reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Daria, ale Ty szczuplutka jesteś! A Twoja Nadia jest prześliczna i przesłodka!

Ja to ze swoja siostrą rozumiem się bez słów, zawsze bardzo zżyte byłyśmy ...no ale jesteśmy bliźniaczkami :-)

Mama05, kolorowych snów i dzięki za jutrzejsze wsparcie!!!

Gal, ja na 200% się już na 3 dzieciątko nie zdecyduję no ale tak jak piszesz "nigdy nie mów nigdy" :-D A tą witaminę C bym wzięła, jest dość droga w porównaniu do innych a za jakość też się płaci, widziałam ją też na Allegro.

tusia, dzięki!!!
 
Piranha ja tez tak mowilam,jak urodzil sie Alan to powiedzialam ze nigdy wiecej dzieci tak dal mi popalic :zawstydzona/y: z Kuba to byla tzw ciaza z zaskoczenia :tak: no jak juz myslalam ze mi dwojeczka starczy to po kilku latach mi sie odmienilo i zapragnelam miec jeszcze jedno,no a teraz mam takie parcie na dzidzie ze szok :szok: boje sie co to bedzie dalej... czy na czworce sie skonczy ? tego nie wiem :-D:-D
 
No faktycznie duza babka z Nadii :-) a Ty za to szczuplaczek.
No i zapomnialam co chcialam napisac. Ide salatke zrobic bo glodni sie zrobilismy.
 
hej dziewczyny. chyba narazie odpuszcze sobie wstawianie tych suwaczkow bo troche balagan mi sie przez to porobil. oj jak ja nie lubie robic takich rzeczy na kompie :no: praca z komputerem to zdecydowanie nie dla mnie
 
Marzycielka sliczne suwaczki ;-) moim zdanie mozliwa jest implantacja ale lepiej zna sie na tym Piranha :tak:

A wlasnie znalazlam Piranhy zdjecie i jestem pod wrazeniem,jaka slicznotka z Ciebie;-) i oczywiscie &&& za wizyte, tylko po wizycie wracaj do nas szybciutko,bedziemy czekac na wiadomosc ...
 
reklama
jej was nadrobic, normalnie nie da sie ;)
jak przychodze to reszta ucieka :D elllo nie gryze :D
Piranha slicznia z ciebie kobieta :) twoja siostra jest podobna ale nie powiedziałabym, że blizniaczka :) no ale moj maz tez z blizniakow i oni to wogole nie podobni tez dwujajowi ;)
trzymam kciuki by dzidzius sie ujawnil :) i trzeba przyznac masz bardzo ciekawe i niespotykane zainteresowania :)
oo niezle wagi maja wasze bable...
u mnie Nadia ma 16 kg, a Livia 13 mimo ,ze taka okraglutka to wcale duzo nie wazy...
no ale one to po mnie takie niskie wagi maja... zawsze mialam niedowage dopiero w ciazy i to pod koniec mialam wage odpowiednia do wzrostu :/
 
Do góry