reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pirania!!! To nie jest śmieszne:szok: IMG_0248[1].jpg test nr2 i ostatni:-D
Daria według suwaczka mamy dwa dni różnicy:tak: Z moich obliczeń termin wychodzi na 21 września
 
reklama
Cześć babeczki!

Wow, ale piszecie! :-D Podczytuję regularnie, ale chyba nie mam o czym pisać, bo u mnie staranka kolejne za ponad rok... :sorry: Ale kibicuję Wam cały czas!


Axarai - fajnie, że się wszyscy ucieszyli!!! :-) Zdrowej i spokojnej ciaży!
 
mama05 u Ciebie znowu stosunek LH:FSH jest za niski (a tego nie wiem co to oznacza więc nie pomogę )

A to że miałaś PH 9 w czasie @ to normalne, bo gdzies czytałam że w czasie @ jest podwyższone znacznie PH bo krew na to wpływa (oczywiście użyta była jakaś terminologia ale nie pamiętam). Wiem że zrozumiałam że w czasie okresu Ph jest zawsze wyższe

Axarai tak tak wklej nam tu piękną fotkę testu :-) ooooo już jest :-) az miło popatrzeć
 
Nulka no własnie ja mam za niskie i kurka co ??? juz w ogóle nie mam owulki albo raz w roku?????????????
mówiłam,że jestem zepsuta:(((
to ciekawe czemu gin powiedział ,że wyniki ok?? :(

a mi lekarka tez mówiła ,że w @ ph jest podwyższone ;)

tsh mam 1,54
 
mama05 a Twój ginekolog jest tez endokrynologiem? Bo wydaje mi sie że endokrynolog nie powiedziałby że wszystko jest ok. Może spojrzał na wyniki (które tak jak u mnie mieszczą sie w normie) ale nie spojrzał że stosunek LH:FSH jest nie taki jak być powinien.
Podejrzewam że w piątek mój tez powie że wsio ok, bo on tez nie jest endokrynologiem :-( Ja czekam do piątku z niecierpliwością
 
reklama
Mama05, nic się nie martw, wyniki nie są złe, nawet lepsze od tych które ja miałam w cyklu, w którym zaszłam w ciążę! :-) Moim zdaniem lepsze jest LH:FSH za niskie jak za wysokie gdyż można z tym łatwo walczyć. A lekarze niestety tak zbywają, siostrze wyszło podobne LH i FSH jak Tobie i lekarka powiedziała, że OK (bo wyniki mieściły się w normie, nie wzięła pod uwagę stosunku LH:FSH, ja siostrze doradziłam sprawdzenie PRL po obciążeniu i okazało się, że tragedia - rośnie aż 30 razy, dostała Bromegron na zbicie). W cyklu, w którym zaszłam w ciążę miałam LH:FSH = 0,39 a więc jeszcze tyci mniejszy ten stosunek jak u Ciebie. Najczęściej niski stosunek LH:FSH oznacza niedomogę lutealną (czyli złą produkcję progesterony w drugiej fazie cyklu, krótką fazę lutealną itp.) albo niewydolność przysadki (u Ciebie odpada gdyż wówczas zazwyczaj FSH < 3 mIU/ml). Koniecznie sprawdź w 7 dniu po owulacji progesteron a także prolaktynę spoczynkową i po obciążeniu. U mnie okazało się, że progesteron był w porządku (a często jest zbyt niski przy małym LH:FSH) ale prolaktyna po obciążeniu rosła 15 razy (a powinna wzrosnąć 3-5 razy). Raz jeszcze podkreślę - z takimi wynikami zaszłam w ciążę a ciąża jest zdrowa i wyniki idealne więc i Tobie się kochana uda! Tak jak pisała nullka pH w czasie okresu jest wyższe :-) Bierz koniecznie B-100, powinien pomóc!
 
Ostatnia edycja:
Do góry