reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Daria za duża różnica i sie nie dogadywałyście ??
u nas oki było i jest;)


wiecie co -idę ,lecę ,pędzę ..do jutra;)

Pirania jutro trzymam Cie za rękę w czasie usg:))

Marzycielka -no prawie się udało:))) jeden wycofaj ;)


będę około 16 na bb to doczytam co tam u Was:)
dobranoc kochane ;)
 
jak bylysmy male to ja im przeszkadzlama bo bylammale gowno renata juz swojego chlopaka miala i swoje zycie a sylwia znajomych i zawsze klotnia ktora ma mnie wziac:-p renata bardziej mnie pilnowala bo byla 11 lat starsza a z sylwia sie dogadac nie umialysmy..ale zato teraz jest ok z obiema tylko żadna dzieci nie ma;/ i nadia kuzynostwa
 
Jejku, jakie wy młódki, chyba się schowam pod kocyk jakiś ze swoim wiekiem

Piranha, ja w Twoim wieku, myślałam, że będę mieć tylko jednego synusia, było mi z tym dobrze. Trochę póżniej naszło mnie jednak pragnienie, żeby mieć jeszcze jedno dziecko, ale nie mogłam sobie od razu pozwolić na dziecko w związku z pracą i sytuacją rodzinną. Aż się sama sobie dziwiłam, że tak mi się zmieniło. Także wiem już, żeby nigdy nie mówić nigdy. Także kto wie...
A, co do tej wit. c , to znalazłam taką bez bioflawonoidów w calivicie. Piszą, że naturalna.
WITAMINA C-500 100 tabl Kupowaliście coś z tej firmy?

A jeszcze Was popytam o zakwaszanie. Czytałam, że niektóre z Was stosowały vitagyn c, globulki. Brałyście je po owulacji , np . przez 10 dni, a po tem po @ np.2, a co z tym lacibios femina?
No i czy po starankach w cylku, można po tej owulacji, czy wtedy już nie. Gubię się w tym.
 
Ostatnia edycja:
Nie bylo mnie chwilke na forum a tu tyle nowosci... super

Marzycielka kobietko jestes w moim wieku,fajnie ze dolaczylas ;-)

Gal rowniez sie ciesze ze i Ty do nas dolaczylas i z jednej Twojej wypowiedzi wywnioskowalam ze jestes z Warszawy :-p


Co do roznicy wieku ja mam dwie siostry jedna starsza ode mnie o rok a druga o 10 lat i zarowno z jedna jak i druga mam swietny kontakt ;-)
 
1oocm ma:-)byla gruba teraz troche sie wyciagla i fajnie wyglada taka duza kobita :) ona ciagle am am :) ja tez tak mialam jak bylam mala a teraz 46 kg przy 170 cmZobacz załącznik 423000tu miala rok
a terazZobacz załącznik 423006


Och ja to bym chciala miec taka coreczke,sliczna,delikatna i taka slodziutka :tak:teraz dojrzalam i widze ze w avatarze to Twoja coreczka a ja caly czas myslalam ze to zdjecie laleczki :-D a zdradzil to kapelusz :-)
 
moze slodko wyglada a taki kawal urwisa;/ czasami to sil nie mam;p chociaz minelo juz jej bicie i gryzienie bo bylo ciezko:) ale sile ma taka okropna ze śmiejemy sie ze bedzie rzucać mlotem;p
inne dzieci sie bawia zabawkami a Nadia je bierze i podnosi czasami az glupio;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry