reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
axari

z marzen też, jasne, trzeba wierzyć że się uda

pewnie ze planowanie było, ale u nas wyglądało to całkiem inaczej niż u Was, po pierwsze mąż nic nie łykał :-p,
7 miesiecy przed obserwowałam organizm, chodzilam na USG aby okreslic co do dnia owu, diete dziewczynkową miałam pół roku wczesniej, osłabianie plemniczków i działanie do max 3-4 dni przed owu, u mnie wyszło 2,5 dnia, w cyklu w którym zaszłam nie mialam płodnego sluzu, nie zakwaszałam pochwy :tak:, działałam w miesiącach w kalendarzu chińskim na dziewczynkę, szczerze to juz nie pamietam który ale poszukam

sprawdzila mi sie wróżba z obrączką w ciązy, szalała w kółko że ho , ho


a jesli chodzi o wrażenia z USG, jasne że było to wzruszenie i telefony do rodziny, ale w tym roku miałam tyle negatywnych przezyć i tragedii, że spokojnie nastawiłam się na Mikołajka i przestałam już cokolwiek planować i przez to nie miałam jakiegoś szału (jak myślałam że będzie) po informacji ze na 200% to córcia

teraz nie mogę uwierzyć że jednak to ona, chociaż przeczucie od początku mówiło CÓRCIA
myślę że Bóg dał mi ją, aby osłodzić życie po przejściach i wynagrodzić, że po tzrech latach w końcu podjęłam próby, teraz uwierzę że Ją mam dopiero po urodzeniu
 
mama05, też łykaj witaminę E, podobno zmniejsza możliwość poronień, reguluje gospodarkę hormonalną a wraz z witaminą C może zmniejszać zaburzenia owulacji, ja łykałam również dawkę 400iu.

axarai, ale Słodziak, chciałabym takiego :-)

monico, zrobiłaś bardzo wiele w kwestii planowania płci (chciałabym tyle zrobić ale już za późno :-D), a sama dieta dziewczynkowa już zakwasza organizm (dodatkowo 2,5 dnia przed owulką pH na pewno było niskie), o tym, że miałaś niskie pH świadczy m.in. brak śluzu płodnego.
 
Ostatnia edycja:
Piranha ja mam 8 zmysł bardzo rozwinięty i wiem, że córkę będziesz miała:-) i takie same odczucia mam co do Ilonki :-)
Monico o! To bardzo dużo zrobiłaś:tak: Plus oczywiście dużo szczęścia:tak:
A wrażenia z USG po takiej wiadomości BEZCENNE!!!
 
axari no wes prosze powiedz ze Twoj osmy zmysl mowi ze ja tez bede miala corcie;-)

ja to nawet nie probuje wyobrazac jak bym sie czula gdybym dowiedziala sie ze bedzie corka- chyba zaczelabym latac:-D
 
Kosmo Córa będzie:-) Musi być, co by moja wiarygodność nie upadła:baffled:
Dziewczyny jak na razie, co najmniej od połowy to forum jest szczęśliwe w 100%, na początku dziewczynom się nie udawało, ale one o wiele mniej wiedziały od Was, teraz też na pewno by im się udało:tak:
A odnośnie latania na USG, to ja na pewno do Marsa bym doleciała, a Losiczka to już do Saturna na bank doleci:-)
 
Ostatnia edycja:
axara dzieki, teraz to juz jestem spokojna do usg;-)


kurcze dzisiaj powinnam wymyslic jakies lekkie menu na sylwestra bo przychodza do nas znajomi ale kompletnie nie mam glowy do tego! jestem taka ociezala i nic mi sie nie chce:baffled:
 
Kosmo jak nie masz ochoty na kombinowanie, to zrób tradycyjnie jaką sałatkę, jajka na twardo z majonezem, albo z kawiorem, pomidorek pokrojony z cebulką, obok szyneczka ser żółty, białą na ciepło, parówki zawijane w ser zółty na 15 minut do piekarnika i po temacie, smacznie i każdy w zasadzie to lubi:-)
 
reklama
juliana no to mnie ubawiłaś, szczególnie z tym pomnikiem:-) Niestety mój zmysł działa tylko na zafasolkowane mamusie:tak: No więc spręż się szybko, :tak:co bym mogła Ci powiedzieć
 
Do góry