reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dido- dzięki za &&&&
i napisz jakie wieści po wizycie u córci:)

ja niestety nie mam kontaktu sms'owego z Beatką..

Czarodziejka -witaj-Ty jak zawsze-niezawodna z kawką ;))
zdrówka zyczę !
 
reklama
hej babeczki

siedze i piję kawke tzn patrzę na nia i ostatnio znowu wróciła mi niechęć do kawy:cool:

czarodziejko ja wczoraj wyladowalam u laryngologa: zapalenie krtani i tachwicy - musze brać antybiotyk augmentin, gdyż nasilający kaszel może wywołać skurcze, mam nadzieję że małej on nie zaszkodzi

Dido ja też dziś wizyta, a nie byłam już 5 tyg :szok:, trzymajcie kciuki oby wszystko bylo ok, wizyta na 16.30, ale mysle ze na 17 gdzies pojedziemy, zanim m zamknie firme

Pirahna ja też czasami z nawałem myśli, oj ciężko, czy tylko my kobiety tak mamy???

do mnie na kawkę też zapraszam, Jelenia Góra to nie tak daleko :-D

Aneczko ja te same wątpliwości mam, mieszkamy w domku sami, jak w nocy coś zacznie się dziać to co z chłopcami??? ubierac ich i jechać z nimi??? oby naszło mnie w dzień
 
hej
czarodziejko ja wczoraj wyladowalam u laryngologa: zapalenie krtani i tachwicy - musze brać antybiotyk augmentin, gdyż nasilający kaszel może wywołać skurcze, mam nadzieję że małej on nie zaszkodzi
Na tym etapie nie zaszkodzi malutkiej. Co innego gdyby to byl [pierwszy trymestr kiedy dziecko najintensywniej sie rozwija!!!!
takze spoko luz:)
 
Monico augumentin malej nie zaszkodzi na pewno;-). Co do nocnego porodu to moze lepiej tesciowa albo tescia przyciagnac do domu w razie czego bo chyba dobry kontakt macie.
 
Witam sie z kawka ...

Mamita sliczna tempka,jeju oby sie utrzymala &&& u nas tez zaczyna padac,a wiatrzysko wialo cala noc,myslalam ze nam dach oderwie:sorry:a w Szkocjii duze starty ...

Monico ja tez sie balam ze urodze w nocy i nie wiem co bym wtedy zrobila,cc mialam zaplanowana na rano a w nocy zaczely sie skurcze,ale nie budzilam meza aby go nie stresowac i tak dotrwalam do rana a jak bylam juz w szpitalu to mi wody odeszly a bylam dwa tyg przed terminem :eek:

Pirahna jak nocka ???

Reszta babeczek witajcie :-)
 
Aneczka-po suwaczku widze,te twoj synus ma dzis urodzinki:-)
A wiec dla niego wszystkiego najlepszego.
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!

 
reklama
Aneczko dokłasnie pomoc mam super od teściów, ale staram się sama ile mogę i nie naużywam. Chyba cos koło lutego poprosze żeby mieli telefony koło głowy jakby się coś działo, bo tak spia na pięterku a telefony na parterze, raz dzwoniłam chyba z 10 razy kolo 23 i cisza :-) :-)

edyta wlasnie tak czuję że dotrwam w razie czego do rana, u mnie jakoś dwa wcześniejsze szybko nie poszły wiec urodzenie w domu raczej mi nie grozi

Czarodziejko tak też myślę, że małej nie zaszkodzi, a kaszel tak silny ze moge spowodowac i wywołać skurcze. A przecież do min 37 trzeba wytrzymac :-D
 
Do góry