spokojniejsza, jak bym wiedziała, że dojdzie na czas...

Agulek- mnie też górne i dolne nie pasowały, ja patrzyłam na górne, tak mniej więcej, idealnie może nie pasować, bo przecież nie mają zakresu co jedną dziesiątą. Te dolne mi raczej wychodziły jaśniejsze. A ja teraz mam mercka, i na początku sprawdzałam jednocześnie, żeby sprawdzić te co Ty masz i wychodziły jednakowo:-)
 
reklama
Gal dzięki kochana;-)czyli też są u mnie wachania tego ph , muszę sprawdzić po zastosowaniu czegoś co obniża. Czyli ten górny ważniejszy. Mi jak robię to trochę przebija po bokach ten szary kolor co jest przed użyciem, ale środek się zmienia.
Piranha a myślisz żeby kupić i to i to? Napisz mi tylko jak wiesz, bo dziwi mnie to że na ulotce replens nic nie pisze o ph, a tylko że służy do nawilżania przy suchości, więc skąd jego wpływ na ph? Ten rephres natomiast wszędzie pisze że obniża ph więc ja nic nie rozumiem .
Czy u was też tak śnieg kurzy......jejku w końcu będzie zima:-)
 
Matko mam nadzieje że te paski Ph dotrą do mnie żebym mogła posprawdzać jak u mnie z tym Ph jest.

Agulek z tego samego powodu co napisałas wydawało mi sie że Rephresh będzie lepszy bo obniża Ph do prawidłowego ok 4,5 a na tym Replens nic nie ma o ph tylko że jako środek nawilżający :baffled: i bądź tu człowieku mądry :eek:
 
Ostatnia edycja:
Ja zamawiałam paski ph z allegro te co miały tusia i gal i na drugi dzień listonosz przyniósł.
Nullka ja miałam kupić globulki ale jak przeczytałam że ten żel trzy dni działa to zamówiłam go, ale tak czy inaczej to albo globulki albo to muszę po @ zastosować tak myślę.I dokładnie jak piszesz ja też się zastanawiam, bo tam tylko pisze o nawilżeniu przy menopauzie albo suchości , więc nic nie kumam już:no:
 
Ostatnia edycja:
Kilkanaście stron wcześniej Piranha pisała że replens ma ph 2,8 a rephresh między 4-5, ale ja nigdzie tego nie mogę znaleźć w googlach, chyba że to po angielsku a więc nie dla mnie:-D
Tusia a te paski to rzeczywiście kolor mają wyraźny, mi takie nie wychodzą ,są takie jak przez mgłę. Typowo dziewczyńskie, między 4 a 4,5 :-)
 
Hallo Kobitki!!!

Jeden dzień mnie nie było, a tu tyle do nadrabiania:-D
Mama, Kinguś dziękuję, za życzenia dla synka:-) Wczoraj chłopaki mieli nie złą niespodziankę, jak im powiedziałam;-) Bardzo się cieszyli, a Kacuś chodzi, i cały czas się podśmie****e:-D
Dziękuję Wam Wszystkim za trzymanie kciuków, teraz ja będę trzymała kciuki za Was i przesyłam świeżutkich fluidków~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~łapać, łapać!!!!
Daria będziemy miały bardzo podobny termin
:tak: Ja mam wizytę u lekarza zamówioną na 27 stycznia, jeszce dwa tygodnie:baffled:
Dziś zrobiłam jeszcze jeden test, bo kupiłam dwa i po co miał się zmarnować:-D i ja mam kreseczkę Testową jeszce raz taką ciemną jak Controlna, to normalne, czy ja jestem jakiś ewenement? Może mam jakieś testy do bani?
 
wiesz ja robilam wczoraj ostatni test i dalej mialam bladsza kreseczke;p ale w pierwszej ciazy tez tak mialam :) ja jeszcze nie umowilam sie na wizyte ale chce isc dopiero poczatek lutego bo to bedzie 7 tydzien to predzej nie mam po co isc :-)teraz pora na twoj suwaczek :-) a juz jest suwaczek nie widzilam piekny :) mamy aby pare dni rozice;p
 
nullka, ja bym zrobiła dla własnego spokoju jeszcze DHEA oraz androstendion. Przy PCOS występuje podwyższony poziom androgenów (jednego lub kilku): testosteronu całkowitego i/lub wolnego, androstendionu, siarczanu dehydroepiandrosteronu (DHEAS). Chociaż pewnie już lekarz Ci doradzi co i jak, kciuki za piątkowa wizytę i za to byś nie miała żadnych powodów do zmartwień!

Missbella, też muszę się zabrać za porządki ale tak mi się nieludzko chce spać, że chyba zdrzemnę się zaraz na pół godzinki :-)

Gal, nie ma za co kochana! Kupowałam u tego samego sprzedawcy, przesyłka była Royal Mail International Signed-for, sprzedawca od razu po wpłacie PayPal wysłał Sylk i czekałam coś koło tygodnia, dostarczył mi kurier GLS. Sprzedawca wysłał mi tracking number i losy przesyłki śledziłam sobie tutaj: Parcelforce Worldwide Track and Trace service

agulek, na in-gender radzą by kupić oba preparaty (Replens i Rephresh) i przetestować czy któryś nie podnosi pH. Zauważyłam, że przed staraniami dziewczyny stosują często co 3 dni Rephresh a po Replens, opisywałam tu różne przykłady - które preparaty w których dniach i w jakich dawkach stosowały dziewczyny. Replens ma podobno pH 2,8 więc niższe jak Rephresh. Tu jest jeden z przykładów, gdzie podają pH Replens (o pH tego specyfiku czytałam na anglojęzycznych forach dotyczących planowania płci) RxMed: Pharmaceutical Information - REPLENS

tusia, a zdarzyło Ci się, że te paski pokazały Ci wyższe pH czy cały czas wychodzi takie samo?

axarai, to może jednak trojaczki albo czworaczki? :-D

Uciekam się położyć na pół godzinki, nie wiem co mnie tak siekło ale normalnie zaraz z krzesła spadnę :-D
 
reklama
jestem..

AXARAI- wstawiaj testa nacieszymy oczy;))

PIRANA kochana-dzięki za ten artykuł..czytałam i stamtąd mam info o omega 3 i acardzie ..ale poczytam jeszcze..
znalazłam moje wyniki -kurcze...chyba cos jest nie tak-zrobiłam LH i Fsh i mam:
LH 2,82
FSH 6,53

robiłam w 3 d.c....wiem ,że stosunek jednego do drugiego powinien być 1 a u mnie tak nie jest;/;/
choć jak napisałam do gina wyniki to odpisał mi,że są oki...chyba chciał sie mnie pozbyć:sorry:


a moje ph to ....9:-Dbedzie syn jak nic
c007.gif
c007.gif
jeśli sie uda oczywiście;)) fakt ,że to wynik w czasie @ bo w piatek byłam u lekarza po skierowanie ,badania krwi i moczu robiłam w sobotę a w piątek wieczorem dostałam @...
 
Do góry