reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama05 , skoro taki krótki cykl i chyba pisałaś że krótkie masz @ , to patrząc na twój wykres - może owulka jest u ciebie wcześniej , niewielki skok tem jest 9dc ???
 
reklama
no to hurtem SIUP
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kosmo, taki tyci rozciągliwy to też nie jest śluz rewelacyjnej jakości. U mnie był trochę rozciągliwy w dzień przed owulacją (ale łykałam masę wspomagaczy typu wiesiołek, olej lniany i syrop Guajazyl - ten ostatni rozrzedza śluz), w dniu owulki od rana do wieczora (a owulacja była wieczorem) śluz był już gęsty, lepki, nieciągnący się ....może to za sprawą zaaplikowanego wieczorem Sylku. Wróżby z obrączką nie robiłam gdyż nie wierzę po prostu w tego rodzaju wróżby, ja taki typowy umysł ścisły jestem :-) ...choć np. w takich prawdziwych jasnowidzów czy wróżki wierzę, większość to jednak zwykli naciągacze. Zauważ też, że jak wymieniałam te 7 czynników wpływających na płeć to tam było napisane iż jakieś ostatnie 3 badania pokazały, że jednak odległość od owulki ma znaczenie a Ty się idealnie zmieściłaś w najbardziej zalecane 2-3 dni. No i podobno dieta ma największe znaczenie, wapń bardzo obniża pH a wspomniałaś o zajadaniu się żółtym serem (jeden plaster ma więcej Ca jak szklanka mleka). Do tego stosowałaś zakwaszanie, ja nie mam wątpliwości, ze będzie córeczka!
t2014.gif
A oto różowe fluidki dla Ciebie: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Czarodziejko, coś namieszałam przeklejając linki z poprzedniego posta, a teraz działają?

Książka kucharska dla osób planujących synka:
http://www.in-gender.com/cs/forums/storage/206/141547/boyCooking with Tamara.pdf

Książka kucharska dla osób planujących córkę:
http://www.in-gender.com/cs/forums/storage/206/449382/girlCooking withTamara.pdf

Jak zaplanować chłopca a jak córkę:
http://www.in-gender.com/cs/forums/storage/206/1458926/faq.pdf

Dobrze, że @ się pojawiła i nie musisz się już martwic, ja Ciebie doskonale rozumiem, też chcę wrócić jak najszybciej do pracy i na pewno na dwójce dzieci poprzestanę :-)

Mama05
, tak jak pisałam jestem pewna, że niebawem Wam się uda! Ty łykasz B-Complex? Oby @ trwała dłużej jak ostatnio co by znaczyło, że endometrium przytyło. Udanych zakupów! :-)

Marzycielko
, Tobie też niebawem się uda, łykaj witaminki, suplementy, stosuj dietę, mierz pH i będzie dziewczynka murowana! :-)

axarai, kciukasy za piątek, też mam przeczucie, że Ci się uda!
t2014.gif
Zdaje się, że Gal też będzie wtedy testować, a jej wykresik na razie bardzo obiecująco wygląda.

czarna, u mamy05 raczej owulka nie była wcześniej gdyż test owulacyjny wyszedł pozytywny dopiero w 10dc.
 
Ostatnia edycja:
jestem po pracy..
wszystkim Wam kochane dzięki za wsparcie ,ale...znam swój organizm -u mnie zawsze przed@ tempka spada 2 dni i ..własnie dostałam @
czyli cykl trwał 24dni bo dzis miałam 25 d.c.....

ręce opadaja ,ale co...trzeba sie szarpać dalej!!
przykro....
powodzenia w nowym cyklu!

Pozdrawiam was
ja jak zwykle zarobiona
czasu na bb brak.
wieczoram padam wiec nawet laptopa nie odpalam.
mam nadzieje że w końcu odsapnę.
Jutro może w pracy sie uda odpale net. nie wiem.
 
Witajcie:-) , mam pytanko czy macie jakieś sposoby na płeć dzidziusia , z tytułu wątku domniemam ,że tak , ja czytałam ,że jak się chce chłopca to trzeba celować w dzień owulacji,a jak dziewczynkę to gdzieś obok co o tym sądzicie?ja chciałabym przede wszystkim żeby maluszek był zdrowy płeć to drugorzędna sprawa ,ale nie ukrywam ,że bardzo byśmy byli zadowoleni gdyby udało się trafić chłopca.:tak:
 
Witam wszystkie staraczki
Mam na imię Marcelina i również tak samo jak Wy staram się od niedawna o dzidzię. Mam 5 letniego synka. Teraz do pary przydałaby mi się córeczka. Od dłuższego czasu obserwuję Wasze wpisy, zakupiłam i stosuję witaminki polecane przez Piranię około 4 tygodnie. Myślę , że najwyższy czas zacząć mocniejsze staranka. Nie wiem za bardzo co to jest ten SYLK szukałam na allegro ale nie mogę znaleźć tego żelu możecie mnie troszeczkę oświecić, bo nie wiem gdzie go kupić, a może źle piszę nazwę?
Gratuluję Wszystkim córeczek zwłaszcza Pirani która jest największym ekspertem w planowaniu córeczek. Czy również mogę liczyć na rady i pomoc. Pozdrawiam Wszystkie starające się i życzę owoc nych staranek:-)
 
reklama
Do góry