reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

oj chyba sie spoznilam :-(. moze pozniej ktos jeszcze zagladnie. mam prosbie do dziewczyn, ktorym udalo sie utrafic dziewczynke. czy stosowalyscie jakies specjalne metody? super ze wam sie udalo :-)
 
reklama
hej..
u mnie nieciekawie bo syn mi się rozchorował. Byliśmy na pogotowiu niedawno:/ angina. Antybiotyk i czopki na gorączkę.
Dziś ciężko ale mam nadzieje że z każdym dniem bedzie lepiej. Filip chce się wykurować do balu karnawałowego.
Co za pech.. paskudne chorubsko się uczepiło :crazy::-(

Pozdrawiam was
jak bede miała wiecej czasu to zajrzę i napiszę.
Dobrej nocy
 
Marzycielko, podobno czasem w dniu implantacji pojawia się taki ciemnobrązowy śluz ale częściej jest on różowy (od żywej krwi) albo nawet pojawiają się krople żywej krwi. Mi się raz pojawił taki śluz dokładnie 7 dni po owulce, narobiłam sobie nadziei a okazało się, że były to zaburzenia od nadmiaru prolaktyny i niedoboru progesteronu (brunatne plamienia przed @ są charakterystyczne m.in. dla niedoboru progesteronu). Dzięki za kciuki!!! Ja z kolei trzymam kciuki by była to implantacja maleństwa Zobacz załącznik 423051

Edyta, marti_ka, dzięki kochane! Zobacz załącznik 423050

Kinga, dużo zdrówka dla Twojego synka!
 
czytalam wiele na temat implantacji i wlasnie niepokoi mnie ten niedobor progesteronu. wszystko sie okaze w przyszlym tygodniu. ten sluz tylko w srode wieczorem byl za pierwszym razem ciemno brunatny jak galareta,tak maciupenko, ale tylko jeden raz , potem do dzisiaj do poludnia blado brazowy, taka kawa z mlekiem. w srode przez caly dzien mialam tez silny bol po lewej stronie i czulam sie fatalnie. dlatego zastanawiam sie co to bylo
 
Witam stare i nowe koleżanki, widzę że nas coraz więcej , ale dobrze , w grupie raźniej:-)Dopiero dorwałam się do kompa bo najpierw chłopaki go okupowali a i mąż był w domku, teraz wysłałam ich do łóżeczka a małżonek poszedł do pracy a ja jak nałogowiec do czytania, a czytania duuuużo.
Piranha ja mam tę witc ale jej chyba nie będę odstawiała, i mam jeszcze z 5 tabletek takiej rozpuszczalnej 1000mg używałam zanim doszły te co ty polecałaś.

Daria i piranha oczywiście ogromne kciukasy &&&&&&&&&&&&&&& za jutro.
Kinga &&&&&&&& za Filipka, też przechodziliśmy anginę, paskudne choróbsko, szybkiego powrotu do zdrówka.
 
Ostatnia edycja:
Marzycielko, u mnie na początku w 7 dniu po owulce pojawił się śluz w kolorze kawy z mlekiem (a podobno przy implantacji pojawia się czasem, choć podobno dość rzadko, śluz w kolorze beżowym, narobiłam więc sobie niepotrzebnych nadziei gdyż okazało się, że były to zaburzenia hormonalne i niedobór progesteronu), zdarzało się, że znikał na 1 dzień, stopniowo jednak przerodził się w brunatne plamienia typowe dla niedoboru progesteronu. Oby u Ciebie była to implantacja a czytałam, że u niektórych objawiała się brązowawym śluzem.

agulek, ja bym się tymi bioflawonoidami nie przejmowała, na pewno chłopczykowe działanie 25 mg bioflawonoidów jest duuuuużo słabsze od dziewczynkowego działania 1000 mg witaminy C :-) ...a skoro te bioflawonoidy zwiększają wchłanianie witaminy C to bardzo dobrze. Dzięki za kciuki! :-)
 
reklama
Do góry